Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 179 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: ned 30.01.2022 21:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2003
Příspěvky: 741
MomoBrut píše:

Pokračování této story, stále nic neodeslali. Mezitím dvakrát komunikace, že do dvou dnů se to objeví v trackingu GLS. Samozřejmě lhali, nic v trackingu není, za celou dobu nic neposlali, lži od 23.listopadu. A ještě to dotáhli dál, jelikož konstantně tvrdí, že to už poslali, tak se nedá zrušit objednávka. Dokud od nich nedojde oficiálně zpráva, že se zásilka ztratila, nelze zrušit objednávku.


Tak po dvou a půl měsíci od původního objednání se zásilka opravdu objevila v systému GLS. Tak jsem se dočkal, po všech slibech, výmluvách a lžích, je to konečně opravdu odesláno. A už několikrát prakticky potvrzená jejich permanentní lež o shipping date, vůbec jim to nevěřte, dělají si z Vás srandu. Celou dobu bylo 23.11.2021, při poslední kontrole se změnilo na 27.1.2021, tak se dělá žlutý byznys ...


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pon 31.01.2022 12:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2003
Příspěvky: 741
MomoBrut píše:
28.1. zásilka opustila Mordor a došel mi email z Mordoru, že budu něco platit při předání. Zřejmě to ty k***y posílají všem. Ono vůbec je to na podání stížnosti ČTÚ, že ČP automaticky skrytě předjímá a neznalého zákazníka vede za ručičku, aby používal její služby. Jsem sám zvědavý, co budou chtít při předání, věřím, že nic, proclíval jsem sám skrze ECEP, jsou to mizerové.

Zásilka byla doručena, žádný poplatek nechtěli, což je správně. Takže emaily od ČP jsou, jak to říct, asi se nebudu rozčilovat ... Jo a jen perla, k zásilce, kterou jsem si vybral z pošty minulý týden, mi pošťačka dnes spolu s touhle zásilkou dávala oznámení o uložení zásilky, že si ji mám přijít vyzvednout ... Tenhle podnik měl být už dávno zavřen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: stř 02.02.2022 8:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2003
Příspěvky: 741
MomoBrut píše:

Tak po dvou a půl měsíci od původního objednání se zásilka opravdu objevila v systému GLS. Tak jsem se dočkal, po všech slibech, výmluvách a lžích, je to konečně opravdu odesláno. A už několikrát prakticky potvrzená jejich permanentní lež o shipping date, vůbec jim to nevěřte, dělají si z Vás srandu. Celou dobu bylo 23.11.2021, při poslední kontrole se změnilo na 27.1.2021, tak se dělá žlutý byznys ...


Včera dorazila zásilka po více než dvou měsících od objednání z prolhaného Banggoodu. Napsal jsem jim tam už druhou "pěknou" recenzi za poslední dvě objednávky. Ani jedna z recenzí není vidět ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: stř 02.02.2022 10:07 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
MomoBrut píše:
Ani jedna z recenzí není vidět ...

To je "k mání" i na Heurece. Takže to není jen čínská specialita.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pát 18.02.2022 19:02 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2013
Příspěvky: 1444
Bydliště: Pardubice
Ahoj, chtěl bych se zeptat jak je to teď na BG s DPH? Na začátku týdne jsem tam objednal nějakou elektroniku s tím, že DPH je v ceně. Dokonce ji mám vyúčtovanou i ve faktuře. BG tvrdí, že DPH platí pomoci systému IOSS..

Co ovšem nechápu je to, že mi dnes ČP poslala mail kde tvrdí, že u zásilky proběhne celní řízení.. Při tom zásilka jde dle trackingu z NL což je EU a neměla by se tudíž proclívat vůbec..

Nevíte někdo jak to tedy funguje??

_________________
Goblin 500 Spirit@MiniProtos Spirit@Oxy3 Spirit@Taranis + Xlite RC@ www.arcitimer.com


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pát 18.02.2022 23:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2003
Příspěvky: 741
S největší pravděpodobností je tam špatně zadané to číslo IOSS, Banggood zásilky se neclí. Tyhle případy jsem už zaznamenal, asi neuspěješ. Doporučuji používat EU priority line, tam to nechodí přes českou poštu ... Ale Banggood se v poslední době pro mne zvrhl, neobjednávám tam, pokud Eu priority chodí přes českou poštu, o to hůř ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: ned 13.03.2022 12:09 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2013
Příspěvky: 1444
Bydliště: Pardubice
Podělím se o výsledek doručení mého balíčku z BG o kterém jsem psal výše..
Jelikož pošta chtěla doplnit informace k prodlení tak jsem na portálu celní správy sám vše zadal a čekal kdy se ozvou s tím abych zaplatil DPH.. Nakonec se neozval nikdo a balíček mi normálně z BG dorazil bez jakýchkoliv poplatků.. Sam to nechápu, ale potěšilo mě to.

_________________
Goblin 500 Spirit@MiniProtos Spirit@Oxy3 Spirit@Taranis + Xlite RC@ www.arcitimer.com


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pon 14.03.2022 7:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2011
Příspěvky: 768
Bydliště: Odolena Voda
Obrázky: 4
Blog: Zobrazit blog (9)
už mi asi dvakrát přišla sms, od nějakých podvodníku, něco ve smyslu jako"balík čeká na poště" s odkazem na platbu kartou. Jako kdyby dotyčný věděl, že nějaký balíček čekám. Tak bacha na to.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: stř 16.03.2022 18:52 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2015
Příspěvky: 415
Bydliště: Královéhradecko
Obrázky: 24
Arcicorsa píše:
Podělím se o výsledek doručení mého balíčku z BG o kterém jsem psal výše..
Jelikož pošta chtěla doplnit informace k prodlení tak jsem na portálu celní správy sám vše zadal a čekal kdy se ozvou s tím abych zaplatil DPH.. Nakonec se neozval nikdo a balíček mi normálně z BG dorazil bez jakýchkoliv poplatků.. Sam to nechápu, ale potěšilo mě to.


Mám stejnou zkušenost. Asi byli elementálové zrovna příznivě nakloněni :D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: čtv 24.11.2022 17:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2003
Příspěvky: 741
Jen krátká informace, potřeboval jsem akutně CADDX Polar Nano kit, v jiném obchodě to měli, ale všechno je v Číně a skoro 2 měsíce teď čekat, kdy všichni objednávají i to, co nechtějí a všechno bude brutálně zpožděné v doručení, jsem absolvovat nechtěl. Všiml jsem si, že český sklad banggoodu to má dle jejich stránek skladem, říkám si hurá, tak jsem objednal, i když jsem si v duchu říkal, nedělej to. Došlo by to za dva dny, úžasný. No chyba lávky, opakuje se naprosto to stejné, co jsem tady psal před rokem, nabízejí něco, co nemají skladem, takže zaplatíte, zboží nevyexpedují. Nic se nezměnilo, jsou to k***y, je úplně jedno, jaký je to sklad jestli žlutý nebo fialový, mají tam bordel, lžou, normálně lžou, peníze z nich dostávám už týden.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pát 25.11.2022 16:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2003
Příspěvky: 741
Dnes půlhodinový chat se žluťačkou. Dlouhé debilní texty z její strany, ty samozřejmě vykopírovává z databáze předpřipravených odpovědí, asi 25 minut jsem jí psal jen tuto větu, cancel the order, asi 5 krát napsala, že to nejde. Po necelé půlhodině zrušila objednávku. Jsou k***y šikmooké, manipulace, lži, výmluvy, furt píše, že posílá eskalace tam i onam, možná i mrtvému Maovi (neposílá nic, jen lže, nic fakticky neřeší) nic jiného neumí, jen zneužívají toho, že se chcete chovat slušně. Objednávka nyní hlásí zrušeno, čekám na vrácení peněz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pát 25.11.2022 17:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.12.2008
Příspěvky: 1714
Bydliště: Lysice,Brno.
Obrázky: 12
Já už to tady psal že z BG jen když to jinak nejde.Jak tak čtu nic se nezměnilo.Dvakrát jsem teď něco bral přímo z BetaFPV/vytočená sleva 20%/ a do 10 dnů doma bez oplétaček s DPH.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pát 25.11.2022 18:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2003
Příspěvky: 741
Já vím, ale chtěl jsem to hned a asi by to dopadlo, kdyby to měli skladem. Jenže lhali, psali, že to skladem je, šlo to objednat, ale skladem to nemají. Čemu máš věřit? Prostě neobjednávat. Teď nemám nic, ani zboží, ani peníze ... Od CADDX jsem objednával dvakrát přímo, funguje to celkem hladce, ale trvá to více než 3 týdny a teď před vánoci to bude více než měsíc, to už znám ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: stř 30.11.2022 6:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2003
Příspěvky: 741
Peníze vráceny na účet.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 179 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz