Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.02.2010 10:49 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.1.2010
Příspěvky: 48
Abu píše:
Comet 4 píše:
Co přesně je pryč ?

Moje duvera a chut jakkoli se na RCalbu podilet.

Ale tu "lodicku" tam asi necham, kdyz si to J.K. tolik preje. :wink:



Ahoj všem,

mrzí mě, že se tady strhnula negativní diskuse, protože původní záměr byl:

- vylepšit celý server
- dát mu nový kabát
- a především věnovat se mu

Uživatelům zde chyběly sekce ( vrtulníky, lodě ), avíza o příspěvcích do diskuse a jak vidím, tak jste napsali celou řadu věcí, kterou postrádáte.

Byl jsem ochoten do toho peníze pustit výměnou za pár bannerů, ty jsem nyní zredukoval aby byly z 95% alespoň k hobby tématice.

RCserver je několik let "mrtvá liška", přitom možností jak pro některé z vás získat modely pro testování je celá řada - vím, o čem mluvím.

Klidně přistoupím na změny, které si sami určíte, pokud se toho tady na RCmanii ujme řekněme nezávislý moderátor - nechci zakládat další vlákna a se svého soukromého nicku zatím psát nebudu, slib je slib.

Případně mi pište SZ, díky.

_________________
...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04.02.2010 18:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2006
Příspěvky: 972
Bydliště: Valašské Meziříčí
Tak já tady taky něco nechám ze svých názorů:

1. Ten kdo je ochoten zaplatit za RCserver a RCalbum a pak tvrdí že on chtěl jen pomoc a nic z toho mít nebude... tak to musí být divný člověk a nebo má pravděpodobně asi jiné plány a něco z toho bude. Mě přijde že Comet 4 tu tvrdí jak pro dobro lidstva koupí (koupil) web a chce činit jen dobré skutky :-D . Proč se to nenechalo tak jak kdysi??

2. Pokud Vzduchoplavec nemá prachy a chce aby to fungovalo? Proč neudělat sbírku - dobrovolnou. Když tam je skoro 1000 uživatelů tak kdyby dal každý směšných 30kč za rok tak to pojede a nebude tam bordel a bannery.

Co dneska je 30kč - člověk co má na pořízení modelu asi neřeší jestli dá 30kč.

3. Když jsem psal články na RCserver kdysi ,bavilo mě to a dělal jsem to pro lidi. Snažil jsem se jim předat informace a zkušenosti. Teď už to podle mě není to co bylo .

4.Celé toto dění se mi nelíbí a jsem tím znechucen. Ať to bude jak chce , mě toto odradilo .

Pokud je to možné prosím o smazání účtu Blacklight z RCalbum.

_________________
Katana 3m ZDZ160 a další 3m v přípravě


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04.02.2010 19:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2006
Příspěvky: 1393
Bydliště: Kladno
Ono je to slozitejsi, videl si lidi, co delali kvuli 30Kč u doktora a to bylo uzakoneny. Neco vybirat na zaklade dobrovolnosti? U nas? Bohuzel, mozna tak za 20 let :(


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04.02.2010 21:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2006
Příspěvky: 972
Bydliště: Valašské Meziříčí
No možná že i kdyby se to dalo dobrovolně , tak někdo by poslal třeba 100kč , někdo nic , ale daly by se tak dokupy nějaké prachy na provoz.

Viděl jsem to na hodně forech. Pak už je to o lidech . Ale jestli že mám prachy na model tak nějakých 30kč.... co to oproti tomu je?

_________________
Katana 3m ZDZ160 a další 3m v přípravě


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05.02.2010 6:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2006
Příspěvky: 1643
Bydliště: Letohrad
Já čekám, co se z toho vyvine. Mě nejvíc vadí to, že se od začátku změn nejednalo férově. Kdyby například každýmu registrovanýmu na RCalbu přišel předem mail s ohlášením změny majitele a upozornění, že kvůli zaplacení provozu přibude nějaká reklama, tak bych to považoval za korektní. Jo, ozval bych se k umístění reklamy, ale jinak bych to neřešil. A nejspíš by se ani nestrhla takováhle diskuze. Modely zatím mazat nebudu, ale nový teď taky nepřidám.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08.02.2010 9:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2006
Příspěvky: 1643
Bydliště: Letohrad
Hmm... tak kultura galerie padá ještě víc než jsem čekal. Vkládat reklamu přímo jako modely v galerii a ještě takhle mizerně, to je extra hnus :cry: :roll: :cry:

Tohleto opravdu už úplně překročilo meze slušnosti.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08.02.2010 9:51 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.10.2009
Příspěvky: 50
Tak myslim, ze to je zacatek konce pro RCAlbum. Parazitovat na tom, co na RCalbu bylo tak oblibene a to komentare a fotky modelu od normalnich MODELARU je absolutni nehoraznost.

Bannery s reklamou nahore a vlevo by jeste byly akceptovatelny, ale reklama v ramci obsahu je moc. Pochopil vubec novy majitel o cem RCAlbum bylo a jaky unikatni projekt to byl? Zda se, ze absolutne ne. Jinak by nemohl delat to co dela.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08.02.2010 10:17 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.10.2009
Příspěvky: 50
Ted uz to tam zase neni. (reklama na 3W motory atd.) Takova metoda pokus-omyl.... Neco se da na Rcalbum, par lidi tady se ozve, tak se to zase vrati zpet. At zije hura styl :D Ocividne to ma novy pan majitel promyslene...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08.02.2010 10:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2009
Příspěvky: 1656
Bydliště: Praha - Krč, ČR
Vařím z vody, asi máš interní informace přímo z Rcalba, nicméně nemohlo to být tak, že tam někdo dal nepovolený obsah a admin ho upozornil, že tohle není dovoleno? Nebo sám vkladatel na reakce lidí odstraňuje svůj reklamní obsah?

_________________
SOVA is YouR CO-pilot
http://rc-sovy.blogspot.com
http://www.rcsovy.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08.02.2010 10:22 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2009
Příspěvky: 1504
Bydliště: Praha 6
JakPak píše:
Tak myslim, ze to je zacatek konce pro RCAlbum. Parazitovat na tom, co na RCalbu bylo tak oblibene a to komentare a fotky modelu od normalnich MODELARU je absolutni nehoraznost.

Bannery s reklamou nahore a vlevo by jeste byly akceptovatelny, ale reklama v ramci obsahu je moc. Pochopil vubec novy majitel o cem RCAlbum bylo a jaky unikatni projekt to byl? Zda se, ze absolutne ne. Jinak by nemohl delat to co dela.


Nejsem si jistý o čem mluvíte. Dneska se objevilo v rcalbum několik modelů od uživatele "marian", z nichž jeden nebyl model ale fotky z továrny co vyrábí motory.

OK, možná tohle poslední se dá brát jako reklama, ale jednak není jisté jestli s tím admin má vůbec co dělat, ale hlavně všechny ty modely jsou momentálně smazané, včetně té potenciální reklamy.

Celé tohle pozdvižení začíná dostávat absurdní nádech. Jasně, před měsícem se tam objevily reklamy na velice špatném místě, lidem to vadilo, ale jelo se dál. Pozdvižení nastalo až když nový admin dostal vskutku stupidní nápad že těch 6000 ročně co vydělá na reklamě bude dělit mezi "nejlepší galerie". Dobře, to se dá brát jako urážka.

Nicméně, současný stav je že ty nejhorší reklamy byly odstraněny (pro admina rcalbum: ještě jsi zapoměl na reklamu když se klikne na fotku, tak je tam opravdu blbě umístěný proužek, klidně by stačilo nechat ho i na stejné stránce, ale umístit dolu pod fotku, pod nějakou čáru jasně označující reklamu). Z adminových nápadů jak rcalbum vylepšit (prozatím pochybných) se tam vyloupnul model zdarma za příslib fotek ze stavby z rozsypu - to mě neuráží, myslím že to je OK nápad.

Čili celková bilance je že rcalbum se za poslední měsíc nepatrně zvedlo. Nevidím tedy důvod neustále dokola opakovat jak hrozně s vámi nový majitel vy..bává... Nic takového nepozoruju.

Mimochodem, za poslední 3 dny tam přibylo asi 20 modelů, takže rcalbum rozhodně konec není a uživatelé to vidí asi jinak než místní "rozhořčená veřejnost"...

(Mě osobně je jen líto že až Abu zase něco zajímavého vyrobí, nedozvím se to. Ale co se dá dělat...)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08.02.2010 10:27 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.10.2009
Příspěvky: 50
kratas píše:
Vařím z vody, asi máš interní informace přímo z Rcalba, nicméně nemohlo to být tak, že tam někdo dal nepovolený obsah a admin ho upozornil, že tohle není dovoleno? Nebo sám vkladatel na reakce lidí odstraňuje svůj reklamní obsah?


Asi to byla moje unahlena reakce. Jen jsem vychazel z faktu, ze uz se tam jeden model takhle objevil, tak jsem si myslel, ze to ted bude normalni praxe, davat reklamu v ramci obsahu. Pokud to tak neni a je to podobne jak jsi psal, tak se za svou unahlenost samozrejme omlouvam a svuj prispevek beru zpet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08.02.2010 10:32 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.10.2009
Příspěvky: 50
Luzr píše:
JakPak píše:
Tak myslim, ze to je zacatek konce pro RCAlbum. Parazitovat na tom, co na RCalbu bylo tak oblibene a to komentare a fotky modelu od normalnich MODELARU je absolutni nehoraznost.

Bannery s reklamou nahore a vlevo by jeste byly akceptovatelny, ale reklama v ramci obsahu je moc. Pochopil vubec novy majitel o cem RCAlbum bylo a jaky unikatni projekt to byl? Zda se, ze absolutne ne. Jinak by nemohl delat to co dela.


Nejsem si jistý o čem mluvíte. Dneska se objevilo v rcalbum několik modelů od uživatele "marian", z nichž jeden nebyl model ale fotky z továrny co vyrábí motory.

OK, možná tohle poslední se dá brát jako reklama, ale jednak není jisté jestli s tím admin má vůbec co dělat, ale hlavně všechny ty modely jsou momentálně smazané, včetně té potenciální reklamy.

Celé tohle pozdvižení začíná dostávat absurdní nádech. Jasně, před měsícem se tam objevily reklamy na velice špatném místě, lidem to vadilo, ale jelo se dál. Pozdvižení nastalo až když nový admin dostal vskutku stupidní nápad že těch 6000 ročně co vydělá na reklamě bude dělit mezi "nejlepší galerie". Dobře, to se dá brát jako urážka.

Nicméně, současný stav je že ty nejhorší reklamy byly odstraněny (pro admina rcalbum: ještě jsi zapoměl na reklamu když se klikne na fotku, tak je tam opravdu blbě umístěný proužek, klidně by stačilo nechat ho i na stejné stránce, ale umístit dolu pod fotku, pod nějakou čáru jasně označující reklamu). Z adminových nápadů jak rcalbum vylepšit (prozatím pochybných) se tam vyloupnul model zdarma za příslib fotek ze stavby z rozsypu - to mě neuráží, myslím že to je OK nápad.

Čili celková bilance je že rcalbum se za poslední měsíc nepatrně zvedlo. Nevidím tedy důvod neustále dokola opakovat jak hrozně s vámi nový majitel vy..bává... Nic takového nepozoruju.

Mimochodem, za poslední 3 dny tam přibylo asi 20 modelů, takže rcalbum rozhodně konec není a uživatelé to vidí asi jinak než místní "rozhořčená veřejnost"...

(Mě osobně je jen líto že až Abu zase něco zajímavého vyrobí, nedozvím se to. Ale co se dá dělat...)


Reagoval jsem tak proto, jelikoz jsem byl zklamany z toho, ze jen co se RCalbum trosku zvedlo odstranenim nevhodne reklamy atd. a prisunem novych modelu a uzivatelu se zacaly objevovat ty "prezentace". Tudiz muj prispevek byl zalozen na zklamani, ne na nastvani.

Mas pravdu, ze se zda, ze nektere veci se hnou k lepsimu, jen jsem mel strach, ze pokud by se reklama zacala objevovat v ramci obsahu nejak vyrazneji, RCalbu by to hodne uskodilo, coz by byla samozrejme skoda. Na tom se shodneme ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08.02.2010 10:39 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.1.2010
Příspěvky: 48
Ahoj,

ty víkendové modely 3W jsem viděl - bez popisu, jednou dokonce loga přes fotky, málo technických údajů ... atd. Totéž, když se ve středu objevily 2 autíčka Himoto, fotky jako z reklamního prospektu.

Telefonicky jsem kontaktoval oba uživatele a myslím, že to od nich nebyl záměr - prostě zkoušeli jak galerie funguje. Proto nové uživatele hned nekamenujte ... :D

Pokud na něco narazíte, napište na info@rcalbum.com :

Ahoj, nelíbí se mi to a to, můžeš tím něco udělat ?

Slibuji, že udělám co bude možné ....

Admin RCalbum.com

_________________
...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08.02.2010 10:42 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.10.2009
Příspěvky: 50
Comet 4 píše:
Ahoj,

ty víkendové modely 3W jsem viděl - bez popisu, jednou dokonce loga přes fotky, málo technických údajů ... atd. Totéž, když se ve středu objevily 2 autíčka Himoto, fotky jako z reklamního prospektu.

Telefonicky jsem kontaktoval oba uživatele a myslím, že to od nich nebyl záměr - prostě zkoušeli jak galerie funguje. Proto nové uživatele hned nekamenujte ... :D

Pokud narazíte na něco co se vám nelíbí, piště na info@rcalbum.com

Admin RCalbum.com


Omlovam se tedy za moje predchozi unahlene prispevky.

Jak jsem jiz psal, zda se, ze RCalbum dela krucky smerem kupredu a proto preji hodne stesti a doufam, ze se z tohoto serveru stane misto kam rad zabrouzda kazdy modelar pro radu a inspiraci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08.02.2010 10:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2009
Příspěvky: 1656
Bydliště: Praha - Krč, ČR
Já myslím, že nový majitel se snaží, alespoň to tak cítím. Hodně ukáže již predikovaná změna myslím někdy v březnu. Nicméně snaha nabízet modely k otestování je fajn a já doufám, že Ti zkušení se toho ujmou. Dobrá recenze mnohým z nás pomůže ve volbě dalších modelů. Škoda, že nejsem zkušený, hned bych po něčem skočil, ale zatím jsem schopný napsat recenzi maximálně na papírovou vlaštovku :) . Mě třebas moc mrzí, že Abu chce dát modely z Rcalba pryč, on pro mě patří mezi ty hodně zkušené a jeho rady si vždy rád pročtu. Myslím, že jeho recenze by byly špičkové, bohužel on to teď cítí, jak to cítí a všechno chce asi čas, který prozradí více. Tajně doufám, že vše bude fungovat i nadále a nakonec u Rcalba zůstaneme.

_________________
SOVA is YouR CO-pilot
http://rc-sovy.blogspot.com
http://www.rcsovy.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Janek2 a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz