Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Endurance FPV letadlo
PříspěvekNapsal: pon 01.08.2016 7:25 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
ufon13 píše:
jen se optám : co je to nereálný stroj???? nějak to nevím ty co všem fungují mě nezajímají to je šílená nuda, proto se ptám :wink:


Nerealny v mezich puvodniho zadani (rychle a levne) je napr. stroj se solarama na horni strane kridlel, nejakou slozitejsi konstrukci atd.... Samozrejme ze to co ne nerealne pro me muze byt realne pro nekoho jineho ale ten si muze zalozit svoje vlakno :-D :-D :-D

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Endurance FPV letadlo
PříspěvekNapsal: pon 01.08.2016 9:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2011
Příspěvky: 1722
Bydliště: uhlířská lhota 74
psal jsem to a odkazoval jako možnost nemít klasický tvar ..tedy velké křídlo a malou výškovku.
Psal jsem o tandemovém uspořádání jako o jiné možnosti a vlastně velmi jednoduché možnosti jak unést neforemné zařízení .
Psal jsem o dlouhé hřídelce motoru který nemusí pak být před těžištěm aby ofukoval náběžku pokud použiješ klasické uspořádání křídel nepřijde mi to jako nerealita ani přehnaně technologicky náročné.
No jak píšeš asi jak pro koho.....
P.S. hřídel ve střídáku se dá vyměnit, vhodná rovná kulatina je sehnatelná u lodních hřídelí, osobně jsem provozoval zvonečkový střídák který byl přímo nasazen na hřídelce 25cm dlouhé jediná úprava spočívala ve vybroušení plošky na hřídelce pro přitažení červíku unášeče motoru.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz