Pravidla fóra


Pokuste se zde neřešit technické problémy. Téma, které bude mít více než 100stránek ukončete a založte další. Díky



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Praha a blízké okolí k létání
PříspěvekNapsal: úte 14.05.2013 16:19 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.3.2012
Příspěvky: 40
Bydliště: Praha 4
Mě by zajímalo, kde se všude dá létat "v docházkové vzdálenosti" od metra C - směrem na Háje. Viděl jsem plácek na Pankráci, Kavčí hory a Opatov. Kam se ještě dá chodit?

Díky.

_________________
Turnigy 9 V2 + Beta 1400 & SWIFT II

Bad news is time flies.Good news is you are the pilot.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha a blízké okolí k létání
PříspěvekNapsal: úte 04.08.2015 9:25 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.7.2015
Příspěvky: 1
Zdravím, rád bych položil stejnou otázku jako Romis.

Jak to vypadá s pláckem na Opatově - zastávka U dálnice (zde) a s letištěm Praha - Košík (zde). Chodí tam modeláři létat? Nedisponuji autem a po delší pauze se vracím větroňům (jsem začátečník), tak bych uvítal nějakou asistenci ;)

Díky moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha a blízké okolí k létání
PříspěvekNapsal: úte 04.08.2015 10:13 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2012
Příspěvky: 793
Bydliště: Praha 4/12
Na Opatově to vypadá pořád stejně, pořád se tam dá lítat. Jedna z mála ploch kde je kus asfaltu a relativně velký letový prostor. Občas se tam sejde dost lidí. Do budoucna plocha zřejmě odpadne, kvůli stavbě jakéhosi skladového centra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha a blízké okolí k létání
PříspěvekNapsal: pát 02.08.2019 9:02 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.2013
Příspěvky: 127
Bydliště: Hostivice, Athény
Obrázky: 13
Tak nějak jsem nevěděl, kam nejlíp svůj dotaz přilepit .... po třech letech v cizině jsem se dostal na měsíc do CZ a z nostalgie se zajel podívat na zemědělskou plochu u Unhoště, kde jsem dříve hojně poletoval. Scházívalo se nás tam takhle nadivoko celkem dost. Že se tam mezitím okolo začaly dít nekalé věci jsem už tušil ze satelitních fotek (nenasytné plechové haly se nejspíš zastaví až o Krušné hory) ale z pohledu na mrtvou plochu mi bylo smutno. Přístupová cesta zarostlá po ramena, metrový plevel se dere skrz asfaltovou plochu a ani stopa po zlámyných vrtulích, prasklých gumičkách, izolepách ... a jiných předmětech doličných modelářových. Nezná náhodou někdo osud lítání v Unhošti, co je s plochou, kam se poděli moji spoluaviatici ...? Bez Unhoště bude bída od Sobínky směrem na západ ještě citelnější.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Jirka Schifi Zatec a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz