Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: stř 29.09.2021 14:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Mám pocit, že kurz Paypalu se tu řešil x let zpět. Myslím, že tu byl i návod, jak to nastavit, akorát se mi to už nechce hledat, protože když na rcmanii dám do vyhledávače: kurz Paypalu, tak to vyhodí moc vláken, kde to někdo rozebíral. Určitě ale je maximálně vhodné si přepnout z Paypal kurzu na kurz vlastní banky. Ono to po těch mracích plateb docela ušetří...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: stř 29.09.2021 14:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9139
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
jio píše:
A koho by ta finanční stránka nezajímala? Hodně divná úvaha.

Každého, ale je rozdíl, pokud si tu finanční ztrátu přivodím vlastní blbostí (špatnou volbou způsobu platby) a když mi jí způsobí někdo jiný. Jeho nářek se dal vyložit tak, že mu ztrátu způsobil prodejce, což nejspíš není pravda. Jak jsem psal shora, platbu mi za nedodané zboží (ztráta cestou) vrátili v plném rozsahu, rozdíl byl pár korun díky kurz, nikoliv stovky, jako u kosa.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: stř 29.09.2021 18:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 26.9.2013
Příspěvky: 218
Znám z doslechu případ z české firmy na pracovní oděvy, kdy taky něco měli mít na skladě a ve skutečnosti nebylo. Byla to vina jednoho skladníka - říkají tomu přednaskladnění. Pak na to zapomněl a malér je na světě. :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: čtv 30.09.2021 8:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2005
Příspěvky: 554
Bydliště: Praha-Kunratice
Taky se pridam :-) Cca pul roku nakup u Lindinger cca za 200 EUR. Platba Paypal, zil jsem v te chvili mimo EU a neprosla mi platba CR kartou. Zaplaceno a posilano do CR, kde jsem jeste v te chvili ani nebyl pritomen :-). Za par dni balik doma, dovezlo ho PPL, bez sebemensich problemu.

Taky byly obavy, co jsem cetl historicke vlakna a zkusenosti, ero dorazilo komplet a bez poskozeni :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz