Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 23.09.2011 13:15 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.7.2011
Příspěvky: 29
Bydliště: Liberec
Zdravim Vas, mam na Vas takovy hloupy dotaz. Nechci tu vytvaret reklamu ale zajimalo by me, kde nakupujete elektroniku a letadla pres internet. Ktery prodejce je nejlevnejsi a hlavne nejlepsi a nejserioznejsi?! Jestli by jste mi doporucily, kde bych tak mel nejlepe nakupovat. Budu moc rad za kazdou radu. Jde mi o to, pres koho bych me koupit sve prvni "éro" a vse potrebne k nemu... Diky


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 23.09.2011 13:20 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
Asi ti neurcim nejlepsiho a nejlevnejsiho, ale bylo by fajn, kdybys napred trochu upresnil, jaky druh/typ/narocnost letadla mas na mysli (popr. jestli stavebnici nebo hotovku) a to same o vybaveni k nemu. Pak se ti dostane urcite mnoha odpovedi ;)

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 23.09.2011 13:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.12.2010
Příspěvky: 2318
Bydliště: Hradec Králové (nedaleko)
Obrázky: 16
No já i nevim, ale nejlepčí internetový shop je stejnak ten co máš někde poblíž a můžeš si tam obratem zajet, probrat a koupit.

_________________
T14SG, PhoenixRC 5, Hexacopter Y6, GoPro 3 Black, FPV
QAV250, TF2, SWIFT2, TREX450, FunCub, SuperCub


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 23.09.2011 13:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
Ptak666 píše:
nejlevnejsi a hlavne nejlepsi a nejserioznejsi


Tyhle tři požadavky si většinou odporují :wink:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 23.09.2011 13:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Ptak666 píše:
Zdravim Vas, mam na Vas takovy hloupy dotaz. Nechci tu vytvaret reklamu ale zajimalo by me, kde nakupujete elektroniku a letadla pres internet. Ktery prodejce je nejlevnejsi a hlavne nejlepsi a nejserioznejsi?! Jestli by jste mi doporucily, kde bych tak mel nejlepe nakupovat. Budu moc rad za kazdou radu. Jde mi o to, pres koho bych me koupit sve prvni "éro" a vse potrebne k nemu... Diky

Obávám, se, že jsi spojil nespojitelné požadavky, se kterými by si neporadila ani "chytrá horákyně". Nízké ceny prodejců v ČR obecně jsou často na úkor něčeho ať už je to úroveň poskytovaných služeb nebo úroveň webu prodejce apod. Navíc hodnocení ve smyslu nejlepší a nejserióznější může být velmi subjektivní případ od případu. Prodejce, který třeba pro někoho je dostatečně seriozní pro jiného seriózní není apod.. Doporučuji k přečtení článek Nákup RC začátečníka viz tento odkaz.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 23.09.2011 15:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.8.2007
Příspěvky: 693
Bydliště: Mladá Boleslav
Používám kombo dvou obchodů, které se docela dobře cenově i sortimentem doplňují:

http://www.kostkamodelcentrum.cz
http://www.rcmarket.cz

_________________
Live smart, die happy...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 23.09.2011 15:29 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2009
Příspěvky: 856
Osobně se doporučuji držet návodu od Rimra. Já jsem se šel naivně poradit do modelářského obchodu a nakoupil jsem zbytečně draho....

ZAčátečník je pro majitele rc obchodu požehnáním. Potřerbuje toho hodně a lze mu nacpat neprodejné ležáky. I kdyby byl prodejce dobrák, tak na cenu HobbyKingu s enedostane. Pro začátečnícké rozbití letadla čína stačí...

Já jsem rozbíjel zbytečné drahé ČR věci a mrzí mě to. Raději bcyh peníze uspořil na lepší pokročilé modely....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 23.09.2011 18:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 24.3.2010
Příspěvky: 412
Bydliště: near Brno
Obrázky: 0
Já to povím, nebo napíšu na plnou hubu jak se říká...: K+K+K...a je naprosto jedno v jakým jsou pořadí. Kostka - Kunický - Krásenský...a není to reklama a ani cokoliv jinýho. Je to prostě fakt. Laďa.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 24.09.2011 19:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2007
Příspěvky: 280
Bydliště: Hlučín, Ostrava
Obrázky: 0
Tak nevím, jestli jsem exotem, ale Kostka mě nedávno dosti nas..l
Čekal jsem na blbou lodní spojku 2 měsíce ! Bez nějakého upozornění, mailu, že zboží není, že budu čekat apod.

_________________
Kniply v rukou, éro nad hlavou!!!


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 25.09.2011 17:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2008
Příspěvky: 560
Bydliště: Ústí nad Labem
Obrázky: 0
Taky mě párkrát dostal. :)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 26.09.2011 6:34 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2006
Příspěvky: 1054
Bydliště: Česká Lípa
U Kostky taky nerad. Nevím jak dnes, ale cca 2 roky zpět jsem koupil Lipol 3čl-1300mAh, přišla rychle, ale jeden článek mrtev. Ok, řekl jsem si že se to může stát, zavolal tam, poslal zpět a vypadalo to, že to bude v pohodě. Zpátky po uznané reklamaci mi ale přišel místo 3čl, jen 2čl. To už mně lehce nadzvedlo. Ok zavolal jsem, poslal zpět a k mému překvapení mi přišel sice 3článek, ale pro jistotu naprosto jiných rozměrů, jiného výrobce, než jsem si objednal. Místo malé kostky, dlouhá placka co mi nešla do modelu. To už mne nadzvedlo drobet víc, opět zavolal, hodnej sem nebyl - vedl jsem monolog "zvýšeným" hlasem. Od té doby u Kostky nikdy více. Pošty stály víc, jak baterka. To jest příběh, jak jedna blbá zkušenost odradí od možná dobrého obchodníka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 26.09.2011 8:30 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.7.2011
Příspěvky: 29
Bydliště: Liberec
O.k.diky moc za info. Me se ta kostka taky moc nezdala. Tak ze ji vyloucim... A asi bych to nejak schrnul... V jakem obchodu tedy nakupujete Vy? Kde maji nejvetsi vyber techniky atd.?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 26.09.2011 12:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Ptak666 píše:
O.k.diky moc za info. Me se ta kostka taky moc nezdala. Tak ze ji vyloucim... A asi bych to nejak schrnul... V jakem obchodu tedy nakupujete Vy? Kde maji nejvetsi vyber techniky atd.?

Já nakupuji v ČR jen velmi sporadicky, a to když něco sháním opravdu hodně narychlo a pak obvykle nerozlišuji a vezmu to kde to zrovna mají. Většinou ovšem nespěchám a nevadí mi doručení za dva až tři týdny a tudíž v naprosté většině případů nakupuji záležitosti okolo modelařiny ze zahraničních eshopů. Podle množství věcí co jsem v tom kterém eshopu nakoupil vybírám cca čtyři hlavní viz pořadí (nejvíce to bylo jednoznačně na HobbyKingu).

1. HobbyKing viz tento odkaz.
2. eBay viz tento odkaz.
3. Giantcod viz tento odkaz.
4. DealExtreme viz tento odkaz.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 26.09.2011 13:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.12.2010
Příspěvky: 2318
Bydliště: Hradec Králové (nedaleko)
Obrázky: 16
Ptak666 píše:
O.k.diky moc za info. Me se ta kostka taky moc nezdala. Tak ze ji vyloucim... A asi bych to nejak schrnul... V jakem obchodu tedy nakupujete Vy? Kde maji nejvetsi vyber techniky atd.?


ČR: Jino, RCmarket
W: HC, HK-parts, ReadyHeli, Helidirect, RC711, eBay ,DX

_________________
T14SG, PhoenixRC 5, Hexacopter Y6, GoPro 3 Black, FPV
QAV250, TF2, SWIFT2, TREX450, FunCub, SuperCub


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 26.09.2011 21:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2011
Příspěvky: 920
Bydliště: Brno
Rcmarket. V mém případě kousek od baráku. Velká zásoba n.d. a relativně dobré ceny.

_________________
T-Rex 600E Pro Spirit, T-Rex 600N AR7200BX, UH-60 (T-Rex 500)
DX9
Carbon Cub SS, Traxxas Summit


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz