Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 21.04.2021 11:46 
Mazák
Mazák

Včera při odpoledním polétání se mi povedlo z ruky zaletět maxo v pohodě s křídlem TRISTAR-LIGHT. Trochu víc jsem se opřel do hodu a náhodou, rovnou do bubliny. Tak jsem kroužil a kroužil a stoupal. Je to krásnej pocit, vytočit se takhle jen z hodu rukou. Ocasky jsou véčko a zdá se mi s tím točení lepší než s klasickým uspořádáním. Ale zase na druhou stranu je klasické uspořádání ocasek lepší na přesnější přistání. Aspoň pro mě. Každé má svoje plus a mínus. Chce to prostě lítat a lítat.
LETU ZDAR všem.
P.

Naposledy upravil pert dne stř 21.04.2021 13:38, celkově upraveno 1

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: stř 21.04.2021 12:08 
Mazák
Mazák

Obrázky: 0
pert píše:
Včera při odpoledním polétání se mi povedlo z ruky zaletět maxo v pohodě s křídlem TRISTAR-LIGHG. Trochu víc jsem se opřel do hodu a náhodou, rovnou do bubliny. Tak jsem kroužil a kroužil a stoupal. Je to krásnej pocit, vytočit se takhle jen z hodu rukou. Ocasky jsou véčko a zdá se mi s tím točení lepší než s klasickým uspořádáním. Ale zase na druhou stranu je klasické uspořádání ocasek lepší na přesnější přistání. Aspoň pro mě. Každé má svoje plus a mínus. Chce to prostě lítat a lítat.
LETU ZDAR všem.
P.

tak to je bomba, už se těším až ho příští týden ve verzi RES zalítám :)

KLeM ČR

PříspěvekNapsal: úte 27.04.2021 7:26 
Mazák
Mazák

Obrázky: 0
včera jsem zalétal TRISTARa RES ve verzi LIGTH.
po několika hodech, dotrimování a dovážení jsem po odhodu z ruky chytil termickou bublinu a byly z toho 3 minuty letu :)
Pak jsem létal i z gumicuku, chodí to skvěle, měl jsem i dva super lety v bouřlivé termice s časy ccs 16:15 a 10:50 minut.
Fakt parádní éro.
Byl jsem tam sám, tak nemám letové fotky... :(

Příloha:
tristar_res01.jpg
tristar_res01.jpg
[ 205.94 KiB | Zobrazeno 1617 krát ]

Příloha:
tristar_res02.jpg
tristar_res02.jpg
[ 92.15 KiB | Zobrazeno 1617 krát ]

KLeM ČR

PříspěvekNapsal: čtv 24.06.2021 12:18 
Mazák
Mazák

Zdravím lítači,
Je to už pár měsíců, co létám ve většině případů s novým křídlem Star Light, které v případě silného větru, měním za křídlo Starvision. Trupy na RES mám dva. Jeden je klasika a druhý s motýlem. Každé uspořádání ocasek má svoje pro a proti.
Pro ERES mám zatím jeden trup a podle povětrnstních podmínek vybírám křídlo. V Podhořenech na prvních závodech s ERESkou to dalo na druhé místo a ve Všeni jsem si ještě polepšil.
Ve Staňkově na RESkách to dalo na první místo, díky dobře naloženémů křídlu balastem u Starvisiona. Takže spokojenost. Spojky křídla Star Light, jsou vytištěné na 3D a uvniř je uhlíková kulatina. Kamarád se mi stále snaží dokázat, že spojka nevydrží a proto křídla ve větru vůbec nešetří. Zatím se mu nic rozlámat nepovedlo ani při startech na gumicuku ve větru 6-7m/s. :)
LETU ZDAR všem.
P.

Profil {RCalbum.cz}  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2