Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 547 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: úte 04.02.2020 14:21 
Mazák
Mazák

Obrázky: 6
DAF píše:
Byl jsem v LIDLu, ovšem po pracovní době. Myslíte, že něco měli? Ani ho...prd! Na prodejnu dovezou pár kousků a další zavážka se už dělat prostě nebude! Skvělé! Snad to bude na jejich e-shopu.

Ahoj Dafe
když si pospíšíš s odpovědí klidně mi zavolej tel posílám do SZ u nás ještě mají 2 kousky tak ti to můžu vzít ale pošta vyjde asi víc než z Lidl shopu čau Pepíno

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: úte 04.02.2020 15:36 
Mazák
Mazák

Obrázky: 8
Využil jsem možnosti místo (zdůrazňuju místo) oběda si odskočit a zaběhl jsem do Bílé labutě. Tak jsem sehnal předposlední. Fascinující, předposlední! Skoro to je na ČOIku, protože existuje nějaký předpis, že zboží musí být v určitém počtu, nebo vyznačeno kolik toho bude (přesné znění nevím), aby nevznikaly strkanice a rvačky zákazníků. V každém případě pět (přesný počet jsem nezjišťoval, ale tak nějak to bývá) kousků na prodejnu v pondělí ráno, to je fakt jen pro důchodce, ale do této kategorie ještě pár let patřit nebudu. Normální zaměstnaný člověk pak nemá šanci. Podobnou zkušenost mám z jejich akcí s jiným zbožím - pár kousků v 7 ráno na otvíračku a šlus. Tehdy ale ještě neměli ten e-shop.
Pepíno, díky za nabídku, už to táhnu dom 8) .

PříspěvekNapsal: úte 04.02.2020 16:14 
Mazák
Mazák

DAF píše:
.. Tak jsem sehnal předposlední. Fascinující, předposlední! Skoro to je na ČOIku, protože existuje nějaký předpis, že zboží musí být v určitém počtu, nebo vyznačeno kolik toho bude (přesné znění nevím), aby nevznikaly strkanice a rvačky zákazníků. V každém případě pět (přesný počet jsem nezjišťoval, ale tak nějak to bývá) kousků na prodejnu v pondělí ráno, to je fakt jen pro důchodce, ale do této kategorie ještě pár let patřit nebudu.

Trošku bych se jich zastal, protože nemám pocit, že dělají akce jako jiné hypermarkety - Ve FM jsou Lidly dva a občas v jednom mají nářadí několik a v druhém totálně vyprodáno - ono opravdu nelze odhadnout, o kolik toho bude zájem.
A od dob jejich e-shopu, kde většinou věci z akce mají - https://www.lidl.cz/cs/p/dilna/talirova-bruska/p41014 stačí objednat tam a pokud je to přes 1000 Kč, je doprava zdarma (teda loni aspoň byla) s možností vratky v PPL opět zdarma. To bych se na nějaké ranní přetlačování nebo obětování oběda vybodl. :)

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: úte 04.02.2020 17:14 
Mazák
Mazák

To blesku si mě nepotěšil, :( přesto, nejdou vyčíst nějaké parametry motoru jen pokud ovšem třeba při vysypávání smetí na nějaký nápis vidíš,demontovat nemusíš a krabici taky ze sběrny hledat nemusíš. :lol: :lol: Momentálně nestíhám jít do LÍDLU abych se pokochal nad parametry z obalu,snad v pátek se tam stavím,přesto díky za dílčí info.

PříspěvekNapsal: úte 04.02.2020 18:24 
Mazák
Mazák

Neznám situaci v FM, ovšem zavést pár kousků do prodejny na velkém sídlišti, kde bydlí desítky tisíc lidí, a pak celou paletu do centra města, kde jsou hotely, turisti, nějaké úřady a firmy, to asi není dobrá psychologie prodeje managerů.
Chtěl jsem takhle kdysi domů koupit lehátko na zahradu a systém prodeje byl stejný, ráno pár kousků, které rozebrali důchodci a víc se nezaveze. Oběhnul jsem ještě ten den několik prodejen v relativním blízkém dosahu (dojezdu) a situace všude stejná, ráno pár kousků, atak důchodců a prázdný regál, další závoz už ne. Podobně jsem dopadl několikrát. I když pravda, občas jsem i něco sehnal, ale nářadí tam kupuju opravdu málo, jinak ten obchod moc nenavštěvuju.

PříspěvekNapsal: úte 04.02.2020 20:04 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Obrázky: 0
No asi by to chtělo navázat spolupráci s nějakým tím důchodcem, aby teda ty fronty vystál a to vytoužené zboží pořídil, za nějaký ten bakšiš... :wink:

PříspěvekNapsal: úte 04.02.2020 21:30 
Mazák
Mazák

To máš sice pravdu, ale jednoho důchodce jsme pohřbili na začátku roku. Jediný rodinný důchodce je cca 150 km od nás. Do dvou nejbližších prodejen LIDL to je na jednu stranu cca 4 km, na druhou asi 7 km. Jedním směrem s blbým přestupem, na druhou (delší) přímo. Ovšem na obě strany tou samou linkou, ta má běžné intervaly jako sobí spřežení na Aljašce. Nějací důchodci v okolí jsou, ale netroufnul bych si je s tím otravovat, a to z mnoha důvodů (např špatný pohyb apod.).

PříspěvekNapsal: úte 04.02.2020 22:40 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

No, ono nářadí se naštěstí prodává i v jiných samoobsluhách; vlastně OBI, BAUHAUS, .... atd. jsou vlastně taky takový sámošky.
Teda... akorát tam nářadí nemaj mezi rohlíkama a moukou :mrgreen:

PříspěvekNapsal: stř 05.02.2020 7:27 
Mazák
Mazák

jyrry píše:
No, ono nářadí se naštěstí prodává i v jiných samoobsluhách; vlastně OBI, BAUHAUS, .... atd. jsou vlastně taky takový sámošky.
Teda... akorát tam nářadí nemaj mezi rohlíkama a moukou :mrgreen:

Děkuji za info, to by mě nenapadlo :( . Zatím jsem tam kupoval všechno možný jiný :lol: . Ale vážně, talířovou jsem u nich neviděl (neviděl, tím neříkám, že ji tam někdy neměli, nechodím tam čučet každý den). I pokud jsem kupoval jiné věci, a vyhovovala mi kvalita, šel jsem do LIDLu. V Bauhausu jsem kdysi koupil malé jednoruční svorky, pár za 4 stovky (nechce se mi teď chodit do sklepa, abych zjišťoval výrobce). Prý jsou lepší, bez všechno ostatní. Z toho páru mě už jedná svorka opustila. Svorky z LIDLu (za polovičku) zatím drží a to je mám zhruba stejně dlouho.

PříspěvekNapsal: stř 05.02.2020 7:55 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Za sebe doporučím pásovku, buď samotnou nebo kombinovanou s kotoučem. Mám tu kombi a kotouč už si nezabrousí, není důvod.
Výhody pásu - v každém místě má stejnou rychlost a směr; je dlouhý, tak snadno se nezaplní odpadem.
Nevýhody pásu - není tak levný jako lidlkotouč.

PříspěvekNapsal: stř 05.02.2020 9:39 
Mazák
Mazák

Kdysi jsem si koupil strojek, výrobce si za boha nevzpomenu. Je to kombi, možnost imitaci lupenkové pilky, brusný kotouč (na nože, nůžky, kovové díly), dále ventilátor a mimo jiné právě talíř. Talíř je ovšem měkký (z nějakého filcu), ohebný a bez stolku. Brousit se na tom dá, ale... Na broušení mám doma ještě vibrační brusku (žehličku) a možná jednou dojde i na tu pásovku. Mimochodem, než vrátili do shopu tu talířovou brusku, nějaká pásovka ta za podobné prachy byla taky.

PříspěvekNapsal: stř 05.02.2020 10:20 
Mazák
Mazák

Obrázky: 14
DAF píše:
Mimochodem, než vrátili do shopu tu talířovou brusku, nějaká pásovka ta za podobné prachy byla taky.

Tou pásovkou myslíš elektrickej pilník co měli vloni? Byla to taková jednoruční minipásovka s pásem širokým cca 30 mm a brousící dýlkou cca 150 mm. Trochu to připomínalo ruční šmirgl pilník, co dělala kdysi Modela. :lol: Vím o jednom, co si to koupil a za týden odložil pro nepoužitelnost.

PříspěvekNapsal: stř 05.02.2020 10:20 
Mazák
Mazák

DAF píše:
Kdysi jsem si koupil strojek, výrobce si za boha nevzpomenu. Je to kombi, možnost imitaci lupenkové pilky, brusný kotouč (na nože, nůžky, kovové díly), dále ventilátor a mimo jiné právě talíř. Talíř je ovšem měkký (z nějakého filcu), ohebný a bez stolku. Brousit se na tom dá, ale... Na broušení mám doma ještě vibrační brusku (žehličku) a možná jednou dojde i na tu pásovku. Mimochodem, než vrátili do shopu tu talířovou brusku, nějaká pásovka ta za podobné prachy byla taky.

https://www.atas.cz/product-detail.php? ... &detail=13

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: stř 05.02.2020 11:05 
Mazák
Mazák

Kuba78 píše:

Jó, das ist wono! Není to úplně špatné, ale žádný zázrak.

To Celeron, bylo to něco stolního. Oni bohužel nemají kolonku "ukončený prodej", tak na to odkaz už asi nenajdu. A našel! Tady https://www.skrblik.cz/lidl/kombinovana ... bs-240-c2/ je k ní nějaký pokec.

PříspěvekNapsal: stř 05.02.2020 15:38 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

240W ?
Scheppach BTS 800 co mám má 450W a když si promítnu jak snadno ji přibrzdím...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 547 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Další