Pravidla fóra


Pokuste se zde neřešit technické problémy. Téma, které bude mít více než 100stránek ukončete a založte další. Díky



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 351 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: stř 01.01.2020 15:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 315
Ahoj kluci modelari a litaci tak Jsme se opet vrhly na halova hazedla a litali Jsme v 23.11. v Ostrove nad Ohri kde se mne podarilo zvítězit,potom 7.12. Decin tam se mne zavody vůbec nevyvedly,zkratka nic moc.Potom 21.12. Kynsperk nad Ohri opet Jsem utrpel vitezstvi a konecne Modelarsky Silvestr v Doksech u Kladna 29.12.Po tuhem boji jsem doletl na druhé místo.Dobry.Vcera poslední den v roce Jsem sel na Macerku zalitnout nova RCHazedla na letošní sezonu,nejdriv zaklouzat dotrimovat doseridit a sup na kratkej gumicuk,udelal Jsem par skoku a hajdy domu,doladit era doma v dilne,ani teplo moc nebylo.Dnes na Novy Rok Jsem byl na letisti uz od 10.hod.rana a parada bylo teplicko,po dostelovani obou novych RCHazedel opet starty na gumicuku a parada,chodi to jak z praku.Trikrat Jsem odkrouzil ve slabe termice a fakt počasí moc pekny,Okolo 14.hodiny uz Jsem toho litani mel dost a dost,prijel se podivat kamarad se Saggitou tak si taky párkrát skocil a hodil mne dolu do města autem.Takze Vazeni Zatecti modelari preji Vam vsem a nejen modelarum a litacum hodne zdravi v tom Novem Roce 2020 a zase nekdy na letisti AHOJ Jirka Schifi.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: sob 04.01.2020 15:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 315
Ahoj kluci modelarsky,tak zítra nas cekaj prvni zavody )soutěž)halovych hazedel v Plzni na Borech,hala Slavia,tak Jsem zvedav jak tu novou soutezni sezonu zahajime.Od rana tam maj ještě něco florbalisti a pro modelare bude hala k mani po 11.30,takze uvidíme,ucast cekam pomerne velkou,jinak dnes Jsme měli letat v Kozlanech venku A3,F1H,F1A ale bohužel v tydnu volal poradatel ze se soutěž odklada pro neprizen počasí a udelal dobře,venku je ze by psa nevyhnal,nekdy se lita i v tomhle psim počasí,tak zatím Ahoj Jirka,dam vedet jak to dopadlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: sob 04.01.2020 16:51 
Mazák
Mazák

Registrován: 11.5.2005
Příspěvky: 895
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Cauky, Jiří, držíme palce a makej. Jos


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 05.01.2020 19:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 315
Ahoj kluci modelarsky tak Jsme odletali dnes soutěž halovych hazedel tzv Trikralove poletani v Plzni na Borech v hale Slavie,a dařilo se Honza konecne vypada ze prolomil smulu a doletal na sice nevdecnem ctvrtem miste,neni to spatny vykon vzhledem k tomu ze se nemůže moc pohybovat-klobouk dolu a jen tak dal.No a ja Jsem si řekl jen tak sam pro sebe ze jestli nevyhraju tak jdu domu pesky nebo vlakem,no zalekl Jsem se a tak Jsem radeji zvitezil.Ne byly to pekny zavody a každý soutěžící nebo ucastnik dostal alespoň diplom ale o to tu vůbec nejde,dulezite je se sejit a poklábosit po tom Novem Roce no pokud možno i dobře se umistit a hlavne ze se něco deje,jednou vyhraje Pepik po druhé Lojza pak třeba Franta a o tom to je a nesedet jenom nekde u piva rikat si Ja bych....kdybych....,tak se tedy mejte hezky kluci modelarsky a Ahoj Jirka Schifi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: pon 06.01.2020 19:16 
Mazák
Mazák

Registrován: 11.5.2005
Příspěvky: 895
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Cauky, kluci, velká gratulace oběma. Jos


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 12.01.2020 12:28 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 315
Ahoj kluci modelarsky dnes planuji trenink na Macerce s RCHazedly,je moc hezky a hlavne letovy počasí,po 12.hod.vyrazim na Macerku Ahoj Jirka Sifi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 12.01.2020 19:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 315
Ahoj Zatecti modelari a litaci.Tak Jsem dnes proletel RCHazedla na Macerce ,den jak malovanej uz od rana,sel bych litat uz rano ale mel Jsem melouch tak holt az dele ,no na letiste Jsem se dostal po 12.hod. a jak pisu bezva počasí i vetrik na trenink s erama.CHodilo to moc hezky,i par slabych stoupačku,spis takových nulek se podarilo vytocit a hura zase zpet nad letiste no zkratka moc pekny politani.Divim se ze nikdo z kluku neprijel ale je mozne ze byly litat dopoledne,vsak on Pepa něco urcite napise,jestli litali nebo ne,dal bych sem i par fotek ale ještě to z pocitacem az tak neumim,jsem ze stare skoly ale musim se to naucit,abyste si nemyslely ze si vymejslim.Vydrzel jsem na letisti do trech hodin,s přestávkami na cigarko jsem lital skoro v kuse,do konce února maximalne do konce brezna chci mit ještě další dve RCHazedla dodelany a zalitnuty tazke mam co delat a potom uz jen litat,litat a litat.UZ se tesim na první zavody RCHazedel,jedeme do Sporic u Chomutova a pocitam ze bude hodne nabito a nazbrojeno dalsimy soutěžícími,no uvidíme.Tak kluci modelarsky mejte se pekne a zacnete litat at Vam ty era nasezerou pavouci na pude,Ahoj Jirka Schifi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 19.01.2020 16:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 315
Ahoj kluci modelarsky,tak dnes po obede opet probehl trenink s RCHazedly na Macerce v Zatci,dnes jsme litali s kolegou Honzou,ten privezl nove ero na zalet a uz od prvního pohledu bylo znatelne ze nebude co zaletavat protože to poleti jak vidno hned a taky jo,jen par tuknuti do trimu a bylo zaletano.Vyzkousely jsme i novy gumicuk primo na souteze a nutno rici ze je to něco jiného nez ta opredena guma,ta je moc tvrda a brzy prestava tahnou,i napnuti na zemi si necha daleko vice libit,a vysky po vystrelu jsou uplne něco jiného,litali jsme na dva prameny 6,4\1.m.m.Z pilotu ULL to dnes zachranoval jen Jirka.K.ten si prijel zalitat s Epepakama elektro,jinak na letisti mrtvo.Vydrzely jsme cca do tri hodin a pak sup domu do tepla a na kafe.Jinak kazde politani nebo trenink je potom hodne na závodech znat,Jeste by se mel k nam dvěma pripojit jeden člen\modelar\který by taky lital RCHazedla,no uvidíme jestli ho to chytne za srdicko,Ja muzu rici za sebe ze je to paradni a bezva kategorie i stále porad vsem dostupna jak stavebne tak financne a i pro tzv.drive narozene,a kdo v drivejsich dobach Svazarmu lital Vedvojky tak ma tzv.v této kateg.navrch neboť je to skoro to same jen v mensim meritku.No vetrone jsou holt vetrone,to v cloveku musí bejt.Takze Pani modelari mejte moc hezky a navidenou na letisti Ahoj Jirka Sifi. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: sob 01.02.2020 16:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 315
Ahoj Zatecti modelari a litaci,dnes jsme se s Honzou zucastnily souteze v Ostrove nad Ohri v halovych hazedlech kat.F1N,ucast pekna par novych lidi pribylo takze pekne zorganizovane zavody.No a jak jsme litali respektive doletali,Honza zase o trochu lepsi nez minule, si doletl na patou pricku,takze parada,mne se podarilo vyhrat ale byly to nervy napnuty az do konce,zase doslo na risk az tesne pod strop a vyslo to,jsem zvedav az to jednou nevyjde,ale i s tim se musí pocitat.Na další zavody v sobotu jedeme 8.2.do Varnsdorfu na první rocnik,tak uvidíme jak se bude dařit.Zustavame tam az do nedele protože je tam bezva parta modelaru a zajdeme vecer po závodech na pivko.Hodne se tesim na MCR hal.modelu to jedem az k Ostrave nekdy v cervnu takze je potřeba nastavet vykonne modely a litat a litat.Takze to asi tak ve strucnosti vse Ahoj kluci modelarsky,Jirka Sifi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: sob 01.02.2020 17:02 
Mazák
Mazák

Registrován: 11.5.2005
Příspěvky: 895
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Cauky Jiří, Ty tedy jedeš! Velké gratulace i Honzovi. Jos :roll: 8O


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 09.02.2020 18:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 315
Ahoj Zatecti modelari,tak jsme včera odlitali 1.rocnik halovych hazedel ve Varnsdorfu.Na to ze to v hale poradali poprvé tak klobouk dolu,moc pekne usporadane zavody,povedlo se .Vsem modelarum ve Varnsdorfu Veeeliky Dik.No a jak jsme litali,Ja doletl na druhé místo v celkovem hodnoceni,prvni byl kolega z Teplic a v podstate jsme si vymenily mista z minulého tydne z Ostrova.No a Honza uz podle tréninkových hodu naznacoval ze to asi dnes prijde,a taky jo a konecne treti na bedne,povedlo se mu to.Po te se ještě odletali gumičky kat.A6,ale nevim ted presne jak skončilo poradi.Vecer jsme zasli na pivecko,prespaly u kamaráda modelare a tomu taky veliky Diky Stando,rano kafe rozloucit a hura zpet do Zatce,Takze povedeny modelarsky vikend,Vsem Dekujeme.V sobotu zajizdime do Kynsperka nad Ohri tak i tam se budem snazit podat co mozna nej vykon.Kluci modelarsky mejte se a uz aby bylo venku hezky a mohlo se casteji litat venku,Ahoj Jirka Sifi Zatec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 09.02.2020 18:33 
Mazák
Mazák

Registrován: 11.5.2005
Příspěvky: 895
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdravím, zase velké gratulace oběma Jiří, jen tak dál!! Jos


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: úte 11.02.2020 16:28 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.2.2020
Příspěvky: 2
Bydliště: Žatec
Ahoj žatečtí modeláři,

já jsem modelařinou nepolíbený, vždycky mě to sice lákalo, ale nebyl čas nebo peníze a nebo něco... Teď na starý kolena bych ten čas měl ale nevím, jestli to ještě stojí za to začínat :( . Mohl bych se na vás někdy přijít podívat?

Jarda


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: úte 11.02.2020 17:11 
Mazák
Mazák

Registrován: 11.5.2005
Příspěvky: 895
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdravím, Jardo, mě teď bylo 72 a létat se dá. Jen se musíme domluvit, kdy budeme na letišti. Teď má ještě asi další 2 týdny foukat. Odkud jsi? Jos


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: čtv 13.02.2020 9:54 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.2.2020
Příspěvky: 2
Bydliště: Žatec
AHoj, jsem ze Žatce, už jsem si upravil profil :D Kolem letiště občas chodím se psem na procházky se psem :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 351 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz