Switch to full style
Nakupujete na internetu, hledáte radu jak zaplatit, co a kde koupit nebo schánice něco v modelářských kamenných prodejnách?
Odeslat odpověď

Re: nákup v HobbyKingu - i po změně

čtv 09.03.2017 9:32

Hmm, tak to je dobrá opičárna. Když si dám seřadit podle ceny a jen ze skladu EU, tak to stejně řadí podle ceny starting from a je to různě proházený.
Ten novej design navrhoval nějakej pitomec. Vůbec nechápu jak si třeba mám v EU skladu zobrazit všechny 4S baterky. Dřív to šlo. Nově to nejde.

Re: nákup v HobbyKingu - i po změně

čtv 09.03.2017 10:30

No všeobecne im vyhľadávanie moc dobre nejde ...

To už radšej robím tak, že to dám do gúglu vrátane spojenia HobbyKing a hneď mám tie odkazy, ktoré chcem...
Blbé, ale čo už...

Re: nákup v HobbyKingu - i po změně

pon 13.03.2017 9:28

Nemáte někdo tušení, odkud HK dodává do ruska a jestli mají rusové nějakou daň na věci z číny?
Lítám tam několikrát do roka, tak mě zajímá, jestli by nevyšlo levněji si to nechat poslat tam a pak si to dovézt z Ru do ČR v batohu.

Re: nákup v HobbyKingu - i po změně

úte 14.03.2017 18:55

Chtěl bych objednat z HK Turnigy Reaktor 1000W. Má cenu čekat na nějakou slevu nebo buddy kód? HK moc nesleduju, tak nevím jestli tam dělají nějaké slevové akce.

Re: nákup v HobbyKingu - i po změně

stř 15.03.2017 9:27

Tak zaujímavá perlička:

Objednávam LiPo z EU skladu, na stránke popisu Lipolky je status "in stock"...
Dám do košíka a v košíku "Out of Stock"...
Pozerám, zmažem, overím trikrát a to samé...

Niekde niečo nefunguje...
Naposledy upravil mior dne stř 15.03.2017 10:15, celkově upraveno 1

Re: nákup v HobbyKingu - i po změně

stř 15.03.2017 10:03

Podobna zkusenost s Tyrantem. Na webu In Stock, ozval se borec ze je out of stock takze ho vyhodili z objednávky a poslali zbytkovou. Stale byl in stock tak jsem ho tam hodil znova a druhy den ho odeslali. Balicky dorazili presne den po sobe.

Re: nákup v HobbyKingu - i po změně

ned 19.03.2017 15:32

Zdravím chtěl jsem si v hobbykingu objednat lipo baterie. Tak jsem si zalozil paypal, poslal 1400 kč na něj. Ale při placení to přejde na stránky paypalu kde je cena xx dolaru a prevedeno na czk, ale je tam i poplatek u toho. Já myslel že paypal je zdarma bez poplatků ?

Re: nákup v HobbyKingu - i po změně

ned 19.03.2017 16:07

cortex2 píše: Já myslel že paypal je zdarma bez poplatků ?


A že ho sponzoruje Bill Gates :roll: .

Re: nákup v HobbyKingu - i po změně

pon 20.03.2017 13:08

Amper píše:Podobna zkusenost s Tyrantem. Na webu In Stock, ozval se borec ze je out of stock takze ho vyhodili z objednávky a poslali zbytkovou. Stale byl in stock tak jsem ho tam hodil znova a druhy den ho odeslali. Balicky dorazili presne den po sobe.


Tohle bych viděl spíš jako nějaký "drobný šum", ne jako "systémovou chybu". Podobný stav vznikne snadno třeba u posledních kusů, kdy je něco objednáno a nevyřízeno a třeba padne nějaké storno atd. - ono to v podstatě úplně dokonale vyřešit ani nejde, vždy je nějaká prodleva. V naprosté většině případů to samozřejmě sedí, ale asi by bylo spíš divné, kdyby se to v tom množství objednávek co má HK nestalo aspoň někdy.

Co mne spíš štve (a tady už to je chyba, ne "princip") je to, že jsem víckrát narazil na bordel v kategoriích. Zcela aktuální příklad - chci určitý motor NTM (nově Prodrive), otevřu kategorii Prodrive-35mm a prostě tam v EU není. OK, stane se, neřeším, ale vzápětí čistě náhodou zkusím hledat obecněji v outrunners-by size-35mm a ejhle, on tam je a mají ho skladem. Prostě někdo zpackal zadání správných kategorií :-(
A bohužel se to neděje tak výjimečně, vím i o dalších případech, člověk pak dost ztrácí důvěru k procházení po kategoriích. A pokud nehledám přesně danou věc, ale teprve si vybírám v jisté oblasti, tak pak snadno minu něco, co by se mi jinak hodilo :-(

Re: nákup v HobbyKingu - i po změně

pon 20.03.2017 15:45

Ahoj, fungují vám v posledních dnech stránky hobbykingu? Když se tím proklikávám, tak to po chvíli vyhodí
hobbyking.png

Re: nákup v HobbyKingu - i po změně

pon 20.03.2017 15:56

Jo, pohoda, právě tam visím a klikám objednávku, vše normální.

Re: nákup v HobbyKingu - i po změně

pon 20.03.2017 19:38

Taky cajk.
Mám jiný problém. Potřebuji šestičlánek Li-po do 550ky a voni mají v EU max 4500mAh,ale já bych si představoval 5000-5200. Jinde jsou,ale nepošlou. Asi si budu muset složit ze dvou tříčlánků. :-(

Re: nákup v HobbyKingu - i po změně

pon 20.03.2017 19:45

Mam stejny problem... Zatim sem teda koupil jen dve 6s 4000mAh. Jeste mam tri baterky funkcni z lonska, tak mi to zatim staci na to moje poklidny litani.

Re: nákup v HobbyKingu - i po změně

pon 20.03.2017 20:34

Mě stránky fungují, než si nechám vytřídit zboží v EU skladu...Což je docela zásadní problém. Třeba ta akce na St. Patricka, rozkliknu ji, ukážou se mi věci, chci vidět co je ve skladu EU a už jsem namydlenej:(
EDIT: Hmm, tak v IE to funguje, v chrome to nejde i přes to, že jsem vypnul všechna rozšíření jako adblock, etc a vymazal cookies. Achjo

Re: nákup v HobbyKingu - i po změně

pon 20.03.2017 21:26

Já mám Safari na Macu a vše OK, ale dopoledne jsem se tuším na něco koukal i v MSIE na Win 8.1 a jelo to taky, tam jsem ale nedělal tolik operací, tak bych se možná časem k nějaké nekorektnosti dostal.
Odeslat odpověď