Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 347 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 21.07.2016 6:49 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7414
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
S ČÍM NA BASY? 3 inch JBL neo subwoofer
INSANE! JBL 4Ω 3" Atlas Woofer Excursion!
30 W, 0.6 kg, Size: 3 inches, (W * L * H) = 86 * 96 * 62MM
3" inch 4Ohm 4Ω 30W subwoofer Speaker Steel magnetic Loudspeaker for harman JBL
--- Za celou řadu dalších, alesoň jeden další příklad: ŠÍLENÝ Subwoofer
THELIFEOFPRICE FIRST BASS TRACK - INSANE SUBWOOFER BASS!


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.07.2016 6:55 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Silena cena i hmotnost a pokud to nebude instalovane v ozvucnici tak je to stejne k nicemu... Mi to tak vychazi...

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.07.2016 7:06 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7414
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
MÝTY a FAKTA (nejen) o hloubkových (7.) reproduktorech
Someone breaking a myth about subwoofers - Prolomené mýty o hloubkových reproduktorech


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.07.2016 7:12 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7414
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
jyrry píše:
Silena cena i hmotnost a pokud to nebude instalovane v ozvucnici tak je to stejne k nicemu... Mi to tak vychazi...

Já to bral včetně možnosti zvukové (synchronizovasné) animace přeletu z pozemního stanoviště.
S tou šílenou cenou souhlas. Ovšem z pohledu ortodoxního hifisty to asi není zase tolik,
jako třeba za pořádný elektronkový zesilovač s "netranzistorovým přízvukem".


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.07.2016 13:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2007
Příspěvky: 746
Bydliště: Sereď
Obrázky: 5
Chalani, keď už nejakým spôsobom dosiahnete superhifi, superbasové ozvučenie modelu, so zvukom supersprávne smerovo vyžarovaným a s poriadnou intenzitou, mám obavu, že k našim relatívne malým modelom ten zvuk nebude jakosik pasovať. ;-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.07.2016 14:19 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7414
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Pro:"Kamil".Řekl bych, že(mimo řady podmnožin) existují dvě cesty. 1. O které mluvíš,se snahou o modelovost
= "Přiměřeně realistický zvuk". (U některých velkých modelů se spalovací turbínou, to někdy vyjde samo.)
2. Ta recesistická-kontrastní. 2 m elektro se po nebi prohání s řevem skutečného Plivače_ohně.
Nebo při střemhlavém letu dokonce se zvukovým efektem náporové sirény: Junkers Ju 87B-1.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.07.2016 16:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
bo se na raný dnes nudím,zkusil jsem ten svuj dávný nápad, že by ty basy šli možná řešit přez auto transmiter který bude vozit ero--teoreticky to funguje, pokud je tuner přijímače--rádio na zemi navolené do modu stereo, v případě, že nepřijímá signál frekvence z transmiteru--je vzdálenostně mimo dosah, tak nic nešumí---ero v dálce je jen slyšet, co zvládají reproduktory na palubě , když se dostanu do dosahu transmiteru, tak to začne basovat--při pruletu , zkusil jsem nahrát z youtube kamerou nasnímaný zvuk merlinu, rozdíl mezi tím, kdy ten zvuk hraje v exterieru pouze z obyč autoreproduktoru, nebo přez transmiter do basové bedny , kdy se zdroj dostane do dosahu a jde zvuk do basové bedny je rozdíl opravdu diametrální.

doplerovský efekt by měl být pořád přirozený z výško, středového reproduktoru na letadle, ale při pruletu to opravdu zaduní, jak bude libo otočit hlasitostí na té basové bedně--navíc si myslím, že by se ta basová bedna na dnešních modelářských letištích setrvale využila i pro ruzné komerční akce.

zásadní problém ale vidím v teoretickém rušení tím transmiterem řízení modelu---netuším, jak to přechroustá 2,4mh, ale navigace v autě, když zapnu transmiter mi nejede.

zkusím možná tento víkend napchat ten transmiter kámošovi na rc autíčko a vyzkoušet to možné rušení ovládání a tak trochu taky ten doejem, kdy se transmiter dostane do dosahu basové bedny na zemi.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.07.2016 19:18 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Kamil píše:
... k našim relatívne malým modelom ten zvuk nebude jakosik pasovať. ;-)

8) vsak ja jsem se zvukem meho era celkem spokojeny, to jen stouralum a/nebo vyzkumnikum se neco nezda :mrgreen:

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.07.2016 20:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
jyrry píše:
8) vsak ja jsem se zvukem meho era celkem spokojeny, to jen stouralum a/nebo vyzkumnikum se neco nezda :mrgreen:


nevidím v tom žádný problém to zkusit i jinak---kdyby to bylo tak, jak je to ted, tak by se to tu vubec neřešilo, že tak, jak je to ted je při vší uctě o hovínku----já jsem spokojený--nooo, to má hodně blízko spíš k tomu---sem se smířil s tím, že je to sotva slyšet, ale díky bohu za ty dary.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.07.2016 21:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
zkusil jsem nahrát takový hrubý nástřel--bez basu a s basama, z youtubu jsem stáhnul motor merlin,do cca první 050 minuty ho pustil na externí bedny venku bez basu , pak do cca 01°45 minut s externím subwoferem --ten dojem basu je podle mého opravdu masakrální i oproti tomu, co na tý nahrávcve uslyšíte přez obyč x pásmový bedny, nebo sluchátka.


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.07.2016 23:05 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
pepin píše:
... tak, jak je to ted je při vší uctě o hovínku ...
Dekuji za nazor.
Az to zprovoznis v letu tak aby se to libilo tobe, dej vedet, rad se prijedu podivat a poslechnout. 8)

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 22.07.2016 15:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
jyrry píše:
Dekuji za nazor.
Az to zprovoznis v letu tak aby se to libilo tobe, dej vedet, rad se prijedu podivat a poslechnout. 8)



to nebylo nic proti tobě, nebo někomu jinému, hodnotím to na základě výsledku, kterého jsem dosáhl v exterieru s ozvučením své V1, slyšet to ve vzduchu je, ale ty basy tam prostě chybí i při pruletu.

pokusím se to odzkoušet a výsledek dám vědět.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 03.08.2016 9:36 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7414
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
A)Možná už jej HK má déle. Já jej zaregistroval až teď:
MrRC Sound Bass Transducer
B) Je možno někde přehrát audio ukázky? Např. MrRC Sound XXX (Multi Engine) Sound Pack
Hardware & Accessories > Audio Systems & Parts
==
C) zvukový modul Robbe 6202 na RC mania samostatné vlákno


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 03.08.2016 10:49 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
guchar píše:
B) Je možno někde přehrát audio ukázky? Např. MrRC Sound XXX (Multi Engine) Sound Pack

Ten multiengine mám (dokonce 2x), k tomu základní WWII.
Když se na to vyspím, můžu to natočit...

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bobber z nerezu
PříspěvekNapsal: pát 16.09.2016 1:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.2008
Příspěvky: 1427
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
Pěkné, jen ten pohon... Tomu éru by slušel spalovák. Kvílející stříďák drásá sluch, proto na stupnici od 1 do 10 dávám 7... :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 347 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz