Switch to full style
Měkká křídla nad hlavou, RC i volné. Vrchlíky, krosny i tříkolky. Rozumy, tipy a všemožné triky.
Odeslat odpověď

Re: Klub příznivců RC paraglidingu

pát 29.12.2017 21:52

U mě prostě vede ta bílá :-)

Re: Klub příznivců RC paraglidingu

sob 30.12.2017 16:05

Ještě mě dodatečně napadlo, že použité barvy vycházejí z barev, z kterých běžně šijou tam kde to šijou. Takže zbývá ta žlutá a oranžová (modrou by si asi nikdo nekoupil).

https://www.skyman.aero/en/paragliders.html

Když budu pracovat v penzionu v alpách a nad hlavou mi každý den proletí někdo na dospělém zeleném vrchlíku s nápisem Skyman, tak mi to pak samozřejmě nebude už vůbec cizí a půjdu si koupit právě zelenou barvu. A ještě se budu všem chlubit jaký mám vysoce maketový model podle reálné předlohy.

Re: Klub příznivců RC paraglidingu

sob 30.12.2017 20:04

Ta modrá vypadá také moc dobře, ale na modelu by byla špatně vidět.
Jediné štěstí že CA není skladem tak ho to neláká objednat. Popravdě mezi výběrem mého druhého vrchlíku je právě CA kde je hodně mínus cena, na druhém místě je Nexus jedině však létaný za nového jim tolik nedám, to raději koupím rovnou CA a poslední vrchlíkem je Infinity. Rád bych vyzkoušel i nějaký dvou plášť který tolik neodpustí a podle všeho létá taky moc dobře, akorát to tedy není čtyřmetrovka. Jako velký plus vidím cenu s možností vlastního barevného provedení a případný servis poškozeného vrchlíku v ČR. Navíc pro Infinity bych ani nemusel dělat novou krosnu, ta stávající by byla výkonově dostatečná až až, vzhledem k tomu že s Infinity nepočítám s přemety.

Re: Klub příznivců RC paraglidingu

sob 30.12.2017 20:52

S tím objednáním problém není :-)
http://www.modellbau-friedel.com/lshop, ... 5-099,.htm

Re: Klub příznivců RC paraglidingu

sob 30.12.2017 21:09

Objednat jde, není však skladem, ale stejně nejsem pevně rozhodnut.

Re: Klub příznivců RC paraglidingu

sob 30.12.2017 21:39

Taky jsem se ještě nerozhodnul , ale vím, že ho jednou budu mít :D. Mám takový pocit, že to bude příští rok :wink:

Re: Klub příznivců RC paraglidingu

sob 30.12.2017 22:15

Příští rok, tak to není za dlouho. Pokud to budeš tvrdit i pozítří tak to už je delší doba :D Já měl v plánu kupovat i nový vysílač, ale ten počká když ten současný funguje a když se pokazí tak nic jiného nezbyde :D

Re: Klub příznivců RC paraglidingu

stř 03.01.2018 16:27

648664856484

Re: Klub příznivců RC paraglidingu

stř 03.01.2018 17:49

Chtělo by to nějaký malý komentář, ale jinak moc pěkný :-)

Re: Klub příznivců RC paraglidingu

stř 03.01.2018 21:17

Komentář jsem úmyslně nepsal, ale nebojte zatím ho nemám objednaného.
Prostě jsem se nudil a ta helma byla taková prázdná. Původně jsem to chtěl vyřezat v práci na plotru, ale je to tak prťavé že by to na něm nešlo, tak jsem to celé vystříhal a vyřezal ručně.

Re: Klub příznivců RC paraglidingu

stř 03.01.2018 21:24

Já se nebojím a objednáno rovněž ještě nemám :-)
Jinak helma parádní a CA-čku bude slušet :-)

Re: Klub příznivců RC paraglidingu

čtv 04.01.2018 8:55

dub píše:Já se nebojím a objednáno rovněž ještě nemám :-)
Jinak helma parádní a CA-čku bude slušet :-)


Jirko ta helma je original Hacker, ja ju mam striebornu z čierným pasom.Grafika je na jedničku.
Naposledy upravil johnf56 dne ned 07.01.2018 8:41, celkově upraveno 2

Re: Klub příznivců RC paraglidingu

čtv 04.01.2018 17:09

Helma je originál akorát jsem ji hned novou přestříkal na bílo. Teď jsem ji jenom doplnil grafikou a o tu šlo.

Re: Klub příznivců RC paraglidingu

čtv 11.01.2018 21:02

Na základě inspirace od kolegy z vedlejšího vlákna o 3d tisku jsem se taky pokusil o litofanii z fotky pomocí tiskárny. Asi si z toho udělám stínítko na lampičku, pověsím do okna nebo tak něco.
Přílohy
P1120220.JPG
P1120225.JPG

Re: Klub příznivců RC paraglidingu

pát 12.01.2018 9:16

To jsou dneska věci 8O , nestačím se divit :-)
Odeslat odpověď