Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Modely v Evropské unii
PříspěvekNapsal: sob 16.03.2019 14:09 
Mazák
Mazák

Ono to vôbec nie je jednoduché!
Keď som sa vrátil pred 15-timi rokmi naspäť k modelárine, začal som s EasyStarom na jednej lúke pri nás. Jedneho dňa zastavil džíp a vyliezol maník, že to je je jeho lúka a chce vidieť, ako pristanem. Medzi lúkou a poľnou prašnou cestou bol talý asi metrový trávnatý pás "nikoho". A ja som tam naozaj pristál! Maník nasadol do džípu a krížom cez lúku odišiel. Nikdy predtým a ani potom sa mi také presné pristátie nepodarilo ...
A tak radšej hodím inam.

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: ned 24.03.2019 20:36 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Obrázky: 4
Zdravím. V letošním souboru map mi přišel i tento letáček, jak létat s drony v blízkosti letišť. Je to takový výcuc doplňku X dle předpisu L2. Třeba by to mohlo někoho zajímat :-)
Příloha:
IMG_20190324_0002.jpg
IMG_20190324_0002.jpg
[ 60.15 KiB | Zobrazeno 3126 krát ]

Příloha:
IMG_20190324_0001.jpg
IMG_20190324_0001.jpg
[ 65.82 KiB | Zobrazeno 3126 krát ]

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: úte 02.04.2019 19:51 
Mazák
Mazák

Obrázky: 10
To je vynález!Doufám že si z toho Evropa nevezme příklad.

Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: pon 27.01.2020 12:24 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Zdravím všechny modeláře. Trochu to oživím. Pokud toto co Vám posílám již někteří znáte, tak nad tím mávněte rukou a pokud to neznáte, tak se podívejte, jak lítají dva bratři ve Slovinsku. Zajímalo by mě, jakým jazykem mluví. Podle mě to asi nebude čistá angličtina. Nevím. Anglicky umím jen pár slov.
Ale tady je adresa:

https://www.youtube.com/user/petrincic1/videos

Kdo ví, jaké tam mají předpisy. To jejich salutování je až úsměvné. Tak se bavte. Pěkný den

PříspěvekNapsal: pon 27.01.2020 18:27 
Mazák
Mazák

Janek2 píše:
Zdravím všechny modeláře. Trochu to oživím. Pokud toto co Vám posílám již někteří znáte, tak nad tím mávněte rukou a pokud to neznáte, tak se podívejte, jak lítají dva bratři ve Slovinsku. Zajímalo by mě, jakým jazykem mluví. Podle mě to asi nebude čistá angličtina. Nevím. Anglicky umím jen pár slov.
Ale tady je adresa:

https://www.youtube.com/user/petrincic1/videos

Kdo ví, jaké tam mají předpisy. To jejich salutování je až úsměvné. Tak se bavte. Pěkný den

nehledej za tim vedu, je to slovinec ktery bydli ve slovinsku, ma nejakou strojirenskou firmu a bavi ho kupovat si a testovat porad nova a nova letadla. a testuje je dobre, jako rekneme "zkuseny amatersky modelar". no a ze pri tom salutuje, proste si z toho dela trochu prdel, protoze ho to bavi.. mluvi anglicky, akorat se slovinskym prizvukem - mluvi uplne stejne, jako vsichni slovinci kteri umi normalne anglicky (nikoliv treba ti kteri jsou bilingvni) ten prizvuk se da poznat od polaku nebo rusu. slovincu znam dostatek takze snad mohu posoudit..

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: úte 28.01.2020 23:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Pro Kuba78,
jo dík za odpověď. A ještě jim chodí balíky z různých koutů světa s dárkama. Prohlídl sem teď přes zimu skoro všechny jejich videa. Ovšem spíš jen ty letové pasáže a to, jak rozbalují ty balíky. To mudrování jsem přeskakoval. Co přes zimu doma dělat, tak sem měl aspoň na pár dní zábavu. Tak zatím čau.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12