Switch to full style
Aby těch modelářských kategorií nebylo zbytečně moc. Když se to dotýká modelaření, ale nenašli jste zde specializované fórum. Taková témata vložte sem.
Odeslat odpověď

Smutná zpráva

úte 14.01.2020 16:58

Smutná zpráva, včera večer náhle zemřel náš kamarád z fóra Lark. :cry:

Tak ať ti to tam někde na druhý straně Libore hezky lítá.

Jirka

Re: Smutná zpráva

úte 14.01.2020 17:04

Bude zde hodně chybět. A podle jeho projevu nejen zde.

Re: Smutná zpráva

úte 14.01.2020 17:06

Tak to je smutná událost, Lark byl vždy ochotný pomoct, poradit, budeš nám všem hodně chybět. Rosťa Dobeš.

Re: Smutná zpráva

úte 14.01.2020 17:14

Taky jsem před chvílí dostal SMS. Chjoo :(

Re: Smutná zpráva

úte 14.01.2020 17:19

Bezva chlap,pravej "Modelářskej Guru",vždy poradil a nemachroval- a navíc kamarád ... Ech,škoda tě Libore,zatraceně škoda. Když mi to jeho dcera volala,jaksi jsem nemohl uvěřit... Volali jsme si krátce po svátcích,strašně se těšil,že po operaci začne zase s modelařinou... Tak vše dobré tam nahoře,LARKu !!
Sagitt62

Re: Smutná zpráva

úte 14.01.2020 17:22

Sakra, tak to je fakt smutná zpráva. Tak ať je mu země lehká a jeho letový prostor vždy volný.

Re: Smutná zpráva

úte 14.01.2020 18:24

ach jo... Libor tu bude chybět... jen smutně zírám, ještě včera jsem četl jeho příspěvky a najednou... :(

Re: Smutná zpráva

úte 14.01.2020 19:04

I pro me je to velmi smutna zprava a velmi me to prekvapilo.

S Liborem jsem komunikoval od roku 2015 a to prvni roky kazdy den. Probirali jsme nejen modelarinu. O jeho zdravotnich potizich a nedavne operaci me podrobne informoval a v posledni dobe se zdalo, ze vse vcetne modelariny pujde dobrou cestou!

Takze muj dnesni Mail mu uz nebude dorucen a ja se marne dival zda uz odepsal ....

Prosil bych touto cestou ty kolegy zde na foru, kteri maji styk s jeho rodinou o vyjadreni me uprimne soustrasti.
Dekuji moc, Pavel z Rakouska

Re: Smutná zpráva

úte 14.01.2020 19:14

.. smutna zprava. Verim, ze tam v neznamu mu je dobre a mozna si na nas obcas vzpomene, jako my na nej. :(

veka1

Re: Smutná zpráva

úte 14.01.2020 21:09

Díky za všechno.
Happy landings kámo...

Re: Smutná zpráva

stř 15.01.2020 10:53

... smutná to zpráva. Díky za mnoho cenných a prospěšných rad ....

Re: Smutná zpráva

stř 15.01.2020 15:49

Liborova (Lark) rodina me kontaktovala, a tak jsem jim mohl mou uprimnou soustrast vyjadrit.

I pro me Libor zustane trvale v pameti jako kamarad s rozsahlymi odbornymi znalostmi a i na zaklade nasi vzajemne dlouholete a velmi caste Mail komunikace to byl i clovek se vseobecne velkym prehledem.

Libore diky!

Re: Smutná zpráva

pát 17.01.2020 8:26

Tak to je fakt smutné. :cry: Sice osobně jsem se s ním nesetkal, ale jakoby se stalo. Vždy jsme si dobře tady popovídali a vžy dobře poradil.
Čest jeho památce.

Re: Smutná zpráva

ned 19.01.2020 16:01

Taky jsem ho v podstatě neznal, ale tady měl dobré příspěvky které dokázaly pomoci spoustu lidem. Upřímnou soustrast jeho rodině.

Re: Smutná zpráva

ned 19.01.2020 18:27

Úprimnú sústrasť. Každý raz, čo vôjdem do tejto témy, tak sa spotím :-(
Odeslat odpověď