Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Toni Clark
PříspěvekNapsal: pát 25.11.2016 19:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2011
Příspěvky: 742
Bydliště: Slavkov u Brna
Obrázky: 0
Včera dopoledne mě kolega ( protože moje němčina je nepoužitelná ) objednal u firmy Toni Clark motor DA 70, za velmi krátkou dobu z firmy došel email, potvrzení objednávky k tomu IBAN a BIC , odpoledne jsem se zastavil v bance vyplnil jsem platbu, a dnes došel email, že motor byl předán přepravci. Takovou rychlost jsem nečekal ani náhodou, je tedy vidět, že firma Toni Clark si umí zákazníků vážit, z toho by si měli brát někteří obchodníci příklad, jak se chovat k zákazníkům, kteří je de facto živí. Rosťa.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Toni Clark
PříspěvekNapsal: sob 26.11.2016 8:42 
Mazák
Mazák

Registrován: 1.1.2008
Příspěvky: 2370
Bydliště: Ban.Bystrica
Mal som to tak isto , ked som z nemecka kupoval frezu, poslal to ale naljacnejsim DHL, cesta trvala 2 tyzdne.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Toni Clark
PříspěvekNapsal: sob 26.11.2016 10:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2011
Příspěvky: 742
Bydliště: Slavkov u Brna
Obrázky: 0
jozefbb píše:
Mal som to tak isto , ked som z nemecka kupoval frezu, poslal to ale naljacnejsim DHL, cesta trvala 2 tyzdne.


Víš on ten problém, ani nemusel být v německé pošte, ale v dalších poštách na jiném území, ale je pravda, že když si objednávám z Německa krmení pro kočky ( Royal Canin ) tak je to doma za 2 - 3 dny, a jednou jsem čekal cca 8 dní, ale to bylo v době prázdnin. A teď už se pomalu blíží Vánoce, takže se to může i trochu opozdit. Ale tento motor ( DA 70 ) ostatně i jiné DA motory, neměl Toni Clark do toho 24.11. skladem. Ale pak tam bylo dopoledne 24.11. ( čtvrtek) u tohoto motoru i jiných DA motorů napsáno, že je v omezeném množství, tak jsem hned reagoval, a mám pěkný Vánoční dárek :D. Rosťa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Toni Clark
PříspěvekNapsal: úte 29.11.2016 17:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2011
Příspěvky: 742
Bydliště: Slavkov u Brna
Obrázky: 0
Takže trocha rekapitulace, ve čtvrtek dopoledne objednání motoru DA 70 u firmy Toni Clark, odpoledne platba v bance, v pátek odpoledne oznámení z firmy Toni Clark, že motor byl předán německému přepravci. V pondělí email z PPL, že v úterý tj dnes, bude balík doručen, na uvedenou adresu. A skutečně dnes cca v 10 hod. byl balík doručen - v pořádku. Jinak motor bude pohánět polomaketu Turbulent ( 2640mm rozpětí ). Rosťa.


Přílohy:
PB280185.JPG
PB280185.JPG
[ 143.36 KiB | Zobrazeno 2233 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Toni Clark
PříspěvekNapsal: úte 29.11.2016 20:41 
Mazák
Mazák

Registrován: 1.1.2008
Příspěvky: 2370
Bydliště: Ban.Bystrica
Ono taka dobra je aj cina z eu skladu. V piatok objednane , v stredu dorucene


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Toni Clark
PříspěvekNapsal: sob 10.12.2016 20:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2011
Příspěvky: 742
Bydliště: Slavkov u Brna
Obrázky: 0
A tak jsem se koukl znovu ze zajímavosti na stránky Toni Clark, jestli už má těch DA motorů dostatek skladem, má ale třeba cena u toho DA 70, se zvýšila o 40 EUR :( , nevím tedy co ceny u ostatních DA motorů, jestli u nich také nenastala nějaká ta změna. https://toni-clark-shop.com/Desert-Airc ... 70-Boxer_1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz