Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 476 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 32  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: nákup v HobbyKingu - i po změně
PříspěvekNapsal: stř 07.12.2016 21:23 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Skor by som povedal ze k tomu nema kto co povedat, lebo to vyzera ze tu funguje ... uz som od tial 2x nakupoval, nikdy to kartu nechcelo ... ale mam ju tam, pokial viem musi tam byt, aspon ked som ju mal po platnosti hned to pytalo novu (Paypal) ... takze by som si to skontroloval, ci je funkcna a vyplnena

neskusal som platbu pevodom a potom do PP, vzdy iba priamo

... a ak som dobre pochopil, tu adresu pred potvrdenim to pyta len na to aby to vedelo odhadnut postovne, az urobis platbu cez PP, tak si pokial viem aj tak zoberie adresu z PP

PříspěvekNapsal: stř 07.12.2016 21:37 
Mazák
Mazák

Obrázky: 14
Před tou změnou mi to při nákupech asi 20 x prošlo tak, že jsem odklapl že chci zaplatit z PayPalu, přeskočilo to na něj, tam jsem pouze zadal email a přístupový heslo na PayPal a stáhlo si to částku z mýho PayPal účtu. Žádnou kartu to po mě nikdy nechtělo ani jsem ji nikdy nezadával a ten účet, co z něj láduju PayPal, dokonce žádnou kartu nemá.
Na ebay a Ali platba převodem z PayPalu funguje zcela normálně a taky s žádnou kartou neotravují.
Jirka

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2016 0:43 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Obrázky: 0
Celeron píše:
... jsem odklapl že chci zaplatit z PayPalu, přeskočilo to na něj, tam jsem pouze zadal email a přístupový heslo na PayPal a stáhlo si to částku z mýho PayPal účtu. Žádnou kartu to po mě nikdy nechtělo ...

Dělám to úplně stejně.
Ale ten PayPal mám navázaný na moji kartu k účtu v ČSas. Musel jsem to tak navázat když jsem si ten PayPal zřizoval.

PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2016 11:23 
Mazák
Mazák

Celeron píše:
Před tou změnou mi to při nákupech asi 20 x prošlo tak, že jsem odklapl že chci zaplatit z PayPalu, přeskočilo to na něj, tam jsem pouze zadal email a přístupový heslo na PayPal a stáhlo si to částku z mýho PayPal účtu. Žádnou kartu to po mě nikdy nechtělo ani jsem ji nikdy nezadával a ten účet, co z něj láduju PayPal, dokonce žádnou kartu nemá.
Na ebay a Ali platba převodem z PayPalu funguje zcela normálně a taky s žádnou kartou neotravují.
Jirka

Nedávno jsem si na HK objednal motor, platil jsem přes PayPal a žádnou kartu to po mne nechce. Při placení je úplně stejný postup jako když platím na ebay. :wink:

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2016 12:13 
Mazák
Mazák

Ako to tu už bolo správne povedané, PayPal je zviazaný s kartou po dobu jej platnosti. V prípade zmeny karty (dokonca aj s tým istým číslom!!!) je nutné na PayPale túto kartu zadaťa doplniť novú platnosť a CCv číslo (to je to trojmiestne číslo vzadu).
Potom sa pri platení cez PayPAl už nič nezadáva, je jedno, či je to na EBay. HK alebo inde.
Akurát viem, že Amazon nechcel PayPal, ale kartu... neviem však, či sa to už nezmenilo....

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2016 20:11 
Mazák
Mazák

Celeron píše:
Taky tak nakupuju, žádnou kartu nemám a nikdy nebyl problém.

PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2016 22:30 
Mazák
Mazák

mior píše:
Ako to tu už bolo správne povedané, PayPal je zviazaný s kartou po dobu jej platnosti. V prípade zmeny karty (dokonca aj s tým istým číslom!!!) je nutné na PayPale túto kartu zadaťa doplniť novú platnosť a CCv číslo (to je to trojmiestne číslo vzadu).
Potom sa pri platení cez PayPAl už nič nezadáva, je jedno, či je to na EBay. HK alebo inde.
Akurát viem, že Amazon nechcel PayPal, ale kartu... neviem však, či sa to už nezmenilo....

Stále jsem se tu ale nedozvědel, jestli platíte z peněz, vložených na PayPal, nebo si PayPal strhne z Vaší platební karty v česku nebo slovensku jen a pouze částku požadovanou HobbyKingem. To je totiž podstatný rozdíl !! Škoda, že tu není Drondys, ten by určitě věděl jak na to. :wink:

PayPal (PP) jsem si zřizoval v roce 2008. Už si nepamatuju, jestli jsem nějakou kartu tenkrát zadával ale jedno vím jistě. 2010 jsem změnil banku. Na HobbyKingu jsem od zřízení PP účtu platil z peněz uložených na PP-lu minimálně 20x, na Ebay, Ali a dalších tak 30x a nikdy to žádnej opruz z kartou nechtělo. Jak už jsem psal, na PP jsem posílal CZK převodem přes Trustly a to vždy ze stejnýho účtu, kterej ani platební kartu nemá. Tak co tam mám zadat? Pokud zadám kartu z jinýho českýho účtu, tak se to nesesouhlasí s tím z kterýho přišly peníze na PP. Takže jsem zcela v prdeli. Jo a právě jsem zaplatil 60 doláčů z PP za něco z Ebay a platba proběhla bez žadných debilit s platební kartou. To je nějaká krávovina, co stvořil HobbyKing s novým webem, před tím kartu nikdy nechtěl. Kálím na něj, seženu si to jinde.
Jirka

PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2016 22:46 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Celeron píše:
... si PayPal strhne z Vaší platební karty v česku nebo slovensku jen a pouze částku požadovanou HobbyKingem. ...
JO.

PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2016 22:52 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Celeron píše:

Stále jsem se tu ale nedozvědel, jestli platíte z peněz, vložených na PayPal, nebo si PayPal strhne z Vaší platební karty v česku nebo slovensku jen a pouze částku požadovanou HobbyKingem. To je totiž podstatný rozdíl !! Škoda, že tu není Drondys, ten by určitě věděl jak na to. :wink:

aj ja som ti pisal ze tak platim ... ano, pokial nekonvertujes menu, stiahne tolko kolko platis, ak konvertuje, tak pouzije "jeho" kurz

PříspěvekNapsal: pát 09.12.2016 0:18 
Mazák
Mazák

jyrry píše:
JO.

No a to je právě ten problém. Úplně jinej způsob platby. Protože mi občas přijdou na PayPal peníze odjinud, tak za ně zase chci zase něco koupit, protože převádět je do český banky je prodělečný. Proto chci platit z depozitu na PayPalu a ti pitomci na HobbyKingu tuhle možnost, která fungovala až do změny webu, nejspíš zrušili...
Jirka

PříspěvekNapsal: pát 09.12.2016 0:25 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Celeron píše:

No a to je právě ten problém. Úplně jinej způsob platby. Protože mi občas přijdou na PayPal peníze odjinud, tak za ně zase chci zase něco koupit, protože převádět je do český banky je prodělečný. Proto chci platit z depozitu na PayPalu a ti pitomci na HobbyKingu tuhle možnost, která fungovala až do změny webu, nejspíš zrušili...
Jirka

tak este treti krat ... PLATIL SOM TAK ... funguje ... pred tyzdnom a pred dvoma

PříspěvekNapsal: pát 09.12.2016 0:43 
Mazák
Mazák

igorb píše:

tak este treti krat ... PLATIL SOM TAK ... funguje ... pred tyzdnom a pred dvoma

No tak napiš přesně, jak postupuješ a já to vyzkouším. Nic jednoduššího.
Jirka

PříspěvekNapsal: pát 09.12.2016 0:49 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Celeron píše:
tak, že jsem odklapl že chci zaplatit z PayPalu, přeskočilo to na něj, tam jsem pouze zadal email a přístupový heslo na PayPal a stáhlo si to částku z mýho PayPal účtu

takto :- ))))))))))))

fakt neviem co k tomu este povedat :- ))))))))))))))))

PříspěvekNapsal: pát 09.12.2016 11:01 
Mazák
Mazák

Celeron píše:

Myslel som, že je ZREJMÉ, že ak je PayPal zviazaný s kartou, tak si z tej karty stiahne peniaze...

Takže doplním:
PayPal mám zviazaný s kartou. Keď niečo platím pomocou paypalu, tak sa prihlásim mejlom a heslom a potvrdím zaplatiť. PayPal automaticky vygeneruje požiadavku do mojej banky, že si sťahuje z mojej karty peniaze. Zároveň mi pípne sms. (V internetbankingu vidím tu požiadavku v položke Rezervácie, lebo to pár dní trvá, až sa to naozaj z účtu odráta. Podotýkam, že rezervované platby nie je možné stornovať, a to ani cez operátora banky!!!)
To, že je PayPal zviazaný s kartou znamená, že musím mať v systéme bankingu povolené čerpanie platieb cez internet - treba dávať pozor na denný limit!

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: pát 09.12.2016 11:12 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

mior píše:

Myslel som, že je ZREJMÉ, že ak je PayPal zviazaný s kartou, tak si z tej karty stiahne peniaze...

nie je to ani zrejme, ani fakticke, pokial mas na PP ucte dostatok penazi, tak PP defaultovo (ide to zmenit) ponukne platbu z ulozenych penazi, v tom pripade sa nic zo ziadnej karty nestahuje ... to je o com tu ide rec

mozes tam mat aj niekolko roznych mien, napriklad dolare a lokalnu menu, mozes si vybrat z ktorej casti penazi to pojde (mozes si vybrat co je pre teba lepsie)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 476 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 32  Další