Pravidla fóra


Pokuste se zde neřešit technické problémy. Téma, které bude mít více než 100stránek ukončete a založte další. Díky



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 03.10.2015 7:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.9.2014
Příspěvky: 36
Řeknu to takhle, otec mě do téhle kategorie lanařil před více jak deseti lety, když to tady začínalo (tedy v dobách kdy bylo cool mít místo kolíku díru potaženou šprckou) a já řekl ne. Před dvěma měsícema jsem si Thowta objednal a teď si nedovedu představit, že bych ho nevzal s sebou, když jdu s jiným érem. Jen se připrav, že ten kruhový hod ti ze začátku bude rasovat pravou stranu těla.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 03.10.2015 8:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 5.3.2015
Příspěvky: 343
Bydliště: Jedlová u Poličky
No jasný ono si k tomu každej musí přijít sám ale zatím se mi daří pořád ještě plést si strany (zatáčky) proto mám obavy že bych z toho zatím udělal třísky ale koukal sem na rcgliders.cz a ten thowt nebo isis se mi moc líbil. No tak každej sport ti ničí něco a když to neřeknete mému maséroj ( pořád mi říká že mám ochablou levou stranu)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 03.10.2015 15:57 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.9.2014
Příspěvky: 36
Já jsem telefonoval panu Rezlerovi a původně jsem chtěl Maata. Ale bylo mi to rozmluveno a byl mi následně doporučen Thowt. I když ta piplačka s VOP a SOP mě ničila. Maat už má sedlo na SOP (nemusíš snad nic měřit) a v pylonku na VOP už jsou připraveny DVĚ díry na šrouby, takže taky nemusíš nic dělat. Jen je v trupu míň místa. Za mě ale říkám, že na seznámení se s DLG je Thowt tak akorát. Určitě bych nešel do balzy, EPO nebo dokonce éra bez křidélek, či něčeho jiného než kolem těch 1500mm. Člověk se na tom aspoň naučí nastavovat TX a létat jako profík.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 03.10.2015 18:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2014
Příspěvky: 460
Bydliště: Kostomlaty pod Milešovkou
SOROBORU88 píše:
teď si nedovedu představit, že bych ho nevzal s sebou, když jdu s jiným érema.



jo, mám to naprosto stejné, jako bych se v těch letadlech konečně našel 8¨-)

_________________
Sdružení letců Českého středohoří


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 03.10.2015 18:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 5.3.2015
Příspěvky: 343
Bydliště: Jedlová u Poličky
No mě se strašně líbí ten Thowt už sem ho i okukoval a právě z tohodle stavění mám docela obavy tak sem koukal na tu připravenou verzi jen mi 10k za to přijde moc a zatím lítán ještě pod dozorem takže si tím jistej nejsem ale myslím že do vánoc se do toho pustím nejsem moc trpělivej na věci co se mi líbí :-D zkusím najít někoho z okolí třeba by mi pomohl to aspoň zaleťet


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 03.10.2015 21:15 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.9.2014
Příspěvky: 36
za desítku hotový je fakt přepálená cena. Pravda, asi to dostaneš rovný a nebudeš mít VOP posunutou do strany jako já, ale zablbneš si na tom. I když určitě míň jak na Maatovi, což mi potvrdil i pan Rezler. Je to dost piplačka, hlavně co se týče pák, táhel a vyřezávání do laminátu tak, aby sis neproříznul ty vlasové odtokovky. Ale dá se. Když si do trupu dáš dvě serva Dymond D47 jak to chce výrobce, tak ani nebudeš mít problém s napínáním. Jinak lanko doporučuji koupit v rybářských potřebách na metráž, je podle mě méně zatavené a dá se lépe napnout, resp. ti nebude tak odpružovat. Já mám takové začerněné a přijde mi jako silný kabel :D Na letové vlastnosti to ale vliv nemá.

Hlavní je mít dobrý vysílač, aby jsi byl schopný tam namixovat všechno. A pak taky tělesnou odolnost, aby jsi to třikrát nevyhodil a šmitec. Já to jen dneska odstartoval asi 50x a přesto, že je mi 27, tak cítím, že ta ruka není úplně v pohodě ;)

A zítra jde zase se mnou. Beru si F3Ačko (menší než dneska) a zatímco se bude vlekat, tak si budu házet ;)

Thowt je můj novej šmudlík :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 03.10.2015 21:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 5.3.2015
Příspěvky: 343
Bydliště: Jedlová u Poličky
No tak za těch 10 máš osazený sestavený jen přijímač a můžeš litat takže ty dyamondy D47 a ještě jedny ty co sou doporučený no mám auroru 9x takže zatím na gamě používám tak 5% škoda že to neprodávaj i jen sestavený ale to by bylo moc jednoduchý :-D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 04.10.2015 0:13 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.9.2014
Příspěvky: 36
Auroru se na tom naučíš programovat, to ti slibuju ;) Koukni na nějaké fotky ze stavby na rcgroups.com nebo rc-entwork.de. Thowt je ještě jednoduchý a nevidím důvod dávat desítku za hotové éro. Pro mě to bylo taky moje první "káčko" a postavil jsem ho tak, že v pohodě lítá. Není se čeho bát ;)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 04.10.2015 16:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 5.3.2015
Příspěvky: 343
Bydliště: Jedlová u Poličky
Pánové tak sem tu narazil na topic a někdo tu prodává lítaného thowta :-D takžee když to vyjde tak do něj pujdu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz