Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: pát 08.06.2018 23:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.3.2010
Příspěvky: 686
Bydliště: Ostrava
Tak už jsem také šťastným majitelem čmeláka :D Bude samozřejmě v provedení "Vesničko má středisková" a pilot Štefan již na mě také čeká :D Uhlí je objednáno, tak teď už je to jen na mě, ale trošku to potrvá neb mě čeká nejspíš renovace střechy :(


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 21:31 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Vždy,když můžu pochválit českého výrobce českého letadla,rád to udělám.Dnes jsem dodělal a zalítnul "velkého" čmeldu a musím jeno chválit.Krásný pomaloučký vzlet,pár ťuknutí do trimu výškovky a křidélek a užíval jsem si podvečerního "kochacího" lítání.I bez klapek lítá krásně pomalu,vypadá opravdu jako skutečné.Je to skutečná pohodovka,absolutně bez nějakých záludností.Zalítnul jsem ho bez rozmetadla,ale i to už je přichystáno,ať můžu práškovat.Vylítal jsem zatím jen dvě baterky,ale maximální spokojenost.Tak už se těším zítra na další lety. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 23:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.8.2011
Příspěvky: 1591
Bydliště: Náchod-nedaleko
Jardátor píše:
Vždy,když můžu pochválit českého výrobce českého letadla,rád to udělám.Dnes jsem dodělal a zalítnul "velkého" čmeldu a musím jeno chválit.Krásný pomaloučký vzlet,pár ťuknutí do trimu výškovky a křidélek a užíval jsem si podvečerního "kochacího" lítání.I bez klapek lítá krásně pomalu,vypadá opravdu jako skutečné.Je to skutečná pohodovka,absolutně bez nějakých záludností.Zalítnul jsem ho bez rozmetadla,ale i to už je přichystáno,ať můžu práškovat.Vylítal jsem zatím jen dvě baterky,ale maximální spokojenost.Tak už se těším zítra na další lety. :D


To se pěkně čte... Gratuluji k úspěšnému záletu a ať slouží velmi dlouho k tvé spokojenosti a klukům z Kor-Model přeji další super letadla ;) ať se jim samozřejmě take daří...

_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho co dělám...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: sob 07.07.2018 8:12 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
A nevíte někdo jaká má být ta jejich letošní novinka,ať se mám na co těšit? :D Na stránkách uvedena zatím není,ale měli ji představit koncem června na nějaké akci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: sob 07.07.2018 12:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 10507
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
A funguje ještě Kor Model? Na jejich webu je poslední aktualita z prosince 2017, před tím tam bylo skoro každej měsíc něco v aktualitách novýho.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2018 9:32 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Já myslím,že fungujou.Na jejich stránkách je opravdu "mrtvo",více komunikují na FB.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: čtv 12.07.2018 22:51 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.4.2017
Příspěvky: 1030
Bydliště: Napajedla
Taky bych do toho šel, ale...
Není skladem. :-(

Nicméně, i když velikost je velmi příjemná, tak vzhledem k tomu, že asi půjdu do stavby "od nuly", asi jej trochu zvětším.
Viděl bych to na cca dva metry.
Abych nevymýšlel vymyšlené - může někdo napsat, jaký je tam profil?
Ten je podle recenze v RCM zřejmě velmi ideální a mírným zvětšením by nemělo dojít ke změně vlastností.
To spíš pokazím jiným než chlupatým EPP povrchem.
Nebo - může mi někdo ten profil obkreslit? Středový i koncový...
Má to negativy?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz