Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 27.02.2012 16:32 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Mě házel i jeden kužel z Cularise. Furt se to chvělo, taky jsem hledal hledal vážil měřil, pak jsem upnul kužel do vyvažovačky i s unašečem a sviňa se zhoupla. tak jsem to dovážil kousky skelné samolepky vlepené dovnitř kužele a sice je to taková dřevácká metoda a není dynamitická, ale co je hlavní, přestalo to házet.
Jinak u všech motorů z Číny, po kterých chci nějakou štábní kulturu, automaticky měním ložiska za japončíky z Tobexu.
Třeba motory NTM jsou potom jak vyměněné...

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 27.02.2012 16:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
jyrry píše:
.......nehaze to viditelne, ale zrejme hmotove, chtelo by to dynamickou vyvazovacku; asi bych na ni mel pristup, ale reseni se naslo samo, jak pisu hned v prvnim prispevku... Spis jsem cekal nejakou zkusenost s necim podobnym jako jsem zjistil, ale nic,.............


Já jsem Ti svojí konkrétní zkušenost s něčím podobným napsal. Ještě to radši ve stručnosti zopakuji:
Nepoužívat na tohle už sračkoidní motory a kužele.
Pokud je to možné, dát to na přední montáž.
Ale Ty jsi si sem přišel pro potvrzení toho, že to děláš dobře = sračkoidní motory s kuželama, dát to do křídla, kde se to zatlumí konstrukcí (nebo po čase ten vibromotor něco rozlepí, rozebere....)
A v trupu jsi vyhlásil, že to sice hází, ale málo. :wink:

_________________
Pokud cokoliv v této diskusi hodnotím, nebo se k něčemu vyjadřuji, je to jen má domněnka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 27.02.2012 18:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2007
Příspěvky: 4172
Bydliště: KLADNO
Obrázky: 1
Doktor píše:
On ten problém bude asi jednoduchej..........

Mě se ten kužel chová jak rotor u dmychadla, polovina otáček nic, pak strašné vibrace a za tímto místem na plné otáčky zase "skoro" klídek. u EDF se to řeší co nejryhlejším toho místa do vyšších otáček, začínám oprašoval svůj dřívější názor,že nejlepší kužel,je žádný kužel.

_________________
Pravda začíná tam kde končí signál České televize.
Nevěřím ničemu, co vláda říká.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 28.02.2012 19:05 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
JMalik píše:
.... Ale Ty jsi si sem přišel pro potvrzení toho, že to děláš dobře = sračkoidní motory s kuželama, dát to do křídla, kde se to zatlumí konstrukcí ...........

Precti si to znova, co pisu od zacatku a uz to neprekrucuj, nechci nic potvrdit, jen se ptam jestli se s tim podobnym jevem nekdo nesetkal.
O "sračkách z Číny"* :-) toho vim mozna vic nez ty, lital a litam jich dost na to, abych vedel.

Je nejaky divny pocasi, ze lidi potrebujou mit posledni slovo a opravdovou pravdu :-)
(viz elektronika, forum o foru ... )

* pocesteno pro milovniky nabodenicek :-D

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz