Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 169 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 6:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2009
Příspěvky: 435
Logo 600 nie je ziadny pubertak. Okrem rychlostneho lietania je to asi najuniverzalnejsia heli vhodna rovnako na zaciatocnicke ucenie tak aj na competition. Ja som s nim vlastne zacinal a doteraz nan nedam dopustit.

_________________
rcblog.houseofcode.eu


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 8:43 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 5.10.2008
Příspěvky: 2789
Bydliště: Cesko
Troll píše:
Omlouvám se , že se To do toho pletu, ale NIC pro Tebe není škoda ! Kup si to, co se Ti nejvíc líbí a na co máš. Uvažovat že je něco škoda je špatně. Teda pokud to není křáp za který je škoda peněz. Žijeme přece jenom jednou , a to co si chceš koupit je obyčejná hračka na hraní pro velké kluky. V reálném životě takovou věc k ničemu nepotřebujeme. Taková věc přece slouží k tomu, aby majiteli přinesla co nejvíce radosti. Tak si tu radost dopřej. :) Vybíráš mezi dobrými vrtulníky, chybu neuděláš ať vybereš kterýkoli. Tady dělat nějaký kompromis , pokud nejsi silně limitován penězi není správné. Pokud si nekoupíš něco, co se ti líbí nejvíc, tak to je teprve škoda. :wink:

Kde se to podepisuje? S tím do posledního slova souhlasím!

_________________
bavarianDemon 3X a 3SX
SAB Goblin + JETI DS16 + XNova motor + Kosmik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 10:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 1417
Bydliště: Bořanovice
Troll píše:
Omlouvám se , že se To do toho pletu, ale NIC pro Tebe není škoda ! Kup si to, co se Ti nejvíc líbí a na co máš. Uvažovat že je něco škoda je špatně. Teda pokud to není křáp za který je škoda peněz. Žijeme přece jenom jednou , a to co si chceš koupit je obyčejná hračka na hraní pro velké kluky. V reálném životě takovou věc k ničemu nepotřebujeme. Taková věc přece slouží k tomu, aby majiteli přinesla co nejvíce radosti. Tak si tu radost dopřej. :) Vybíráš mezi dobrými vrtulníky, chybu neuděláš ať vybereš kterýkoli. Tady dělat nějaký kompromis , pokud nejsi silně limitován penězi není správné. Pokud si nekoupíš něco, co se ti líbí nejvíc, tak to je teprve škoda. :wink:

Z vlastni zkusenosti muzu rict, ze te to bude hlodat tak dlouho, az se nakonec stejne dopracujes k tomu, co jsi nejvic chtel uz od zacatku. Jenom do toho vrazis vic prasuli. :D
Proc se v CR da koupit Ferrari, kdyz muzes maximalne 130? Protoze jednou, az bude hezke pocasi a chytne te rapl, tak vyrazis na okruh. Tak proc jednou, az te chytne rapl s helinou bejt zbytecne omezenej?
(Vim o cem mluvim. Dlouho jsem zvazoval Rexe 550, az jsem objednal Goblina 500. :twisted: )

_________________
SuperZoom 4D, Blade mCP X BL, SAB Goblin 500 @ Spirit
Spektrum DX8, PhoenixRC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 11:38 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Jen bych dodal jednu dulezitou vec co tu jeste nezaznela.
A to je cena heli, provoz a ND. Nevim jak pro koho, ale pro me je pomerne svazujici litat s heli u ktere vim, ze kdyz s ni trisknu, tak treba mesic nebudu moci litat nez nasetrim na dily. Moc dobre tenhle pocit znam. Strasne to brzdi v litani. Mel jsem sedmistovky a takova treti rana behem kratke doby cloveka uz dost rozhodi. A nevim jak kdo, ale ja nevydrzim mit heli rozebranou dele nez je nezbytne nutne.
Z tohoto hlediska je rozdil mezi tridou 600 a 700 pomerne znacny. Letove ale uz zase tolik ne.

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 11:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
...... pokud do toho zahučíš i za baterky.....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 11:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
Nechci nikoho o ničem přesvědčovat, ale já to vidím takhle : Měl jsem a mám vrtulníky všech velikostí, ale nejraději a vlastně téměř pořád létám pouze s Logem 600. Sedmistovka stojí na polici , práší se na ni a baterky pomalu odumírají . :lol: Podle mne, je právě tohle ideální vrtulník v poměru cena/výkon. Létá to super, kvalita výborná, ND dostupné bez obtíží a nároky na osazení a hlavně na nabíjení baterek jsou o poznání nižší jako u sedmistovek. Přitom to létá téměř srovnatelně jak o třídu větší vrtulník. Tohle je v provozu o poznání levnější jako sedmistovka a přinese to skoro stejně radosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 12:33 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.10.2010
Příspěvky: 214
Bydliště: Žacléř okr. Trutnov, ČR
Troll píše:
Nechci nikoho o ničem přesvědčovat, ale já to vidím takhle : Měl jsem a mám vrtulníky všech velikostí, ale nejraději a vlastně téměř pořád létám pouze s Logem 600. Sedmistovka stojí na polici , práší se na ni a baterky pomalu odumírají . :lol: Podle mne, je právě tohle ideální vrtulník v poměru cena/výkon. Létá to super, kvalita výborná, ND dostupné bez obtíží a nároky na osazení a hlavně na nabíjení baterek jsou o poznání nižší jako u sedmistovek. Přitom to létá téměř srovnatelně jak o třídu větší vrtulník. Tohle je v provozu o poznání levnější jako sedmistovka a přinese to skoro stejně radosti.


Toto jsem potřeboval slyšet :lol: Ď. Na papíře mi to taky tak vyšlo. :wink:

_________________
Outrage Fusion50+HC3-SX,Protos470/MVVS+Spirit,Swift II,DX8,XrayT2/009,Phantom4+Huawei M3


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 13:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.10.2003
Příspěvky: 305
Logo 600 je fakt povedené, to mohu potvrdit. Goblina 700 bych si klidně pořídil, kdybych měl pocit že mi ta dvojnásobná investice přinese dvojnásobek zábavy. A o tom zatím nejsem přesvědčen....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 13:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Mám LA700 i logo600 , obě lítají bože , do obou mám jednu baterku. Když jsem se rozhodoval s čím lítám víc , do čeho budu kupovat druhou baterku, tak jsem druhou baterku koupil pro logo600.

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 18:04 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.11.2011
Příspěvky: 63
swalko píše:
Kvalita u Goblina je na hrane pouzite materialy su z mojho pohladu makke dizajn prevedenie super. Myslim ze Align pouziva lepsie mat ako Sab.


Můžu se Tě zeptat, které díly jsou u Goblinů na hraně se svojí pevností? Jsou to Tvoje zkušenosti s tímto problémem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 20:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Pokud se jeste tema alespon castecne tyka me volby, mel bych nejspis pripsat neco o mych zkusenostech s letanim.
S velkou pravdepodobnosti totiz nejsem na pilotni urovni, kdy by si nekdo porizoval 700 (nebo i 600).
Ja tu velkou heli chci, ale na hlavni litani a uceni mam MiniProtose.
A nechci ho nicim nahradit na postu "main heli".
LA bude takovy lahudkovy stroj za odmenu a pocitam s pomerem letu 50:25:10 a to v poradi MP, Ricco a nakonec LA. A to mozna jeste tomu LA hodne fandim.
Zamerne take pisi pouze LA, jelikoz zvazuji i variantu 600.
Verim ze Logo 600SX je super a ze vsem, kdo ho lita, tak sedi paradne.
Nez jsem se nad tim zacal poradne rozmyslet, melo to byt prave Logo a to od doby, kdy jsem vlastnil (o smysluplnem letani se v te dobe u mne mluvit nedalo) Logo 500.
Kdyz jsem ale opravdu poctive prosel vsechna pro a proti, vyslo mi poradi LA, Logo, Goblin.
Nekdo tu psal, priklad s Ferrari.
Fajn, chapu, co tim chces rici, ale to take neplati pro kazdeho.
Nikdy bych si sportak nekoupil.
Jezdim Tranzitem, nebo obstaroznim kombikem.
Mne to proste ani nelaka.
Ja za paky taham prudce, jen kdyz to taham z pruseru.
Vim ze i pres to vsechno by se dalo polemizovat, ze by Logo bylo lepsi, no ja si to nemyslim.
Treba se pletu a za nejaky cas u neho take skoncim, nebo dopadnu jako krtek2k a jeho letovy park. Mam k tomu docela naslapnuto.
Ale na to uz budu muset prijit sam.
Vsem dekuji za nazory, postrehy a rady.
Troufnu si rict, ze kazdy prispevek byl uzitecny a treba pomuze v rozhodovani i nekomu dalsimu.
Martin

_________________
LA700, Logo 550SX, MiniProtos 4S, Gaui NX4, Ricco, miniHquad
Futaba, Spirit, iCharger


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 20:12 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6896
Bydliště: Moravský kras
Martine az sahnes na velkou heli, bude se na maly prasit na polici ;)

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 20:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
JirkaA píše:
Martine az sahnes na velkou heli, bude se na maly prasit na polici ;)

Neeee!!!
To nerikej.
Uz takhle do toho cpu prachy horem dolem.
Draha polovicka mne spali pohledem, az se doma objevi ten obrik. :mrgreen:
I s touhle moznosti pocitam, ale snad to nebude tak moc rychly a MP jeste chvilku bude litat.
Kazdopadne s mym pracovnim nasezenim tyden mimo domov a tyden doma by mi zustal MP alespon jako cestovni heli a LA na doma.
Nebo taky muzu koipit vetsi auto a tahat sebou obrika :twisted:
Ale to uz je vazne hodne psycho stav, menit auto kvuli heli. :!:

_________________
LA700, Logo 550SX, MiniProtos 4S, Gaui NX4, Ricco, miniHquad
Futaba, Spirit, iCharger


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 20:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
Přesně tak, až zkusíš LA, tak ostatní kousky co máš doma budeš silně zanedbávat. Jsem si zcela jist, že to tak dopadne,Ty nebudeš výjimka . Tak to totiž končí u každého, kdo si může dovolit velkou heli provozovat i s rizikem občasného pádu. :lol: ( BTW pád s šestistovkou je dost levnější :wink: ) Takže Ti přeji šťastnou ruku ve výběru a taky dobře zvažuj co uděláš s těmi malými co se na ně bude za chvíli prášit. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 20:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2010
Příspěvky: 510
Bydliště: Senec
velka helina je uplne ina kava... aj ked rozum ti hovori nieco ine, uvidis sam, ak si doteraz "cpal prachy do prckov" nechci vediet co pride potom ako si kupis LA :-))))))))

_________________
DX9
Goblin 570 + Spirit
Compass Chronos + VBar


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 169 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz