Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 947 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 22.09.2016 13:49 
Mazák
Mazák

Staifus píše:
Nevíte někdo výrobce těchto velkých pyloňáků https://www.youtube.com/watch?v=HrZFLl8uPiU ? Nebo nějaké stránky věnované této kategorii F3S speeder? Zkoušel někdo něco podobného?

Zkoušel jsem něco podobného, ale v kombinaci klasického křídla ze speedfira (to co psal gray69, možná to bylo i letadlo od něj), rozflatroval jsem křídlo v noži, spíše pravou polovinu křídla. Rychlost byla celkem přijatelná, F5Déčku by v pohodě stíhal, ale flatr se ozval dříve než jsem ho zatáhnul u jedničky :-) pak už jsem to radši nezkoušel, abych o to křídlo nepřišel.
Chtěl jsem pak od Petra Janků vyrobit křídlo bez klapek a pevnější, ale pak mě to opustilo, kompletní trup se mi tu ještě válí, kdyby si měl zájem.
Teď lítám ze Speedfirem 2 a jsem z něho unešen, jsem rád že mi Petr rozmluvil doublecarbon, letadlo je pěkně lehoučký a jeho rozpětí rychlosti je neuvěřitelné. Není to nějaká přemotorovaná divočina cca 5kW stoupání kolem 75m/s což je pro mě taková rychlost kterou poberu a dá se blbnout od 5 metrů nad zemí do 250 metrů, prostě kolem sebe.
F5D je samozřejmě rychlejší, je to divný, ale tam mi to zas tak nepříjde, nebo mi to letí pomalu :-)

PříspěvekNapsal: čtv 22.09.2016 16:04 
Administrátor serveru
Administrátor serveru

Obrázky: 286
Blog: Zobrazit blog (3)
petrajksner píše:
F5D je samozřejmě rychlejší, je to divný, ale tam mi to zas tak nepříjde, nebo mi to letí pomalu :-)

Je to o zvyku, člověk si zvykne i na tu rychlost a pak má po startu pocit, že zapomněl nabít baterky.

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 947 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64