Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ebay nedodání v termínu
PříspěvekNapsal: čtv 26.02.2015 23:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10493
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
DJIvison píše:
šířka kontaktů 15.24mm,

Vidím, vypadla mě z toho 15,24 mm dvojka. Prostě to má o 2,54 mm víc než má být.

to Drondys: Máš pravdu, z principu mu to pošlu, třeba ani neví, že prodává zmetek.

Jirka


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Ebay nedodání v termínu
PříspěvekNapsal: úte 31.03.2015 7:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.12.2014
Příspěvky: 232
Kde prosím na strankach ebay najdu historii mého nakupovani?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ebay nedodání v termínu
PříspěvekNapsal: úte 31.03.2015 7:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2014
Příspěvky: 727
Bydliště: Přerov, Czech Reuplic
pixel1 píše:
Kde prosím na strankach ebay najdu historii mého nakupovani?


My eBay --> Purchase history

_________________
LOGO 550 SX - Brain // SAB Goblin 380 - Brain // HELI-X V6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ebay nedodání v termínu
PříspěvekNapsal: stř 01.04.2015 6:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.12.2014
Příspěvky: 232
To jsem našel. Bohužel tam nic nemám. Proč? Nakupoval jsem naposledy někdy v únoru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ebay nedodání v termínu
PříspěvekNapsal: pát 08.01.2016 20:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.12.2011
Příspěvky: 371
Bydliště: Olomouc
Ahoj, stala se mi taková nemilá věc. Zakoupil jsem serverový zdroj z Ebay, ale zboží nedorazilo. Zůstalo ležet u dopravce v Humpolci. Tak jsem vznesl požadavek na řešení tohoto problému. Oslovili mě o zaslání adresy pro doručení. Tak jsem jim poslal adresu domů, protože jsem před tím udal adresu pro doručení na firmu. To bylo 4.1. Dnes tj. 8.1. mi napsali, že jsem udal špatnou adresu, že se zásilka nedá doručit, a že nemám nárok na vrácení peněz. Co teď dělat? Zdroj leží někde v Humpolci, peníze nedostanu. Ještě zkusit vrácení peněz od PayPalu? Psal jsem ještě dopravci a ti mi napsali, že to mám řešit s Ebay.

_________________
KDS AGILE 5.5 (SPIRIT), KDS AGILE 7.2 (SPIRIT PRO) , TARANIS X9D+,Futaba T8FG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ebay nedodání v termínu
PříspěvekNapsal: sob 23.01.2016 10:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 25.10.2013
Příspěvky: 249
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 54
Junker83 píše:
Ahoj, stala se mi taková nemilá věc. Zakoupil jsem serverový zdroj z Ebay, ale zboží nedorazilo. Zůstalo ležet u dopravce v Humpolci. Tak jsem vznesl požadavek na řešení tohoto problému. Oslovili mě o zaslání adresy pro doručení. Tak jsem jim poslal adresu domů, protože jsem před tím udal adresu pro doručení na firmu. To bylo 4.1. Dnes tj. 8.1. mi napsali, že jsem udal špatnou adresu, že se zásilka nedá doručit, a že nemám nárok na vrácení peněz. Co teď dělat? Zdroj leží někde v Humpolci, peníze nedostanu. Ještě zkusit vrácení peněz od PayPalu? Psal jsem ještě dopravci a ti mi napsali, že to mám řešit s Ebay.

Co to je za dopravce, co nechává zboží v Humpolci? Toto slyším poprvé...
Určitě na paypal, že jsi stále nedostal zásilku, ať se starají oni!

_________________
Turnigy T9x, 6ch Belt CP, quad MW328P, hexacopter AIO V2, RC létající sáňky, Slowflyer, Big twin ero


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ebay nedodání v termínu
PříspěvekNapsal: sob 23.01.2016 11:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.12.2011
Příspěvky: 371
Bydliště: Olomouc
Dopadlo to dobře, zdroj je doma :wink:

_________________
KDS AGILE 5.5 (SPIRIT), KDS AGILE 7.2 (SPIRIT PRO) , TARANIS X9D+,Futaba T8FG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ebay nedodání v termínu
PříspěvekNapsal: úte 02.02.2016 9:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10493
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Nakupoval jsem pár věcí z Ebay a vše až na jednu položku dorazilo. Bohužel zrovna tu nejdražší. No ještě se může válet na celnici. Ale překvapilo mě, že i když vše mělo Tracking number, vše, tedy doručené i nedoručené má status "The seller has provided a tracking number. The tracking status will be updated once the shipment reaches the carrier." Píšou tam sice že informace mohou mít prodlevu, ale něco mám už 10 dní doma.
Funguje to sledování vůbec?
Díky
Jirka

Edit: Stížnost zde asi pomohla :lol: Dnes ráno balík a 24V/600W je tu. 8) A kupodivu bez výpalnýho Český pošty. Jak to ti čínští parchanti dělaj, že na celní deklaraci pošty Honkong mají 8 USD, když to stálo 4x víc. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ebay nedodání v termínu
PříspěvekNapsal: ned 28.02.2016 6:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.2007
Příspěvky: 463
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Mám tu problém se zaplacením odkliknuté položky (nedaří se mi vyhledat na fóru příhodnější vlákno...). Položka má uvedenu prodejní cenu, ale není uvedena cena dopravy. Kontaktoval jsem prodejce do Berlína a ten mi odpověděl, že ano - do České republiky zašle a to DHL za poštovné 30 Euro. Takže jsem odklikl nákup položky, přihlásil se do svého PayPal účtu... Jenže nemám aktivní tlačítko pro odeslání (kvitaci) platby. Důvodem je právě neuvedená cena dopravy. Na to mne (červeně) upozorňuje text z eBay. Mám tedy zaplatit 330 Euro, ale nevím jak to provést, když mám všude jen oněch 300 Euro...

Odeslal jsem žádost prodejci a nevím co a jak bude dál. U zboží mám že jsem jej koupil, ale čeká se na zaplacení. To ale nemohu provést z důvodů, které jsem uvedl na začátku tohoto příspěvku! Stále čekám, jestli se mi někde neobjeví tlačítko a KOMPLETNÍ cena 330 Euro... Prostě nevím, jak se na eBay takováto situace řeší.

Moc prosím někoho znalého o radu. Zboží je pro mne rezervované do zítřka - pokud neodkliknu platbu na mém PayPal, tak mám "vymedováno".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ebay nedodání v termínu
PříspěvekNapsal: ned 28.02.2016 8:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
petrovo píše:
Mám tu problém se zaplacením odkliknuté položky (nedaří se mi vyhledat na fóru příhodnější vlákno...). Položka má uvedenu prodejní cenu, ale není uvedena cena dopravy. Kontaktoval jsem prodejce do Berlína a ten mi odpověděl, že ano - do České republiky zašle a to DHL za poštovné 30 Euro... Jenže nemám aktivní tlačítko pro odeslání (kvitaci) platby. Důvodem je právě neuvedená cena dopravy... Stále čekám, jestli se mi někde neobjeví tlačítko a KOMPLETNÍ cena 330 Euro... [b]Prostě nevím, jak se na eBay takováto situace řeší.

Pokud je položka v prodeji pak by měla být uvedena cena dopravy a nebo některá z variant obdobných tzv. Free Shippingu apod. což znamená, že je cena dopravy hrazená odesílatelem.

To co popisujete je dle mého názoru chyba prodejce při zadání parametrů té položky na eBay. Měl by to u této položky na eBay upravit tak, aby tam byla uvedena cena dopravy a nebo vytvořit položku novou i se specifikací ceny. Stává se i to, že prodejce nabízí na eBay více položek, které obsahují v podstatě stejné zboží jen s různými variantami dopravy.

Zkuste podle názvu prodejce na eBay prohledat seznam ostatních položek zboží, které tento prodejce na eBay nabízí zda mezi nimi nebude stejné zboží i s uvedenou cenou dopravy a pokud ano tak tu položku bez ceny nechte nezaplacenou a objednejte a zaplaťte pouze položku, která bude mít kompletní specifikaci i s cenou případně s uvedením Free Shipping.

Pokud taková položka u tohoto prodejce na eBay nebude k dispozici a prodejce není schopen upravit stávající položku zboží na eBay ani vytvořit novou tak je to přinejmenším podezřelé a takovému prodejci bych se raději vyhnul ať už nabízí cokoli pro Vás zajímavého.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ebay nedodání v termínu
PříspěvekNapsal: ned 28.02.2016 9:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.2007
Příspěvky: 463
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Já s eBay mám prachmalé zkušenosti (defacto jeden jediný uskutečněný prvotřídní nákup z Anglie), ale inzerát bez udání ceny přepravy s tím, že se musí kontaktovat prodejce to není ojedinělý. K dopravě se tam píše přesně toto:

"Postage:
Will post to Czech Republic. Read item description or contact seller for postage options.
"

Tak jo. Kontaktoval jsem ho a odepsal mi, že doprava bude stát 30 Euro, doveze DHL a odešle hned v pondělí.

Jenže eBay mi nedovolí potvrdit platbu, protože a právě proto, že není u položky uvedena cena dopravy... Takže bych si myslel, že teď to má pevně v rukou prodávající a já v tom nemohu udělat nic. To si myslím...

Prodejci jsem ze stránky eBay odeslal jako můj zatím poslední krok toto:

"Please send me total amount for eBay purchase: zakoupená věc....

Dear Thomas,

I have purchased the following from you on eBay. Please send me an invoice with the total amount that I owe you.

Thank You, Petr
"

A pod textem je odesílací tlačítko "Send invoice" (to je tuším-li správně pro odeslání od něj).

Pak mám ve zprávě z eBay toto:

Název položky...
Item number: 27214825......
Buy It Now price: EUR 300.00
Offer price: EUR 330.00
Offer expires: 9:05 am February 29

(částka EUR 300,00 je přeškrtnutá!)

a odkaz na stránku produktu. U všech rohatých - tam je ale cena zase stejná jako na začátku mého pídění co s tím - 300 Euro! Mě tenhleten eBay přijde jako zřejmě dobře zabezpečený, ale neuvěřitelně chaotický....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ebay nedodání v termínu
PříspěvekNapsal: ned 28.02.2016 11:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
petrovo píše:
Pak mám ve zprávě z eBay toto:

Název položky...
Item number: 27214825......
Buy It Now price: EUR 300.00
Offer price: EUR 330.00
Offer expires: 9:05 am February 29
(částka EUR 300,00 je přeškrtnutá!)

a odkaz na stránku produktu. U všech rohatých - tam je ale cena zase stejná jako na začátku mého pídění co s tím - 300 Euro!...

Položka "Buy it now" u té odkazované položky by měla zpřístupnit odkaz a přesměrování na Paypal "Confirm and pay" nebo by měla být volba "Confirm and pay" už rovnou přístupná v pravé části na té odkazované stránce produktu, který jste si už dříve rezervoval a odkaz na něj budete mít na eBay v sekci "Purchase History". Po kliknutí na "Confirm and pay" by mělo dojít k automatickému přesměrování na Paypal a na Paypalu by měla být automaticky požadována suma 330 EUR. Pokud tomu tak není je chyba u prodejce.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ebay nedodání v termínu
PříspěvekNapsal: ned 28.02.2016 16:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.2007
Příspěvky: 463
Bydliště: Žďár nad Sázavou
petrovo píše:
.... Prodejci jsem ze stránky eBay odeslal jako můj zatím poslední krok toto:

"Please send me total amount for eBay purchase: zakoupená věc....


Tak právě toto to chtělo. Přišel mi e-mail z eBay, kde po kliknutí na odkaz kupované věci se otevřelo okno a v něm už byla cena za zboží i cena dopravy. Bezproblémově jsem zaplatil a budu se modlit, abych se opět nenaháněl příští týden s dopravcem po městě... Pošta je pošta a nenechám na ni dopustit!

[b][color=#0000FF]Drondys
- moc děkuji za snahu mi pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ebay nedodání v termínu
PříspěvekNapsal: čtv 05.05.2016 5:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.5.2016
Příspěvky: 5
Dopadlo to dobře, zdroj je doma
รวบทุกเกมส์การแข่งขันพร้อมเงินรางวัลสูงที่สุด บนเว็บไซด์อันดับหนึ่งของประเทศไทย และมีโปรโมชั่นมากมายพร้อมให้คุณได้เลือกใช้ สมัครเลย Empire777


Naposledy upravil sonnee dne úte 21.06.2016 7:07, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ebay nedodání v termínu
PříspěvekNapsal: čtv 05.05.2016 11:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.2.2016
Příspěvky: 1975
Bydliště: Vysočina, ČR
petrovo píše:
... Pošta je pošta a nenechám na ni dopustit!...
Asi máš poštu za rohem. Já mám víc než několik desítek nákupů ze zahr. a i když jsem doma a na balík čekám, docela často najdu jen lístek ve schránce (a zvonek by vzbudil i mrtvýho :) )....a taky Žďár nad Sázavou. PPL zavolá ráno a ještě těsně před doručením...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz