Switch to full style
Aby těch modelářských kategorií nebylo zbytečně moc. Když se to dotýká modelaření, ale nenašli jste zde specializované fórum. Taková témata vložte sem.
Odeslat odpověď

Od pondělka/čtvrtka v Lidlu

sob 14.06.2014 22:13

pár věciček pro modeláře, diamantový jehláky pilníky, sada cigár do Dremely, vakuový svěrák...
Jirka

Re: Od pondělka v Lidlu

pon 16.06.2014 21:01

Jehláky parádní, vezmou i čelisti od svěráku bez poškození pilníku.
A svěráček robustní, při točení jedou čelisti rovně, přísavka neodtrhnutelná a pevnost celéjo svěráku super.
Čekal jsem nějaký šmuk za ty peníze, ale docela mne to překvapilo.
Uvidíme po nějakém čase používání.

úte 17.06.2014 8:52

Ta sada nářadí pro dremla, je tam i nějaká frézka? Jakože když bych potřeboval v překližce něco vyříznout dremlem tak to půjde?

úte 17.06.2014 9:27

Měl jsem ji v ruce, myslím že tam přímo frézky nejsou. Jsou tam vrtáky a pak různě tvarované nástavce na kterých je povrch jako na těch diamatových pilnících.

úte 17.06.2014 14:18

Myslel sem si že to tam nebude, přitom píšou že tam sou http://www.lidl.cz/cps/rde/SID-7330153A-9745DABC/www_lidl_cz/hs.xsl/nabidka.htm?action=showDetail&id=11812

úte 17.06.2014 14:23

Tak na to někdo ještě mrkněte.
Třeba jsem se překouk.
To v pravo jsou jen vrtáky.
A to v levo jsou nástroje na broušení.
Válečky a špičky jakoby s podobným povrchem jako mají ty jehláky.
Možná je mezitím schovaná nějaká frézka.

úte 17.06.2014 16:40

Dejfak píše:Tak na to někdo ještě mrkněte.
Třeba jsem se překouk.
To v pravo jsou jen vrtáky.
A to v levo jsou nástroje na broušení.
Válečky a špičky jakoby s podobným povrchem jako mají ty jehláky.
Možná je mezitím schovaná nějaká frézka.

Existují diamantové frézky na jemné opracovávání jako třeba viz tento odkaz nebo viz tento odkaz nebo viz tento odkaz a ty co jsou v té sadě se jim myslím podobají, ale zřejmě za tu cenu budou méně kvalitní. Jsou to ty nástroje co zminuješ, že jsou pro broušení vlevo tj. na opačné straně víka přesně naproti těm vrtákům. Tu sadu nastrojů z Lidlu mám od včerejška doma. Ještě jsem ji ani nerozbalil. Až budu večer doma tak na to mrknu podrobněji.

úte 17.06.2014 17:58

Mám tu sadu již z akce asi před půl rokem a opravdu jsou tam jen vrtáky(pravá strana) a diamantové frézičky(levá starna) třeba na laminát. Za ty prachy jsem maximálně spokojenej. Jsou tam tři průměry smirkových prstýnků (včetně gumových upínačů), které kupovat samostatně, přijde na hrozné prachy a osobně jich spotřebuju docela dost. Zrovna tak brusné, řezací a lešticí kotoučky, včetně lešticích past. Když jsem to tenkrát rozbalil, tak jsem šel hned koupit ještě jednu. Za mě spokojenost.

úte 17.06.2014 19:31

Tak jsem na tu sadu teď mrknul a je tam 12 diamantových frézek různých tvarů. Jiné druhy frézek tam nejsou.

úte 17.06.2014 20:29

Tak fajn, díky za info.

úte 17.06.2014 20:52

Ty prstýnky kupuji od Dremelu, vydrží strašně moc.
Ty z těch sad se mi okamžitě rozpadnou.
Jak je to s kvalitou Lidl?

stř 18.06.2014 4:48

V Nesvačilech loni (předloni??) jsem koupil 50+50ks http://www.pferdusa.com/products/204k/2 ... 0201P.html 9mm a 15mm. Nemá se na nich co rozpadnout, nejsou lepené (to jsou ty válcové s viditelným šikmým švem) ale z jednoho kusu. Výborná věcička.
Obecně co jsem "výhodně" koupil v nějaké sadě, to mi vydrželo velmi málo oproti řádnějšímu provedení koupenému jako kusovka... V těch sadách dostanu navíc kupu věciček které vůbec nevyužiju...

čtv 19.06.2014 1:50

Kdysi mě známej přivezl z BRD šmirgl brousítka, válcová část uzavřená polokoulí, průměr asi 20 mm. Fungovaly suprově, nezatrhávaly se, byl to monolit, neuvěřitelná výdrž. K tomu stopkový unášeč, gumový konec s drážkováním. Snad je to do kosmeťáku do brusky na zrohovatělou kůži. U nás jsem to bohužel nikde neviděl v nabídce.
Jirka

čtv 19.06.2014 4:26

Celeron píše:.... U nás jsem to bohužel nikde neviděl v nabídce.
Jirka

a hledal jsi? :-)
http://www.anpro.cz/produkty/brusky-a-p ... escription třeba

jukni https://www.google.cz/search?q=brusn%C3 ... ou%C4%8Dky ...

úte 24.06.2014 0:03

Tak přeci jen kosmeťák na kopyta. 8O Moc jsem tomu použití nevěřil.
Při tom vetším 100 ks balení to má i celkem přijatelnou cenu, menší než originál Dremel. Ale zase ten unášeč nezaručuje, že se na něm neprotočí.
Díky
Jirka
Odeslat odpověď