Switch to full style
Opravdu větší kousky.
Odeslat odpověď

Re: HK-600GT 3D nebo HK-550TT Flybarless 3D Torque-Tube

pon 14.07.2014 21:32

Tak to má známý, díly na blade jsou nechutně drahý, nevím, proč to ti vydřiduši v astře tak hrozně předražujou.. V USA jsou ty ceny uplně někde jinde..

Zavolal bych známému, at se ti na heli mrkne ještě jednou :)

Re: HK-600GT 3D nebo HK-550TT Flybarless 3D Torque-Tube

pon 14.07.2014 22:27

Da se předělat ten blade z 3D na X ?? Na bez padlo aby mel 3 osy gyroskop ??? Stačila by jen hlava a prijmac s gyrem ??

Re: HK-600GT 3D nebo HK-550TT Flybarless 3D Torque-Tube

pon 14.07.2014 23:11

borat píše:Da se předělat ten blade z 3D na X ?? Na bez padlo aby mel 3 osy gyroskop ??? Stačila by jen hlava a prijmac s gyrem ??

Nezlob se na mě , ale vymýšlíš jednu bejkárnu za druhou.Přestavba na bezpádlo Tě bude stát nemalé prostředky za které by jsi si mohl koupit třeba simulátor.
Jestli to myslíš s heli vážně , kup si simulátor trénuj a naštuduj problematiku vrtulníků zde na foru nebo http://zd.wwwcity.cz/zd/TeorieLetuHeli.htm
Bez létání na simulátoru s vrťasem do vzduchu ani nechoď , rozflákáš ho do 10ti vteřin..

Re: HK-600GT 3D nebo HK-550TT Flybarless 3D Torque-Tube

pon 14.07.2014 23:45

No za prve, v blade 450 X tedy bezpadlo je jednotka myslim beast s vestavenym prijimacem, ta stoji cca5tis kc, k tomu rotorova hlava a serizovat to budes jak...??? das to zase znamemu ktery ti radeji radi misto blade radsi HK a cim vetsi tim lepsi :roll: myslim ze mi tu par lidi da za pravdu, ze to neni moc dobra rada

Re: HK-600GT 3D nebo HK-550TT Flybarless 3D Torque-Tube

úte 15.07.2014 6:15

Tak já už nevím :-(

Simulátor mám Phoenix propojeny přes hdmi na 55" TV aby tam bylo něco vidět ale zase problém ze mi to nechce brát vysílačku... Mám kabel graupner mono jack/USB na win XP prý jel ve win 7 jsem to nezozchodil píše mi ze vysílačka nebyla rozpoznána ( v Phoenixu win to vidí jako zařízení HID)

Tak jsem uvažoval ze koupim nějak vrtulník tipu mjx f45....

Re: HK-600GT 3D nebo HK-550TT Flybarless 3D Torque-Tube

úte 15.07.2014 6:21

Ahoj, Phoenix má svůj kablík a v něm je klíč, tak možná proto ti to nefunguje. Co se týče návodu, který sháníš, tak ti toto určitě pomůže a raději si na těch stránkách trošku víc počti:
http://vitocz.net/

Re: HK-600GT 3D nebo HK-550TT Flybarless 3D Torque-Tube

úte 15.07.2014 9:12

borat píše:Tak já už nevím :-(

Simulátor mám Phoenix propojeny přes hdmi na 55" TV aby tam bylo něco vidět ale zase problém ze mi to nechce brát vysílačku... Mám kabel graupner mono jack/USB na win XP prý jel ve win 7 jsem to nezozchodil píše mi ze vysílačka nebyla rozpoznána ( v Phoenixu win to vidí jako zařízení HID)

Tak jsem uvažoval ze koupim nějak vrtulník tipu mjx f45....


Bingo,konečně si se trefil,F45, ale F649 je lepší hračka pro tebe a ještě k tomu upgrade se střídavym motorem.K tomu phoenixu si MUSÍŠ koupit ten origo kabel jinak to nerozchodíš, v té krabičce co je na tom origo kabelu, je to zakleté kouzlo, nepomůže ti žádny HDMI aní 55"TV,proto to stojí těch dva a půl peněz.No a XP to nejelo mám xp také jsem to zkoušel ale kdosi prodával ten kabel i s tou krabičkou neoriginál,za pár šupů, tak to šlo rozchodit ale krásně to stahovalo viry, mělo to byt učelové, nemohu potvrdit osobně,jen co jsem vyčet na netu

Re: HK-600GT 3D nebo HK-550TT Flybarless 3D Torque-Tube

úte 15.07.2014 9:36

Original koupeny Phoenix vcetne originalniho kabelu s HW klicem mi bezi/bezel na win XP, 7, 8 a 8.1 bez problemu.

Re: HK-600GT 3D nebo HK-550TT Flybarless 3D Torque-Tube

úte 15.07.2014 17:54

Souhlas, pokud nemáš phoenix, kup si origo,, Stejně jedna nebo dvě rány s Bladem a má ty prachy za simulátor doma..

Sice si pořád melu svou, ale zkoušel si zjistit, jestli máš gyro v normálu, nebo v headlocku ??
Odeslat odpověď