Pravidla fóra


Pokuste se zde neřešit technické problémy. Téma, které bude mít více než 100stránek ukončete a založte další. Díky



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 20.12.2021 21:14 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.10.2009
Příspěvky: 17
Obrázky: 0
Létám s motoráka 1,3m až 2,5m jezdím na letiště v Chotěboři do Aeroklubu. Ale zakázali nám létat u pytle kde je čtverec.
Nerešil to tady už někdo?


Naposledy upravil MildaRansko dne pát 26.08.2022 15:31, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 21.12.2021 11:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.2007
Příspěvky: 239
Bydliště: Havl. Brod
Obrázky: 4
A Přibyslav? Bude malinko blíž.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 21.12.2021 14:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.4.2021
Příspěvky: 344
Zajímalo by mne, co že tak najednou přišel ten zákaz... že tam není v pozadí nějaká spojitost s místně utnutou ságou viewtopic.php?f=11&t=90579 ;-)

Jinak docela dobře zmapovaná jsou i zapomenutá zemědělská polní letiště zde
https://mapy.cz/zakladni?x=16.2240630&y ... %A1t%C4%9B


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 21.12.2021 17:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.10.2009
Příspěvky: 17
Obrázky: 0
Spojitost tam snad není. Ale bezpečnost. Jsou to jejich interní omezení. Musíš být pod aeroklubem jinak nemáš přístup na bránu. A taky platíš částku. Přijedeš na letiště zahlásíš se na věži když tam někdo je. Vyvěsíme červenou vlajku. A zapneš příposlech. Ale ta dráha nás úplné odrovnala motorákama museli jsme ji udělat jinou ale není moc dobrá na velké éra není rozlet. Já jsem tedy chodil brzo ráno o víkendech. A jinak přes týden ráno to jsem v práci nadělával abych měl hodiny na létáni. Když to tak řeknu chci se taky odreagovat jít si zalétat a trénovat. A nechci pořád něco neřešit teď vytahují éro z hangáru tak nemůžu protože jsem moc blízko. Máme taky omezení jak daleko o budov a stojánky letadel, vzletové dráhy. Tak že mne to štve. Nejradši bych našel plochu pár modelářů kdy by do toho šli. A nebýt omezení. Já vím přijdou jiné starosti. Jinak děkuji za odkaz. Ještě jsem našel nouzové plochy, máme je na webovkách. Webovky dělám pro klub LMK Chotěboř jsem pod nima. https://lmkchotebor.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 21.12.2021 18:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
V Brode to s vetsimi letadly taky neni zadna slava, plocha je mala, sevrena mezi pojizdecky a kdyz je hezke pocasi, roji se tam plachtaci a delaji neplechu.

pokud chces aspon nouzove vetsi plochu blizko tebe, kde se da odstartovat a zalitat si tak ja jsem parkrat byl nadhodit si EPP zde https://mapy.cz/s/bosagolace ale netusim jak by to vyhovovalo tobe s tvymi letadly.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 21.12.2021 18:46 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.10.2009
Příspěvky: 17
Obrázky: 0
Mne teď momentálně baví akrobacie s velkýma motorákama na benzín (2x2m Diablo) i mám pidi motorák na 9 benzín (něco jako diablotin) a je to paráda než jsem vychytal mouchy. Láká mne 3metrový akrobat. S větroni nemám problém jak s pomocným motorkem spalovák (začátky létaní levný provoz na louce až do stmívání) nebo elektra. Tady u Ždírce je pěkný rozlet a nikomu nevadím. Plochy mám vyhlédnuté a odzkoušené po okolí na větroně. Tam jsem taky koukal co jsi posílal. Když to tak řeknu kudy jdu autem sonduju kde by to šlo. Už jsem jak magor :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 21.12.2021 21:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
Nejsi, ja taky kolikrat kdyz jedu krajinou tak bezdecne koukam po polich a polnich cestach a merim si louky a rikam si "jo, tady by to slo" :-)
v Brode s tak velkym letadlem to bude problem, plocha je tam na velke obraty celkem mala. Bez clenstvi v aeroklubu se tam stejne nedostanes. spousta lidi z cele republiky v brode garazuje svoje velka letadla a velke vetrone , tak pocitej ze pokud je hezke pocasi v lete, je tam dost provoz, skoro jak kdyz JG52 opoustela v kvetnu 45 letiste :-)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz