Pravidla fóra


Pokuste se zde neřešit technické problémy. Téma, které bude mít více než 100stránek ukončete a založte další. Díky



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 342 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: čtv 01.04.2021 8:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2007
Příspěvky: 1126
Bydliště: ŽATEC
Obrázky: 0
Ten Zlatník U Libočan budu muset omrknout. :wink:

_________________
Nemusíš vše vědět, ale musíš vědět, kde na vše najdeš odpověď.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: čtv 01.04.2021 17:51 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 888
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdravím, dej vědět, také bych zkusil, až bude východní vítr. Jos


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: pon 05.04.2021 15:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 308
Ahoj tak jsme vcera byly s kolegou na Macerce zaletnout era, kolega z Reskou uz letal a jen potrenoval a ja jsem mel s sebou taky Resku a nove RC hazedlo. Reska taky nova a potreboval jsem zjistit jestli je spravny uhel na kridle a zaklouzat a jakztakz vytrimovat, vse se povedlo takze dnes jsem zalepil natvrdo vlecny hacek a muze na gumicuk, tohle ero je urceno do klidu takze jsem setril i vahou ale ne na ukor pevnosti. samozrejme mne to nedalo a parkrat jsem ero hodil na plno z ruky a sledoval jeho chovani pak jeden okruh a pristani do ruky, potom jsem vzal RC hazedlo a to same par klouznuti a malinko dovazit do cumaku a vytrimovat a taky se to povedlo a ero lita jako z praku. a taky par hodu z ruky a rekl bych ze tak kazdy treti hod byl do termiky takze se dalo z vysky asi tak sesti metru pekne vykrouzit stoupak do vysky odhadem kolem sto metru, tohle se mne povedlo tak sedm-krat, a pocasi jake vcera po ranu bylo tak tomu to taky nasvedcovalo ze to pujde, kdyz porovnam jak je venku dnes tak bych to prirovnal ze bych ani psa nevyhnal. Neuveritelny obrat v pocasi, termika uz zacla viditelne fungovat okolo devate hodiny skoro naplno, z volnych modelu kdy jsme zacinaly letat F1A uz rano v 6. hodin prvni kolo tak uz to taky slabe nosilo. Ted uz jen doufat ze se situace trochu rozvolni a zacnou souteze jak RC modelu tak volnych modelu, myslim si ze lidi uz si uzily tehle mrchy dost. Tak zatim Ahoj kluci modelarsky, Jirka .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: sob 10.04.2021 18:28 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 308
Ahoj kluci modelarsky, tak zitra brzo rano se chystam na Macerku a potrebuji zalitnout uz na gumicuku tri Resky. Tak doufam ze prijedete taky, ma bejt bezva letovy pocasi. Ahoj Jirka. :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 11.04.2021 18:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 308
Ahoj Zatecti modelari, kde jste dnes byly, den jak malovanej uz od rana vitr tak do 1. metru a na modelarskem letisti ani noha. My byly z kolegou dozaletat tri nove Resky. Nosilo to moc pekne a ja tam vydrzel od 8.30 do 17.00 hodin, a nelituji. Ahoj Jirka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: pon 12.04.2021 9:00 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 888
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdravím, škoda, já musel pryč, ale auta jsem tam viděl. Jos


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: pon 10.05.2021 17:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 308
Ahoj kluci Zatecky tak vcera jsme si nadherne poletali a tak trochu potrenovali s RCHazedly, uz se pomalu rozjizdeji zavody a tak je potreba trenovat a uvidime. 29.5 jedeme do Sporic na RCHazedla a hodne se tesim hlavne na bezva partu ale ta je na kazdem letisti,mejte se moc fajn a zase nekdy s modely na Macerce. Ahoj Jirka.A abych nezapomel slet ULL-Zatec se bude konat 19.6.2021 na letisti Macerka Zatec tak modely s sebou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 16.05.2021 12:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 308
Ahoj Zdravim Zatecke modelare a ostatni taky, tak jsme vcera absolvovaly z kamaradem soutez kat. RCHazedel v Lomnici u Sokolova. Tradicne vybrne organizovana soutez ze vsim vsudy, takze organizatorum velike diky a hodne si toho vazime a nejem my. Pocasi objednane taky na jednicku takze neni co dodat, sjelo se tusim patnact soutezicich coz je pekne a presto nekteri chybely, bohuzel chybely i nekteri modelari kteri uz jsou v tom modelarskem nebicku ale verim ze se na nas tam dole z hury divaly jak nam to jde. Soutez take probihala v modelarske pohode a vzitych zvyklosti a kazdy z nas mel velikou radost ze uz se zase muze cca po roce letat, byly videt i nove stroje a kupodivu tistena kridla na tri d-tiskarne a vypadala velice pekne a letovy projev techto kridel byl velice dobry, palec nahoru. Osobne jsem je velice obdivoval a moc se mne libily. No a jak jsme litaly-Nas cil byl prijet odletat celou soutez, nic nerozbit a vyvarovat se chybicek a dokoncit soutez s jakymkoliv vysledkem. A to se povedlo takze max. spokojenost, kamos Honza a jeho prvni soutez RCHazedel doletl na desate misto a letal s novym strojem a moc pekne, zkusenosti ma ale kazde letiste je trochu jine. Ja jsem doletl na sedmou pricku a taky dobry, pristi zavody jsou ve Sporicich u Chomutova tam je taky bezva atmosfera a organizatori to maji taky vse dokonale zmakle a moc se tam tesime, cestou domu jsme v aute debatovaly ze usporadame taky nejake zavody RCHazedel u nas v Zatci, cca tri zavody do roka, takze dame hlavy dohromady a uvidime, tak se zatim mejte vsichni moc pekne a Ahoj Jirka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 16.05.2021 18:23 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 888
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Cauky, Jiří díky za zprávu a gratulace! Jos


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 30.05.2021 11:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 308
Ahoj kluci modelarsky, Zdravi. Tak jsme vcera odletali soutez kat. RCHazedel ve Sporicich u Chomutova. Tradicne na jednicku zorganizovane zavody se vsim vsudy vcetne modelarskeho pocasi a obcerstveni jak je u Sporickych zvykem. Takze opet velike diky, zucastnily jsme se ve dvou lidech Ja a Honza P. Ktereho hazedla ucarovala a odlozil Resky a vrhl se na RCHazedla, leta zatim s jednim modelem ale brzy pribudou dalsi era. Nebot je reze na CNC masince, kdyby mel nekdo zajem tak je mozne si vyrezy u neho objednat, ale zpet k zavodum, Nas cil byl prijet odletat nic nerozbit a nevyrobit zbytecne nulu a trochu i bojovat. Coz se povedlo, do tretiho kola to byla modelarska idyla ale potom zaclo vice foukat a tam se ukazalo jak je kdo pripraven respektive kdo to umi i ve vetru. Honza doletl na desatou pricku coz ho nemusi vubec mrzet protoze i desate misto bylo odmeneno peknou cenou a to krasnou elektro-gondolkou plus uhlik.trubkou ocasnich ploch. Tuto cenu venoval Jirka Bacinsky z Mostu a i jemu velike Diky, Ja jsem doletl na prvni pricku s plnym poctem naletanych bodu coz jsem ani popravde necekal, ale povedlo se a mam z toho taky velikou radost. Po soutezi jak uz to byva jsme jeste posedeli u kafe a poklabosily o modelarine a tak, pote jsme vyrazily zpet domu, takze poradatelum chceme podekovat za paradne pripravene zavody vcetne pocasi a i vsem soutezicim diky ze vse slapalo jako po dratku. Je videt ze modelari jsou vyborna parta a je jen skoda ze modelarina at uz letecka nebo jina nelaka mlade lidi, snad to bude do budoucna lepsi. Takze mejte se pekne a Ahoj Jirka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 30.05.2021 16:54 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 888
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdravím, Jiří další gratulace a díky, že propaguješ náš klub na RC manii. Jos


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: pon 31.05.2021 6:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2005
Příspěvky: 321
Bydliště: Žatec
Pěkné závody ve fajn prostředí se supr lidmi :-)

Už dumáme nad závody pořádané v Žatci. Zjistíme okolnosti a uvidíme.


Přílohy:
20210529_084238.jpg
20210529_084238.jpg
[ 111.69 KiB | Zobrazeno 3392 krát ]

20210529_084211.jpg
20210529_084211.jpg
[ 75.53 KiB | Zobrazeno 3392 krát ]

20210529_092739.jpg
20210529_092739.jpg
[ 197.7 KiB | Zobrazeno 3392 krát ]

20210529_120411.jpg
20210529_120411.jpg
[ 199.27 KiB | Zobrazeno 3392 krát ]

20210529_135001.jpg
20210529_135001.jpg
[ 66.06 KiB | Zobrazeno 3392 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: pon 31.05.2021 11:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 308
Ahoj modelari, tak vidim ze Honza uz se dal i nejake foto a to je dobre. Diky. Ted v sobotu 5.6. kdyz vse vyjde tak pojedeme na RCHazedla do K.Varu na tzv. Ostrovskou ligu, tamni letiste je pro nas trochu zaklete a moc se nam tam nedari ale radi bychom se tam umistili co nejlepe. Vsak uvidime na miste, Ahoj Jirka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: pon 31.05.2021 12:52 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 888
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Cauky, Jiří, pěkně jsi jim natrhl brka. Jen tak dál Jos


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 06.06.2021 10:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 308
Ahoj kluci modelarsky, tak v patek jsem uz konecne zaletl na hrubo nove kompozitove F5J Asperatus. A musim rici ze vse vypada velice dobre, klouzavost modelu je neuveritelna diky hladkosti povrchu a presnosti profilu kridla, zatim letel bez jakehokoliv naklapkovani profilu a opravdu jsem hodne spokojen. Jinak vcera jsme se zucastnily souteze RCHazedel v K.Varech-Horach kterou poradal LMK-Ostrov a pocasi vyslo opet na jednicku a organizace taky bezela jak ma a jak jsme zvykly, soutez vysla tak akorat a po skonceni zacalo prset takze vyhlaseni vysledku se konalo pod mostem nedaleko letiste. Ja jsem se umistil na patem miste coz je pekne a jsem v podstate spokojen ale nejvetsi radost mne udelal kolega Honza ktery tuhle soutez vyhral. Ani to sam to necekal ale podle prubeznych vysledku jsem to tusil ze bude na bedne ale radeji jsem mu to behem souteze nerikal aby nebyl nervozni a nemel obavy o vysledek, ale vse potvrdil az poslednim startem kde rada favoritu popadala vcetne mne a to ho vystrelilo na prvni pricku. Je moc dobre ze tuhle soutez vyhral protoze tohle cloveka zene dal do predu, ale porad na prvnim miste alespon tak je to u mne a u rady dalsich modelaru potkavat se zasoutezit a poklabosit o modelarine a tak dale, tak se zatim mejte vy kluci modelarsky moc pekne a at Vam to vsem moc pekne leta Ahoj Jirka.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 342 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz