Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Guppy
PříspěvekNapsal: pon 05.03.2012 14:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.9.2010
Příspěvky: 479
Bydliště: liberec
Obrázky: 0
guppy se jiz nezadrzitelne blizi do finale. dobrousit, povrchovka, doosadit kabinu, serva, par dalsich drobnosti a hura zkouset stesti do terenu. uvidime treba po mem neodbornem zasahu do konstrukce na svahu aj poleti... no nakonec z kopce par vterin poleti kdeco... :mrgreen:


Přílohy:
DSC01034-1.jpg
DSC01034-1.jpg
[ 171.61 KiB | Zobrazeno 717 krát ]

DSC01036-1.jpg
DSC01036-1.jpg
[ 171.03 KiB | Zobrazeno 717 krát ]

DSC01045-1.jpg
DSC01045-1.jpg
[ 177.35 KiB | Zobrazeno 717 krát ]

Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Guppy
PříspěvekNapsal: úte 06.03.2012 18:47 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.1.2012
Příspěvky: 730
Hezká barva , bude na Malém Záskalí hezky svítit. Jen aby rychle oschla cesta vzhůru.
Strohur


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guppy
PříspěvekNapsal: stř 07.03.2012 10:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.9.2010
Příspěvky: 479
Bydliště: liberec
Obrázky: 0
STROHUR píše:
Hezká barva , bude na Malém Záskalí hezky svítit. Jen aby rychle oschla cesta vzhůru.
Strohur

jejda jsem odhalen :D kdo ze me to tu vypatral a trefil muj oblibeny rajon??? :D trochu se jen bojim, ze na Malem Zaskali tuhle "raketu" neubzdim na pristani... :mrgreen: kdyz bude vubec litat pockam na V vitr a zalet na svahu probehne na Zaskali Velkem kde umi pristat snad i IL-jusin i kdyz pred lety to zkousel nejaky UL ci vetron a moc dobre to tusim nedopadlo... :( na Zaskali se da dneska uz dobehnout z parkingu od Sudu a tam vede asfalt. :)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guppy
PříspěvekNapsal: stř 09.05.2012 8:57 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6896
Bydliště: Moravský kras
Předevčírem se ukázala výhoda těchto pidivětroňů - zatímco před velkým érem káňata obvykle zdrhnou, Guppy jim nevadí, ochotně mě pustila mezi sebe do stoupáku a zůstala tam se mnou. Pěkně jsem si s třemi káňaty zakroužil ve stoupáku, minimální vzdálenosti v řádu metrů. Jenom dolů jsem musel dřív, přece jen metr pade není vidět tak vysoko jako třímetrovka.

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz