Switch to full style
Letadla s motorem, kde se předpokládá trvalý běh motoru po celou dobu letu. Spalovací i elektro.
Odeslat odpověď

Re: EXTRA 300 S ARF set Multiplex

ned 15.05.2016 11:44

Model mám, letové vlastnosti super, prevedenie tiež, zloženie jednoduché, všetko sedí. Proste multiplex kvalita a naviac to vypadá ako skutočné, nie ako všetky ostatné paškvily z EPO.

Re: EXTRA 300 S ARF set Multiplex

ned 15.05.2016 14:39

pilot205 píše:Model mám, letové vlastnosti super, prevedenie tiež, zloženie jednoduché, všetko sedí. Proste multiplex kvalita a naviac to vypadá ako skutočné, nie ako všetky ostatné paškvily z EPO.

Nikdo neříká, že Extra není kvalitní, kdysi jsem jí taky skoro koupil. Ale pokud mám možnost mít za stejný peníze větší a kvalitní kus modelu, tak bych vybral tuhle možnost. Nicméně nakupující se již rozhodl, tak mu přejme stejný počet úspěšných vzletů i přistání.

Re: EXTRA 300 S ARF set Multiplex

ned 22.05.2016 8:29

Takže nakonec vše jinak, jelikož jsem musel pracovně pryč, nebyl čas frčet do obchodu pro Extru, tak se mi to trochu rozleželo v hlavě a zvítězil Hottrigger, už je v zelenobílé verzi doma...

Re: EXTRA 300 S ARF set Multiplex

ned 22.05.2016 8:55

Určitě napiš dojmy ze záletu a celkové spokojenosti. Pomůže to i ostatním v rozhodování.

Re: EXTRA 300 S ARF set Multiplex

ned 22.05.2016 9:22

Tak to je jasné, že si to nenechám pro sebe. Vidím to na příští víkend. Chtěl jsem už tento, ale klekla mi nabíječka (raytronic C14), cca 4 roky nechodila a když jsem jí včera zapnul, tak záblesk a kouř. Bohužel moje chyba, uskladněna v trochu vlhčím prostředí.
Koupím C15-tku, "elektrikář" nejsem, toto je jediné éro na baterky, které budu mít. Mám rád, když to čmoudí...
Jinak Hottriggera jsem koupil v Pardubicích, sice stál "sedmičku", ale rozdíl zase není takový ranec, abych to objednával z venku.
V každém případě dám vědět jak to chodí.

Re: EXTRA 300 S ARF set Multiplex

stř 25.05.2016 22:26

Tak veľa úspešných letov prajem:) Určite je vačší lepší ale ja zase vsádzam skor na maketovost, preto som riešil tu extru.

Re: EXTRA 300 S ARF set Multiplex

ned 15.01.2017 16:44

neni tu nahodou nekde kdo by letel s toudle extrou ale i s EPP/Preklizka Edge od HK ? Extra vychazi levnejs, Edge od HK draz ale zase ma o 13cm vetsi rozpeti (= vetsi kolecka coz na trave uziju)

Ale furt je to volba mezi cinanem a multiplexem. I kdyz prej tendle cinan leta super tak bych radsi znal nazor nekoho z CZ kdo to neprodava nebo ho HK/MPX nesponzoruje :-D

Re: EXTRA 300 S ARF set Multiplex

pon 16.01.2017 10:16

Mám tuto extru od MPX, kupoval jsem jí sice z druhé ruky, ale byla v dobrém stavu a nebyla bouraná. Mám více letadel od Multiplexu a je na ní, stejně jako na vše od Multiplexu, spoleh co se týče zpracování. Na jedničku. Létá taky na jedničku, nic záludného neprovádí. Je to můj první akrobat, který vlastním a opravdu jsem s ní velmi spokojen. Jinak je stará celkem asi dva roky a má ještě původní serva a motor (regl přechozí majitel vyměnil), vše bez vůlí. Osadil jsem doporučovanou dvoulistou vrtuli od APC (tuším 12x8). Baterky používám Zippy 4čl. 2800mAh a létám s nimi až 8 minut. Kolečka si kdyžtak vyměníš, to není problém. Skladná je tak akorát (složená se mi vejde do kufru auta). Rozloženou jí vezmu do jedné ruky.
To druhé letadlo neznám, ale Extru mohu určitě doporučit.

Re: EXTRA 300 S ARF set Multiplex

pon 16.01.2017 10:39

dik za info
Odeslat odpověď