Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 245 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Další

zavést nebo nezavést seznam online obchodů ????
ano 98%  98%  [ 496 ]
ne 2%  2%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 504
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.08.2010 15:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2009
Příspěvky: 866
Bydliště: Turnov
Tak nevím čím to je. Normálně na hobbyking dám platbu přes paypal, hodí mě to at se přihlásím na paypal, ale když se přihlásím tak mě to hodí at napíšu podrobnosti své kreditní karty kterou tam vůbec nemám přihlášenou.
Čím to je? Stalo se vám to už???


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.08.2010 15:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2009
Příspěvky: 866
Bydliště: Turnov
A napsalo mi to s vykřičníkem: To complete this payment, add a debit or credit card to your PayPal account. Your card will not be charged unless the transaction amount exceeds your balance.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.08.2010 16:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
demolátor píše:
A napsalo mi to s vykřičníkem: To complete this payment, add a debit or credit card to your PayPal account. Your card will not be charged unless the transaction amount exceeds your balance.

Asi tam nemáš dost peněz k provedení převodu pro tu platbu a tak to chce kartu, aby si to ten zbytek ztrhlo z ní a pokud ji tam nemáš vůbec přiřazenou, tak tě to dál nepustí leda, že bys nakoupil za míň peněz tak. aby na to aktuální zůstatek na tvém PayPal účtu stačil. Když tak to zkus znovu a nakup za o něco menší částku.

Mě se to zatím nestalo, ale podobný problém měli jiní viz třeba odkaz

Platba z PayPal účtu bez platební karty
http://podpora.dgx.cz/paypal/viewtopic.php?id=1335

kde dotyčná Beda zmiňuje, že to po ní chtělo při platbě několikrát opakovaně přidat kartu k účtu tj. vyplnit údaje o kartě a až po několika opakovaných pokusech se to prostě najednou zprovoznilo a nakonec se jí tu platbu podařilo úspěšně dokončit i když neměla žádnou kartu k PayPal účtu přiřazenou.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.08.2010 17:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2009
Příspěvky: 866
Bydliště: Turnov
Ano je to penězma, nevyšlo mi to asi o 2 Kč :) , ale to nevadí musel jsem jednu baterku ubrat.
Jak jsem pochopil tak aktuální stav balíčku se ukazuje když se na hobbyking přihlásim jako status.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.08.2010 22:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Ještě jsem zapomněl zmínit některá omezení, která se uplatňují v případě když není k účtu PayPalu přiřazena kreditní karta.

Pokud není přeřazena k PayPal účtu kreditní karta, pak je ten účet veden jako Unverified (pozn. bez přiřazené karty nelze provést verifikaci) a v takovém případě platí omezení viz na záložce My Account odkaz View Limits. Celková suma plateb prováděných přes PayPal za rok nesmí přesáhnout 22550 Kč přičemž měsíčně nesmí přesáhnout 2500 Kč. Pokud dosáhneš maxima (mě se to zatím nestalo) bude účet dočasně blokován než uplyne příslušná doba.

Pokud máš PayPal účet ve stavu Unverified tak se ti může stát, že u některého prodejce nebudeš moci zaplatit přes PayPal, protože ten prodejce bude přijímat platby pouze z verifikovaných účtů PayPalu. Mě se to zatím nestalo, ale údajně takoví prodejci existují.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.08.2010 23:14 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6888
Bydliště: Moravský kras
Drondys píše:
Pokud máš PayPal účet ve stavu Unverified tak se ti může stát, že u některého prodejce nebudeš moci zaplatit přes PayPal, protože ten prodejce bude přijímat platby pouze z verifikovaných účtů PayPalu. Mě se to zatím nestalo, ale údajně takoví prodejci existují.


ne údajně existují, 90% amíků neobchoduje s unverified účty.

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10.08.2010 0:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
JirkaA píše:
Drondys píše:
Pokud máš PayPal účet ve stavu Unverified tak se ti může stát, že u některého prodejce nebudeš moci zaplatit přes PayPal, protože ten prodejce bude přijímat platby pouze z verifikovaných účtů PayPalu. Mě se to zatím nestalo, ale údajně takoví prodejci existují.

ne údajně existují, 90% amíků neobchoduje s unverified účty.

Kdo by dneska nakupoval u Amíků když se dá skoro všechno koupit u Čínanů ??? :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 19.08.2010 9:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.9.2009
Příspěvky: 694
Bydliště: České Budějovice
Novinky z HC:

For the following countries we will be creating a new and cheaper 'NO LIPO' option for EMS.

Argentina Australia (extending weight categories)
Canada, Czech Rep., Mexico (around 35% cheaper!!)
New Zealand (about 15-20% cheaper)
Norway
Poland
South Africa
Turkey

We should have this finished in the next few days.

_________________
..:: Nemám rád kindersáky ::..

Skywalker X8, Skywalker Falcon, Funcub, Quadrocopter X, HK Mini Swift(1m rozpětí), Bristol Scout


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 30.08.2010 8:45 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Třemešná
Zdravim,mate už někdo zkušenosti s nakupovanim na RC711.com a placenim bankovni převodem ? Ja jsem při objednavce vybral možnost Bank Transfer/IBAN/SWIFT/Western což by měl byt asii ten bank.převod.,nevite jak to tam funguje a jestli mi pošlou kam co mam poslat? Dik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 30.08.2010 13:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.2.2009
Příspěvky: 538
Bydliště: Košice
neviem či to tu už bolo, objavil som nejaky činsky eshop tykajuci sa najma heli.... tie ceny original Align dielov su fantasticke... ved posudte sami
http://www.helikraft.com/

_________________
Hacker Super Zoom XL, Cessna 480, HK-450, Dragonfly EPPčko, Phoenix RC, Hitec Optic 6 Sport + Assan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Nákup v RC711.com
PříspěvekNapsal: čtv 30.09.2010 7:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.11.2009
Příspěvky: 334
Bydliště: Praha 9
Zdravím.Brouzdám po netu a prohledávám celé toto fórum,ale nikde sem to nenašel.Jak je to s clem a DPH při nákupu na www.RC711.com? Máte někdo zkušenost?

_________________
Aurora 9T-Rex 550X DominatorT-Rex450sportT-Rex250Phoenix simICharger 208BReaktor 300W 20A


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.10.2010 5:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.8.2010
Příspěvky: 2777
Bydliště: Kladno ČR
Obrázky: 1
CLO a DPH je podle čechů:-) Pokud na balíčku budeš mít cenu třebas 15USD tak si v cajku.... Já měl třeba na balíku 10USD a musel jsem s dokladama na celní poštu, v dokladech jsem ale měl 204USD... a dala mě razítko, zeptala nacoto to mám a hopsal jsem si to domu s krabičkou.... bez DPH a CLA.

Jinak DPH máš 20% a CLO 4%


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.10.2010 6:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.11.2009
Příspěvky: 334
Bydliště: Praha 9
Díky za odpověď

_________________
Aurora 9T-Rex 550X DominatorT-Rex450sportT-Rex250Phoenix simICharger 208BReaktor 300W 20A


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.10.2010 7:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
mamoulian píše:
Zdravím. Brouzdám po netu a prohledávám celé toto fórum,ale nikde sem to nenašel.Jak je to s clem a DPH při nákupu na www.RC711.com? Máte někdo zkušenost?

Obecně je jedno jestli je to třeba www.RC711.com nebo www.HobbyCity.com nebo jiný obchod mimo EU.

Pro osobu z ČR je podstatné to, že CLO a DPH se neplatí pokud hodnota zboží z internetového obchodu mimo EU nepřesáhne celní limit, který je aktuálně stanoven ve výši 150 Euro nebo odpovídající částka v dolarech přepočtená dle aktuálního kurzu na celní správě viz odkaz.

http://www.celnisprava.cz/cz/Stranky/default.aspx

Příklad skutečné objednaného zboží na HC, u kterého byla cena těsně pod celním limitem a tudíž se neplatilo CLO ani DPH viz další odkaz.

http://www.rcmania.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=31780&start=49


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.10.2010 7:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
H1N1 píše:
CLO a DPH je podle čechů:-) Pokud na balíčku budeš mít cenu třebas 15USD tak si v cajku.... Já měl třeba na balíku 10USD a musel jsem s dokladama na celní poštu, v dokladech jsem ale měl 204USD... a dala mě razítko, zeptala nacoto to mám a hopsal jsem si to domu s krabičkou.... bez DPH a CLA.

Jinak DPH máš 20% a CLO 4%

Těch 204USD bylo nejspíš včetně poštovného, a to se pro stanovení zda je cena pod celním limitem nezahrnuje a protože cena po odečtení poštovného byla patrně nižší než celní limit tak si neplatil CLO ani DPH.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 245 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz