Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Záměna FBL hlav mezi heli
PříspěvekNapsal: stř 05.11.2014 21:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2007
Příspěvky: 1222
Bydliště: Zápy - Brandýs nad Labem
Jeste k tem bocni sroubkum. Nebude moc vadit pokud tam nebudou? Nemam moc moznost si to nechat navrtat. Zavit by byl v pohode, ale pristup ke stojanove vrtacce bohuzel nemam a neznam nikoho se zamecnickou dilnou :-(


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Záměna FBL hlav mezi heli
PříspěvekNapsal: čtv 06.11.2014 0:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.7.2007
Příspěvky: 1130
Bydliště: Praha 6, ČR
Obrázky: 12
Jaky bocni sroubky myslis? Jeden sroub ktery to ted drzi a druhy kolmo na prvni, ale oba jsou skrz hridel a v hrideli prece zadny zavit neni. Hridel (trex) jsem s trochou usili provrtal rucni vrtackou, stacilo vybrousit plosku aby se chytil vrtak.

_________________
T-Rex 600N Spirit, Tx Aurora.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záměna FBL hlav mezi heli
PříspěvekNapsal: čtv 06.11.2014 6:58 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
U posledniho trexe co jsem skladal je zavit v hlavni hrideli. Jeden, horni, sroub prochazi skrz a pod nim jsou dva kratke proti sobe. Zasroubovane do hridele.

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záměna FBL hlav mezi heli
PříspěvekNapsal: čtv 06.11.2014 7:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2007
Příspěvky: 1222
Bydliště: Zápy - Brandýs nad Labem
JJ presne to myslim. Lze to videt i na jedne z tech fotek Pouze ten pruchozi sroub je spodni a horni sroubky jsou kazdy z jedne strany do zavitu v hrideli. Nemam moznost jak vrtat protoze bez stojanovky to asi nedam. Nebude moc vadit, ze tam ty dva sroubky nebudou. Palice jako takova drzi fest i na ten jeden sroub.

Navic se bojim, ze hridel z Raptora v tomto pripade bude i kratka a diry, ktere bych vrtal by byly prilis blizko konce.

Jak budu mit doma tu desku cykliky, tak hlavu budu oddelavat hlavu a premerim to kde by vyslo to vrtani.
Ale zda se mi ze ta hridel je od te stavajici diry cca o 3mm kratsi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záměna FBL hlav mezi heli
PříspěvekNapsal: čtv 06.11.2014 11:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.7.2007
Příspěvky: 1130
Bydliště: Praha 6, ČR
Obrázky: 12
To jsou mi novinky. Ja bych tu hridel provrtal rucni vrtackou, novou diru bych udelal pod tou aktualni, takze hlava by sla niz a oba srouby by byli klasicky pruchozi. Vrtat to fakt jde i v ruce, teda pokud nema raptor o hodne tvrdsi hridel.

_________________
T-Rex 600N Spirit, Tx Aurora.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záměna FBL hlav mezi heli
PříspěvekNapsal: pát 07.11.2014 20:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2007
Příspěvky: 1222
Bydliště: Zápy - Brandýs nad Labem
tak dorazila deska a jiz je na hrideli. Sedi jak prdel na hrci a vule nejsou oproti originalu vubec zadne.
Hlavu jsem prozatim nechal na jednom sroubu. V budoucnu mozna provrtam jednu diru nize, ktera bude o 90° otocena kvuli tomu, ze puvodni by byla hodne blizko a nasledne navrtam i pojistovaci sroubky. Nebo prejdu na DFC hlavu. Kulicky bylo potreba dat z T-REXe, ale jelikoz je to na M3 zavit tak s tim nebyl oproti puvodni desce zadny problem. Kulicky na desce od quick UK jsou o 0,2mm mensi nez na T-REX hlave. Dalsi veci, ktera se musela predelat byly delky tahel od desky ke gripum. Ty stacily udelat z kulatiny prumeru 3mm a vytocit na koncich zavit M3. Jestli si budu delat nove tahla tak udelam i to, ze vytocim pravy a levy zavit kvuli lepsimu nastavovani stopy a presnosti listu.

Prikladam nejake foto jak hlava s deskou vypada


Přílohy:
DSC_4172.JPG
DSC_4172.JPG
[ 70.08 KiB | Zobrazeno 957 krát ]

DSC_4174.JPG
DSC_4174.JPG
[ 55.25 KiB | Zobrazeno 957 krát ]

DSC_4175.JPG
DSC_4175.JPG
[ 73.82 KiB | Zobrazeno 957 krát ]

DSC_4177.JPG
DSC_4177.JPG
[ 55.15 KiB | Zobrazeno 957 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záměna FBL hlav mezi heli
PříspěvekNapsal: sob 08.11.2014 17:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2007
Příspěvky: 1222
Bydliště: Zápy - Brandýs nad Labem
dnes zaletnuto a uplne super. Jen jsem musel na HC3 pridat vyskovy filtr protoze mi heli kejvala ocasem pri pohybu pres vejskovku. To musim doladit jeste priste. Dnes jsem zvedl o jeden bod a bylo to lepsi. Potom jeste o jeden, ale bohuzel jiz nebylo svetlo tak jsem sel domu a zkusim to zitra. Mozna potom pujde i zvednout zisk hlavy, ktery mam ted na 40.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz