Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: rctimer.com
PříspěvekNapsal: čtv 31.10.2013 19:36 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

Registrován: 24.10.2007
Příspěvky: 3341
Bydliště: Čadca, SK
dnes ráno som objednával motor z rctimer.com
ponúklo mi za 2 doláče sweden post a takisto hongkongpost za rovnakú sumu.

u sweden post bolo písané po anglicky niečo v tom zmysle že začiatok trackovania je dlhší kým to nabehne do systému aj 10-dní oproti HK, a HK odmieta lipolky, tak kvôli tomuto sa dohodli na sweden post.
Síce som objednával iba 1 motor, ale ponechal som sweden post.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: rctimer.com
PříspěvekNapsal: čtv 31.10.2013 20:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Podle toho co píšou viz tento odkaz After 30 days, the parcel can be tracked on the website http://www.posten.se/ bych si o možnostech sledování zásilek posílaných z Číny přes Sweden post nedělal žádné iluze. Můžete akorát doufat, že vám to spíš přijde domů než to uvidíte v jejich sledovacím systému. Zdá se, že je to nízkonákladová služba, která si evidentně nedělá žádné starosti s nějakým rychlým zpřístupňováním informací o sledování zásilek tj. v tomto ohledu to bude se sledováním zřejmě ještě horší než to bývá u China post.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: rctimer.com
PříspěvekNapsal: pát 01.11.2013 20:03 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.10.2013
Příspěvky: 330
Bydliště: Olomouc
Je potřeba se nějak znepokojovat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rctimer.com
PříspěvekNapsal: pát 01.11.2013 20:33 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

Registrován: 24.10.2007
Příspěvky: 3341
Bydliště: Čadca, SK
ja verím že nie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rctimer.com
PříspěvekNapsal: ned 03.11.2013 0:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Kamikaze591 píše:
Je potřeba se nějak znepokojovat?

Pokud je to placeno Paypalem tak určitě ne a stačí si v klidu hlídat termín 45 dnů od provedení platby a v případě potřeby postupovat dle popisu uvedeného viz tento odkaz.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: rctimer.com
PříspěvekNapsal: stř 06.11.2013 16:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2009
Příspěvky: 1178
Bydliště: Sedlcany
Aktualni zkusenost - vybrana moznost doruceni pres HongKongPost, ale stejne to poslali pres posten.se. Tak schvalne za jak dlouho to prijde (dneska pry odeslali).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rctimer.com
PříspěvekNapsal: pát 22.11.2013 18:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2009
Příspěvky: 1178
Bydliště: Sedlcany
Posilali vam uz nekomu pres posten.se? Objednavka odeslana 6.11. stale nedorucena, na webu posten.se je akorat stav z 16.11.

The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

Tak by me zajimalo jak dlouho muzu jeste cekat :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rctimer.com
PříspěvekNapsal: pát 22.11.2013 19:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Měli by se pochlubit i ostatní viz třeba

janekx
zde už 29. října 2013 psal, že mu z rctimeru poslali balík přes Sweden Post tj. už cca čtyři a půl týdne a zatím jsem zde od něj neviděl ani zmínku o tom, že by mu to už přišlo.

nebo

Kamikaze591
zde 31. října 2013 psal, že mu z rctimeru poslali balík přes Sweden Post tj. už také přes čtyři týdny, sledovací číslo, které zde Kamikaze591 uvedl je od 10.11.2013 ve stejném stavu jako zmiňuje v předešlém příspěvku creagel tj.

Citace:
The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

a zatím jsem zde od Kamikaze591 také neviděl ani zmínku o tom, že by mu to už přišlo.

nebo

robotmz
zde také 31. října 2013 psal, že mu z rctimeru poslali balík přes Sweden Post tj. už také přes čtyři týdny a zatím jsem zde od něj také neviděl ani zmínku o tom, že by mu to už přišlo.

Takže pánové janekx, Kamikaze591 a robotmz pochlubte se. Už to někomu z vás přišlo?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: rctimer.com
PříspěvekNapsal: sob 23.11.2013 6:53 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

Registrován: 24.10.2007
Příspěvky: 3341
Bydliště: Čadca, SK
Motor mi dorazil práve tento týždeň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rctimer.com
PříspěvekNapsal: pon 25.11.2013 12:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2009
Příspěvky: 1178
Bydliště: Sedlcany
Tak se ledy hnuly:

11/23/2013 11:46 PM Stockholm utr The item has arrived at Posten´s international terminal for sorting and transport abroad

11/25/2013 5:11 AM Stockholm utr The item has been dispatched from Posten´s international terminal for onward transport abroad

A zasilka uz je videt i v T&T ceske posty jako odeslana do CR. Tak uvidime jak dlouho to bude jeste trvat :)

btw: jak je na takovouto zasilku nahlizeno z pohledu celniku? Pujde to klasicky pres celnici (kdyz to privezou svedove)? Zatim mam zkusenost, ze co slo primo z Ciny, tak celnici propustili, co slo z US, tak ne a musel jsem platit DPH.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rctimer.com
PříspěvekNapsal: pon 25.11.2013 19:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
creagel píše:
btw: jak je na takovouto zasilku nahlizeno z pohledu celniku? Pujde to klasicky pres celnici (kdyz to privezou svedove)? Zatim mam zkusenost, ze co slo primo z Ciny, tak celnici propustili, co slo z US, tak ne a musel jsem platit DPH.

Není podstatné, že to do ČR jde přes Švédskou poštu. Podstatná je výchozí adresa odesílatele na balíku. Pokud je adresa odesílatele uvedená na balíku ze země mimo EU pak se na to ze zákona vztahují celní formality. Pokud to bude něco malého a pod limitem DPH tak by to mělo projít bez problému. Pokud by to bylo něco většího tak bude záležet jen na štěstí jestli to nechají projít bez obstrukcí.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: rctimer.com
PříspěvekNapsal: pon 25.11.2013 22:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2009
Příspěvky: 1178
Bydliště: Sedlcany
Tomu se mi ani nechce verit:

Zásilka dne 25.11.2013 převzata vyměňovací poštou 220 00 - Praha 120.
Vstup zásilky na SPU dne 25.11.2013.

No tak to byla rychlost - za ani ne 24h ze Svedska do Cech. Ale spis si myslim, ze za to muzou ty pozdi stavy ve Posten.se


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rctimer.com
PříspěvekNapsal: úte 26.11.2013 12:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2008
Příspěvky: 358
Bydliště: Praha
Obrázky: 4
Balíček z RCTimeru za 20$. Objednáno 2.11.2013, dlouho nic a potom
Zásilka podána.
Zásilka dne 19.11.2013 odeslána do České republiky.
Zásilka dne 19.11.2013 převzata vyměňovací poštou 220 00 - Praha 120.
Vstup zásilky na SPU dne 19.11.2013.

20.11. ve schránce


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: rctimer.com
PříspěvekNapsal: úte 29.07.2014 13:45 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.11.2013
Příspěvky: 49
Ahoj, planuji nakup na rctimer.com a zvazuji express delivery pokud by se nekdo pridal. Najde se nejaky zajemce ?

Update: tak uz je to pase, uz jsem objednal.

Update2: Pokud nekoho zajima, tak za express delivery jsem zaplatil $25, objednavku jsem udelal v patek 1.8. ve 22:24 a dosla dnes, ve stredu 6.8. v 10h. Clo jsem neplatil diky deklarovane cene. Vse pekne zabaleno v bublinkove folii, takze spokojenost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rctimer.com
PříspěvekNapsal: pát 05.12.2014 22:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.11.2004
Příspěvky: 215
Bydliště: Vysoké Tatry
Z Rctimer som objednával cca 20 krát.
Teraz majú prerobenú stránku, prihlásim sa, tovar vložím do košíka, dám tlačidlo "Check out" pustí ma dalej, je tam moja adresa,vyberiem spôsob doručenia, vyberiem spôsob platby. V spodnej časti stranky je tlačidlo " Confirm and order".
Keď naň kliknem, nič sa nedeje.
Tlačidlo "confirm and order" nefunguje, zatiľ čo podobné tlačidlo "Check out" funguje. Skúšal som stránku otvoriť v inom prehliadači a robi to to isté.
Nevie niekto poradiť kde môže byť problém?

PROBLÉM VYRIEŠENÝ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz