Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1052 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 23.02.2022 19:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.12.2008
Příspěvky: 1714
Bydliště: Lysice,Brno.
Obrázky: 12
Bohužel ČP jsou fakt hovada.Omlouvám se za jadrný výraz ale snažím se být mírný.Zjistil jsem že v mém okolí nejsem sám komu nic nepřišlo ale v trasování mají dodáno.Všechno zásilky z Číny.Jako Typ zásilky je uvedeno Firemní psaní doporučené a to sakra musí jít do vlastních rukou.Snad mám ještě naději... :roll:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cesk ... omaci_brzy


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 23.02.2022 20:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
toto vlakno ma velky potencial na spoustu stranek.. :-)


Přílohy:
sluzba.png
sluzba.png
[ 334.52 KiB | Zobrazeno 3814 krát ]

ceska_posta_vtipy.jpg
ceska_posta_vtipy.jpg
[ 14.7 KiB | Zobrazeno 3814 krát ]

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 23.02.2022 23:56 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6893
Bydliště: Moravský kras
Momobrute nečteš? To je z webu Českého telekomunikačního úřadu, což je v tomto případě nadřízený kontrolní orgán pošty. A ten si jaksi ze zákona nemůže dovolit nekonat..
Krafáním na RCmanii si tak maximálně upustíš přetlak, s nulovým vlivem na věc. Nevyřešíš tím vůbec nic. Otravování vyšších instancí je aspoň nějaká naděje, čím víc lidí bude tlačit, tím líp.
A to oslovení si příště strč za klobouk nebo klidně i hlouběji. Do jednoho rožku jsme spolu nechcali.

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 24.02.2022 7:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7119
Bydliště: Vsetín
blembondo píše:
Tak hlásím další level.Obálka z Alíku(Ali Standard/ prošla mimo Mordor 120 a od 17.2 je dle ČP doručena na moji adresu.Nic nemám a protože je zásilka označena jako firemní nemusí být předání do vlastních rukou.Označení firemní zásilky si tam ČP dává sama.Objednávka byla na fyzickou osobu.Reklamovat na Ali to nejde protože je zásilka doručena.Už fakt nevím čím ČP ještě překvapí ale nemá to konce.... :roll:


Tohle se mi kdysi taky stalo a přes Ali jsem to vyřešil, vyvolal jsem tuším spor a tam je i možnost že nebyla doručena, než se ale spor vyřešil, tak balíček dorazil. Kdysi byl můj balíček údajně doručen na druhé straně republiky, nakonec se ukázalo že Číňan dal špatné číslo balíku a můj dorazil správně, ale asi za 3 týdny, jelikož to bylo cosi dražšího, tak to byly 3 týdny nejistoty a telefonování po všech čertech, teda pardón, poštách.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 24.02.2022 8:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2007
Příspěvky: 4172
Bydliště: KLADNO
Obrázky: 1
JirkaA píše:
Do jednoho rožku jsme spolu nechcali.
Kam chodíš na záchod nevím,ale jinak mám stejnou zkušenost s reklamací u ČP jako monobrut tedy, že zásilku může reklamovat pouze její odesílatel, nikoliv příjemce.
A na CTU jsem se taktéž obrátil, ten mi potvrdil co jsem napsal tedy reklamovat může odesílatel....plus blablabla a je to již tři měsíce a nic. Zbytek jsem si vyřídil přes PP. Takže spoléhat na nadřízený orgán ČP je hezké,ale k ničemu.

_________________
Pravda začíná tam kde končí signál České televize.
Nevěřím ničemu, co vláda říká.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 24.02.2022 15:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.12.2008
Příspěvky: 1714
Bydliště: Lysice,Brno.
Obrázky: 12
Tak dnes jsem si vyžádal dodejku a samozřejmě tam není můj podpis ani číslo OP.Zaplatí to doručovatelka.Asi běžná praxe u ČP. :roll:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 24.02.2022 16:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.6.2011
Příspěvky: 711
Bydliště: Svitavy a okolí
Já jsem na ČP sice taky vždycky nadával, ale měl jsem to štěstí že tady u nás v blbákově pošta zaměstnávala "srdcaře" kteří se to snažili ještě dělat poctivě aspoň tady na konci řetězce. Jenže teď už je to taky v háji. Staří už na to neměli nervy a dali výpověď a nováčci jsou dobytek na entou. Dnes jsem chytil pošťáka s dodávkou jak strká do schránky oznámení o nedoručení zásilky bez jakékoliv snahy o doručení a s arogantním "nestíhám, zajdi si pro to na poštu" sedl do auta a odjel. No a navíc - mám "na cestě" balíček z ČR, který je dle trackingu od 16.2. nezvěstný, protože první a poslední záznam je "příjem zásilky" v Ústí nad Labem... (blicí smajlík?)

_________________
Last one alive, lock the door!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 25.02.2022 12:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.12.2008
Příspěvky: 1714
Bydliště: Lysice,Brno.
Obrázky: 12
Tak pokračování....jedním slovem bezmoc.Vedoucí pošty mě slíbila že stornuje dodání balíčku.Nic neudělala a teď už nezvedá telefon.Čiňan nemá co reklamovat protože je doručeno a mám si to tady vyřídit sám.V zoufalství jsem založil reklamaci jako bych byl odesilatel a v záloze mám číslo na nadřízeného paní pošmistrové a reklamaci na ČTU.Tenhle podnik už nemá právo na existenci...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 25.02.2022 15:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2007
Příspěvky: 4172
Bydliště: KLADNO
Obrázky: 1
Plně soucítím, je to verbež, nic s nimi nehne

_________________
Pravda začíná tam kde končí signál České televize.
Nevěřím ničemu, co vláda říká.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 25.02.2022 16:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.12.2008
Příspěvky: 1714
Bydliště: Lysice,Brno.
Obrázky: 12
Pro dnes hotovo...
Vaše reklamace byla vyhodnocena jako nedůvodná, neboť příloha reklamace neobsahuje sken podací stvrzenky k reklamované zásilce.
Tzn jako příjemce nemám oficiální cestou šanci.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 25.02.2022 17:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2003
Příspěvky: 741
Už jsem vše napsal, nebudu se opakovat, vše je nastaveno tak, abys jako zákazník nic nemohl, abys byl za úplného debila, a to vždy, tomu dávají extrémní důraz, na doručování rozhodně důraz nekladou.

Dnes jsem se tam dovolal, zkrátila se doba vyzvánění, trvalo to jen 28 minut. Telefon v podstatě neměl smysl, zeptal jsem se, jak je možné, že zásilka není proclená, že to clí už více než dva měsíce. Baba mi řekla více důvodů, jeden z nich byl, že jsem nedodal všechny podklady, já jí na to, ale vy jste podklad, který jste chtěli, nikde neuváděli, že je potřeba, dokonce ani není veřejně dostupný, že za zpoždění mohou oni, že mi dokument neposlali obratem, když zjistili, že daný dokumnet je potřeba, na to zase odpověď stejná. Tak jí říkam a víte, že je to zásilka pro hospodářský subjekt, které se mají clít s předností. Na to pořád ta stejná odpověď, bla bla ... Ptám se jí, a když tedy již máte všechny podklady, proč to není proclené, na to blblabla. Ptám se jí, kdy to tedy proclíte, ona na to, že mi žádný datum dát nemůže. Na to jí říkam, že chci podat stížnost, nasledovala odpověď že reklamovat může jen odesílatel.

Takový pytel sraček ...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 25.02.2022 18:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
blembondo píše:
Pro dnes hotovo...
Vaše reklamace byla vyhodnocena jako nedůvodná, neboť příloha reklamace neobsahuje sken podací stvrzenky k reklamované zásilce.
Tzn jako příjemce nemám oficiální cestou šanci.


pokud mas v ruce zfalsovany dodaci listek, tak jeste existuje moznost TO pro podvod..


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 25.02.2022 18:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2003
Příspěvky: 741
Před chvíli přišel email od celní reklamantky ...

Dobrý den,
Vaše zásilka je stále v řešení u celních deklarantů, jelikož je zásilek ze zahraničí již skutečně enormní množství a situace je navíc ještě komplikována i Covidem, odbavují se zásilky pro klienty postupně. Jakmile bude zásilka propuštěna do volného oběhu, bude zaslána k Vaší dodací poště, která Vám ji následně bude doručovat.
Prosíme Vás tedy o strpení a pochopení.

Děkujeme.


S pozdravem
Česká pošta

Informační hodnota 0, ale zdá se, že nějaký ten email nakonec registrovali ... Tohle napíšou po více než 2 měsících ...

Jo a pod emailem je tenhle jpg ... nehoráznost ...


Přílohy:
41DDC072-1B1C-404C-B673-8533042BAE19.JPG
41DDC072-1B1C-404C-B673-8533042BAE19.JPG
[ 12.82 KiB | Zobrazeno 3604 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28.02.2022 15:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2003
Příspěvky: 741
Kolegovi dnes přišel balíček po třech měsících v Mordoru. Myslím, že se asi bojí přesažení těch 90 dní, do kterých to mají odbavit. Přišlo mu to v podstatě naknap na podání opodstatněné stížnosti dle české pošty. Takže to vidím tak, že "napnou" všechny síly a balíček proclí do těch 3 měsíců ... ti naší držitele certifikátu Poskytování celního řízení ve vysoké kvalitě. Prostě neuvěřitelné ...

Jinak dnes jiný balíček v Budapešti proclen za čistého času 36 minut. Jak to jen ti kluci a holky maďarský dělaj?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 03.03.2022 13:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.5.2009
Příspěvky: 1176
Bydliště: Sedlcany
Jelikoz mi cca pred 2 mesici prisel balicek, kde neprislo zadne info o celnim rizeni a jen se dostavila postacka s doplatkem dph + zastupovani v celnim rizeni, zkusil jsem odvolat pripadny muj souhlas se zastupovanim (plnou moc) v celnim rizeni.

Dneska (po skoro 3 tydnech od zaslani odvolani plne moci) prisla odpoved, ze zadnou moji plnou moc neeviduji. Na zaklade ceho me teda zastupovali a vyzadovali ten poplatek za zastupovani - vite nekdo? Co vic muzu udelat, aby mi to automaticky neclili a clil jsem si to sam?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1052 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz