Switch to full style
Nakupujete na internetu, hledáte radu jak zaplatit, co a kde koupit nebo schánice něco v modelářských kamenných prodejnách?
Odeslat odpověď

Pecka Modelář zavřel jednu prodejnu

pát 03.07.2020 15:28

Jedná se o prodejnu v Průhonicích a je zavřená od 1.7.2020. Nabídka byla hlavně z oblasti plastikových modelů, ale i pro klasickou modelařinu tam bylo co koupit.
Asi to nebude první, ani poslední obchod z modelařiny, který se uzavře :-(

Re: Pecka Modelář zavřel jednu prodejnu

pát 03.07.2020 15:56

To mne tedy fakt netěší, měl jsem to po ruce a kromě drobností se tam pohodově daly vyzvedávat zásilky z jejich eshopu :-(
Mám ale trochu podezření, že tohle nemusí souviset jen s Covid, ono tamní OC trochu upadá celkově, objekt naproti dokonce úplně zbořený a není zcela jasný jeho další osud.

pát 03.07.2020 17:19

Ve zkratce není to o úpadku modelařiny ale o rozhodnutí obchodního centra. Ty obchody zavřely všechny co byly okolo v tom patře.
Chodím tam co modelařím. Cca 20let.

pát 03.07.2020 20:28

tomashr píše:To mne tedy fakt netěší, měl jsem to po ruce a kromě drobností se tam pohodově daly vyzvedávat zásilky z jejich eshopu :-(
Mám ale trochu podezření, že tohle nemusí souviset jen s Covid, ono tamní OC trochu upadá celkově, objekt naproti dokonce úplně zbořený a není zcela jasný jeho další osud.

objekt naproti je sice zboreny, ale pokud vim pilne se tam stavi novy.. predpokladam ze se treba Pecka prestehuje tam az se to dostavi, pokud v puvodnim objektu bude probihat treba rekonstrukce (ma uz sva leta). ze by Pecka uplne opustil lokalitu si nemyslim, je to dost strategicky umisteno..

pát 03.07.2020 21:09

Mluvil jsem cca před měsícem o tom s klukem, co tam prodává.
Že by měly v této oblasti náhradu to nevypadá.
Prostě tam něco koupil nový majitel a má nějaké jiné záměry. Nic víc, nic míň.
Objednával jsem tam něco, když jsem jel nakupovat do Makra.
Tak si to nechám poslat. Žádný problém.

sob 04.07.2020 7:55

OC změnilo cenu pronájmu, která byla dost mimo rentabilitu prodejny

sob 04.07.2020 10:14

corsair píše:OC změnilo cenu pronájmu, která byla dost mimo rentabilitu prodejny

A to víš stopro, nebo si to myslíš ?

sob 04.07.2020 14:59

stopro....

ned 05.07.2020 4:20

corsair píše:stopro....

...já slyšel, že OC chce další "žrádelnu"...o ceně to prý není

ned 05.07.2020 13:21

No a když se někoho budeš chtít zbavit víc elegantně co uděláš-dáš mu nový nájem ,který nemůže akceptovat a je to......nicméně je základem,že prodejna skončila

ned 05.07.2020 15:06

corsair píše:No a když se někoho budeš chtít zbavit víc elegantně co uděláš-dáš mu nový nájem ,který nemůže akceptovat a je to......nicméně je základem,že prodejna skončila

Ty mluvíš o výši nájmu a nevím, odkud máš informace. Já mám informace přímo od prodejce už dlouhou dobu, že OC změnilo majitele a ten má jiné záměry s celým patrem. Na ukončení smlouvy o pronájmu není potřeba zvyšovat cenu. Prostě stačí neprodloužit smlouvu a tím je vše vyřešeno.

pon 06.07.2020 7:27

Nevím kdo je prodejce...prodavač???? a je mi to fuk, vím co vím ...prodejna je v prdeli, ale nyní máš prostor pro své hojné příspěvky až do "alelujá".Tečka
Odeslat odpověď