Switch to full style
Letadla s motorem, kde se předpokládá trvalý běh motoru po celou dobu letu. Spalovací i elektro.
Odeslat odpověď

pico x-08

sob 15.10.2011 18:24

Zdravím všechny
Jsem tu nový a to tak nějak i v modelařině tak mě prosím nekamenujte za moje otazky.
Tak že onehdá jsem koupil éro Space scooter.Toto nerozbitné letadlo mě vydrželo zhruba půl hodky.Pak následovalo nametení do igelitky.Doma jsem to slepil tak nějak do původní podoby ale letadlo už jsem nerozchodil.Vše funguje jen motor se nerozběhne.Při napojení motoru na nabiječku kde je test motoru se normálně roztočí.Tak že to tipuji na regulátor.Sice svíti ale to je tak všechno.A teď konečně ta otázečka.Je to že se motor netočí opravdu tím regulátorem?A pokud ano kde a jaký bych měl koupit.Předem děkuji za rady.

Re: pico x-08

sob 15.10.2011 18:44

Tak jsem si zadal do google pico x-08 a tetička Wiki mi naservírovala takový odkaz ......- no shrnu to zase jsem si poprskal monitor :wink: :lol: :lol: :lol:
EDIT - jaký regl tam přesně je? Pokud zůstal osolený plyn a práskl jsi s tím mohl shořet FET v reglu. Radek

Re: pico x-08

sob 15.10.2011 18:51

Tak že jsem na to kouknul a jediné co na tom prťavim něčem je psáno Speed controler Multicont x-08.Toť vše.Potřeboval byxh vědět kde to sehnat.Nebo nějaký podobný.Je tam 400 motor.

Re: pico x-08

sob 15.10.2011 19:02

Tak už jsem to asi našel.Je tam Jet 012.A teď kde ho sehnat.Jen podle fotek co jsem vygoogloval to vypadá trochu jinak.A ta cena......Nějaká levnější náhrada by nebyla?
Odeslat odpověď