Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 15.12.2018 18:22 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
A právě na takovéto "hození" do auta,kde se nemusíš ohlížet že tomu nějak ublížíš budou ty bublinky určitě lepší-ideálně ten Funglider.Tím nechci tvrdit že je lepší jak konstrukční éra,ale určitě snese tvrdší zacházení.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 15.12.2018 19:35 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2008
Příspěvky: 3954
Bydliště: Bohumileč 15
Obrázky: 0
kajman111 píše:
Ale prd, batoh mám koupený :) , jenom jsem z toho všeho tak trochu v pr... i. 8O Čekal jsem max návrhy na nějaké bubliny apod. Projíždím web Hiesboka, Veky....a nevím, asi to co se dá nejak poskládat do toho batohu nebo na kolo, když jedeme někam na výlet a kolikrát mne se. e, že sebou nemám "něco na hozeni do luftu". :? Kdo tohle zažil, ví o čem mluvím.


Ale no tak.... vzdyt staci zavolat, neco vymyslime....pro mne je dulezite vedet konkretni pozadavky, moznosti a schopnosti zakaznika. Pak se da napasovat poletucha na miru, jako kosile. . :wink:

veka1


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 29.12.2018 18:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.8.2012
Příspěvky: 230
Bydliště: Zlaté Hory
Tak ježíšek naježil Samurae od p.Hiesboka. Po dlouhé době různých bublin,ARF ...apod , normální stavba "ze žbrblinek " . Nechci dělat reklamu,ale Hiesbok ji fakt moc nepotřebuje. Všechno do sebe pasuje ,sedí jak pr..l na hrnec. Pomalu modelářský orgasmus. Když si vzpomenu na stavebnice od Modely ,kde bylo všechno max předtištěné a jak jsem musel všechno pižlat a to mně fakt ukrutně nebavilo. Jak pravil klasik: ten pokrok, ten pokrok,kdy se to zastaví :mrgreen: .

_________________
bylo Pluto,Admirál,Mars II,T9X, Toro...MX-20Hott,FuncubXL,Solius,Twinstar,L-13Blaník 2700mm,Samurai


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 29.12.2018 19:03 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2008
Příspěvky: 3954
Bydliště: Bohumileč 15
Obrázky: 0
....koncem ledna (az vyrobim dostatek trupu a kabin), bude v nabidce VEKAmodel dalsi kapesni, batuzkovy, nebo na zadni sedacku hazeci , rozkladaci ptak o rozpeti 1200mm.

Provedeni: kluzak, elektrokluzak, kridlo usate a kridlo s kridelky viz fotky:

Příloha:
vyr 39_sady dilu  kluzak a elektro.jpg
vyr 39_sady dilu kluzak a elektro.jpg
[ 82.04 KiB | Zobrazeno 1908 krát ]


Příloha:
vyr 39_dily kridla a ocasnich ploch.jpg
vyr 39_dily kridla a ocasnich ploch.jpg
[ 103.99 KiB | Zobrazeno 1908 krát ]


Příloha:
vyr 39_trupy.jpg
vyr 39_trupy.jpg
[ 96 KiB | Zobrazeno 1908 krát ]



veka1


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 30.12.2018 12:21 
Mazák
Mazák

Registrován: 8.7.2015
Příspěvky: 1792
Bydliště: Orlova v noci , Karviná ve dne
Hola hola, vypada to promyslene a celkem i robustne. Bude se dat osadit jeden trup obema variantama kridla?Zda se, ze maji slusnou hloubku,podle tech otvoru v trupu. A torzni konstrukce taky bezva. .Jak budes mit vyresenu kabelaz pro kridelka v uchu?
Pozn. Ty kridla jsou v tech usiskach delena nebo ne?


Naposledy upravil HONZIK 22 dne pon 31.12.2018 23:16, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 31.12.2018 11:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 18.5.2017
Příspěvky: 348
Bydliště: Nymburk, ČR
Jeee to je roztomilej pták :D
něco takovýho by se mi do baťohu hodilo, abych měl cestou ze školy s čím lítat :mrgreen:
vypadá to fakt pevně :D a s křídélkama by to mohlo být hodně zajímavý polítání :D
Předem se hlásím o jednu verzi elektro s křídélkama, teda pokud to bude možný i jako stavebnice :D

_________________
Když už, tak už...
Sky Surfer X8, Tomahawk II, EPP Piper, Airboati, Čejka,S800, Swish, Flysky FS-i6X


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 31.12.2018 13:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.10.2008
Příspěvky: 432
Bydliště: Roudnice, Srdov
Obrázky: 0
veka1 píše:
....koncem ledna (az vyrobim dostatek trupu a kabin), bude v nabidce VEKAmodel dalsi kapesni, batuzkovy, nebo na zadni sedacku hazeci , rozkladaci ptak o rozpeti 1200mm.
veka1


Už máte představu o ceně?
Děkuji, Radek


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 31.12.2018 18:01 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.5.2006
Příspěvky: 471
veka1 píše:
dalsi kapesni, batuzkovy, nebo na zadni sedacku hazeci , rozkladaci ptak o rozpeti 1200mm.

Jako kapesní, baťůžkový a rozkládací model bych si představoval takový, který bude mít i při malém rozpětí půlené křídlo a šroubovací výškovku, potom by to se to opravdu dalo nazvat cestovní baťůžkový model. Tento představený model dle fotek nemá ani jedno a tedy se jedná o běžnou koncepci, která se dá běžně zakoupit například u Topmodelcz (v rozpětí 120cm mají Navaho a Dino). Ono i rozpětí 1200mm v celku a výškovka napevno je někdy prostě pořád moc, když má člověk jen na dovolenou s celou rodinou (děti, kočár atd.) a model je vždy to nejméně důležité co se nechá doma když je auto moc plné...

Takový opravdový baťůžkový model hledám dlouho a bohužel nikdo malý model s půleným křídlem a odnímací výškovkou prostě nedělá. Tedy v tomto ohledu u mne stále vede Wing-E od Leoše Svobody, který na zakázku dodá tento model s půleným křídlem, výškovku to nemá vůbec a trup skoro taky ne, tedy se tohle éro vejde do opravdu malé a placaté krabice :-)
http://lsmodel.cz/index.php?page=model&model=wing-elektro
Nově jsem ještě narazil na moc pěkného "skorocelokompozitového" větrůňka o rozpětí 1520mm s půleným křídlem a odnímacím ocasem a navíc jako bonus ho dělají na přání s krásným trupem s přiznanou kevlar karbonovou strukturou což se mi moc líbí a jsem trochu nahlodanej :)
https://www.shop.ostflieger.de/ostflieger-rumi-clara-152-cm-arf.html


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 01.01.2019 13:04 
Mazák
Mazák

Registrován: 8.7.2015
Příspěvky: 1792
Bydliště: Orlova v noci , Karviná ve dne
Tak toho vetrunka jsem jeste neznal. Diky za info.Ulozil jsme pouze odkaz neb mi ted k rukam putují hnedle dva modely. Jeden Hiesbok s Jedelskeho a druhy koleguv Innovation s klasickou smerovkou a vyskovkou. A ta smerovka je bozi. Ten Innovacion je dle me do batohu OK, ale bude to,,,,
,, krehous,, co se pevnosti tyka Hiesbok jiste vyhraje.
https://www.hoelleinshop.com/Flugmodell ... 38&p=12438
To je prave ta stavebnice, ktera na nasem trhu neni samozrejme ze balzoidek za moc dobrou cenu a delena kridla, bud tam budou nebo je rozdelim a ospojkuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz