Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Firefly Q6 (120°)
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2017 12:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Se svou neznalostí jak angličtiny, tak s žádnou zkušeností nákupu v zahraničí, jsem se prokousal objednávkou na kameru Firefly Q6 120° žlutou.
http://www.banggood.com/Hawkeye-Firefly-Q6-4K-1080P-24FPS-HD-Mini-Camera-for-FPV-Racer-p-1051978.html?rmmds=search
Jenže bez úspěchu. Buď je to jen problém v mé kartě, která má dobu použitelnosti jen do dubna tohoto roku, nebo jinde. Ale nevím kde.
Nevím, jak to přesně funguje, ale vycházím z toho, že pokud mi to na těch jejich stránkách nabízí přepočet na naše koruny, že se to z mého účtu přepočítá na tu jejich měnu v aktuálním kurzu a strhnou si to. Nebo to takto nefunguje a je to složitější?

Popřípadě mám prosbu. Byl by někdo ochoten při nějaké své objednávce z Číny, či odjinud, přibalit onu kameru?


Přílohy:
op1.jpg
op1.jpg
[ 34.02 KiB | Zobrazeno 3515 krát ]

op2.jpg
op2.jpg
[ 50.84 KiB | Zobrazeno 3515 krát ]


_________________
Co neubrzdíš neukecáš.
Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Firefly Q6 (120°)
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2017 12:44 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.1.2011
Příspěvky: 585
Bydliště: Žebrák
a máš na kartě povolenou platbu v zahraničí?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Firefly Q6 (120°)
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2017 12:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Tak to vůbec netuším. Ale, teď jsem si vzpomněl, před týdnem jsem si objednával lupeny do Rock Cafe na Carach Angren a Fleshgod Apocalypse a taky bez úspěchu.
Ale i tak by mně zajímalo jak je to s tím zahraničím. Budu se muset zeptat v bance.

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Firefly Q6 (120°)
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2017 13:07 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.1.2011
Příspěvky: 585
Bydliště: Žebrák
rock cafe ja předpokládám u nás tak asi nemůžeš vůbec platit přes internet nebo jsi už někdy platil?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Firefly Q6 (120°)
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2017 14:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Nejdříve to měl zaplatit bratr, jež on už takto platil, ale měl kartu jen do ledna, ta mu ji to nevzalo. Tak jsem to prubnul se svojí, a také to bohužel nešlo.

https://www.rockcafe.cz/program/braagas-a-krless/ až dole = zaplatit kartou.

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Firefly Q6 (120°)
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2017 16:50 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 21.8.2015
Příspěvky: 198
Bydliště: Trutnov
Obrázky: 5
Asi máš zakázaný internetový transakce, žádné omezení, ČR/cizina není a to mám karty u 3 bank :-)

PS: je ti jasný, že pokud ti to odchytí, zacvakáš u pošty 199Kč poplatek + DPH ...

_________________
Trutnov, X9D+
EasyPeasy,RELAX II,Vektor XXL,4ptéra 250ka
Šohaj(stavím)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Firefly Q6 (120°)
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2017 19:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Jasný mi to je. Ale jak to tedy dělají ostatní, když tu imrvére při řešení v různých vláknech z 99% vidím jen odkazy na čínu, jakoby český obchod neexistoval.
Pokud by tu kameru u nás někdo prodával, a nejen jen ty hranatý kamery ala gopro, nebylo by co řešit a celý nákup u žluťásků bych měl u řiti.
Tohle jsou jediný naše stránky kde se o téhle kameře zmiňují, ale bohužel si ji člověk musí pořídit venku :evil:
http://www.digitalnikamery.com/news/haw ... pv-kamera/
By mě tedy zajímalo, ti co už ji zde mají, zda-li jim došla v poho, nebo jim byla také odchytnuta a cvakali a cvakali a cvakali.

ČR/cizina není a.... Nějak té první části nerozumím. Že máš karty tři ano, ale ne tomu začátku.

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Firefly Q6 (120°)
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2017 19:06 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.7.2014
Příspěvky: 602
Bydliště: ČR
Běžně se to dá v internet bankingu povolit, bude to někde u nastavení karty, případně u nastavení limitů. Až to najdeš a povolíš, tak si ideálně založ paypal účet a zvol platbu přes paypal (je to prostředník, kde můžeš normálně platit kartou). Poskytne ti to zajímavé záruky vůči prodejcům, ať už v případě reklamace, ztracení zásilky poštou, nebo při řešení jakýchkoli dalších sporů.

_________________
X650F, Sunnysky, Afro, Graupner 11x5, APM, Pixhawk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Firefly Q6 (120°)
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2017 19:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Většinou se na zahraničních e-shopech platí PayPalem (tak platí těch 99% modelářů). Na některých to ale nejde a je nutná platba přímo kartou. E-shop musí akceptovat druh karty (MC, VISA atp.) a v bance musí být povolena platba na zahr. e-shopech. Nemusí se kvůli tomu chodit do banky, pokud se dá účet spravovat internetem.

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Firefly Q6 (120°)
PříspěvekNapsal: pon 16.01.2017 16:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 21.8.2015
Příspěvky: 198
Bydliště: Trutnov
Obrázky: 5
rampa_mckvak píše:
Jasný mi to je. Ale jak to tedy dělají ostatní, když tu imrvére při řešení v různých vláknech z 99% vidím jen odkazy na čínu, jakoby český obchod neexistoval.
Pokud by tu kameru u nás někdo prodával, a nejen jen ty hranatý kamery ala gopro, nebylo by co řešit a celý nákup u žluťásků bych měl u řiti.
Tohle jsou jediný naše stránky kde se o téhle kameře zmiňují, ale bohužel si ji člověk musí pořídit venku :evil:
http://www.digitalnikamery.com/news/haw ... pv-kamera/
By mě tedy zajímalo, ti co už ji zde mají, zda-li jim došla v poho, nebo jim byla také odchytnuta a cvakali a cvakali a cvakali.

ČR/cizina není a.... Nějak té první části nerozumím. Že máš karty tři ano, ale ne tomu začátku.


1) Kupuji hlavně v ČR
2) Z číny beru to, co zde není, nebo co v číně vyjde výrazně levněji, protože se toho u nás prodává malé množství
3) Zajdi/zavolej si do banky, že chceš povolit platby kartou po internetu - nastav si rozumný limit.
4) Jak tu někdo psal o platbách přes paypal - ten ti to stejně strhne z karty a bere se to jako "platba po internetu"

Tím ČR/zahraničí jsem chtěl naznačit, že ani u jedné ze tří bank, u kterých mám kartu, není možnost omezit platbu do zahraničí, mohu povolovat "Bezhotovostní transakce,Platby na dálku (MO/TO),Platby na internetu,Výběry v bankomatech,Výběry na pobočkách bank (cash advance)" a jedno jestli nějakou platbu provedu v Tanzanii nebo v Pardubicích...
Ke každé platbě lze nastavit limit na "platbu/týden/měsíc"

Podrobněji to vysvětlit neumím ....

_________________
Trutnov, X9D+
EasyPeasy,RELAX II,Vektor XXL,4ptéra 250ka
Šohaj(stavím)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz