Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 169 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2013 8:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.10.2007
Příspěvky: 2788
Bydliště: Český Těšín
a už jsi viděl MadBoxe jak krásně hravě lítá z LA700 a přitom je v tom idocela drsné 3D výborný pilot výborný stroj. Není to Hard3d mašina ale dle toho co píšeš :wink: mrkni kolik stoji třeba ocasní trubka na koblihu atd. pokud padáš tak aby jsi na to ještě mněl :wink:

_________________
Chase360 SniperII LA 700 Agile 7,2 Rytmus Max
http://petrct.rajce.idnes.cz/
http://www.helitesin.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2013 8:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.10.2007
Příspěvky: 2788
Bydliště: Český Těšín
kluci řeší náhradní díly ze sklotextitu, ale i tak jak jsem je viděl, jak zrudly při pádu koblihy, tak :oops: každý pád je nepříjemny, ale tam kabina a trubka dělají celkový dojem.
Pokud koupíš jakoukoliv 700 krom aligna, tak asi neuděláš chybu. Muchy má naprosto každá .

_________________
Chase360 SniperII LA 700 Agile 7,2 Rytmus Max
http://petrct.rajce.idnes.cz/
http://www.helitesin.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2013 9:59 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.9.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Madunice, Slovakia
Obrázky: 21
Ahoj az teraz som si vsimol prispevok. U mna je 600sx najlepsi vrtulnik na kazdodenne lietanie da sa s nim ucit na mensich otackach sa dost pre mna podoba Nitru a to asi maloktora elektricka. Po case to vsak zacne nudit vtedy berem Goblina to je taky rozzureny byk z tym vypustim adrenalin ale na ucenie moc mne nesedi. Ked fuka tak goblin ide na paradu 600sx to trochu vadi. G630 chcem casom vymenit za 700xx. Mna dostala kvalita Mikada. Kvalita u Goblina je na hrane pouzite materialy su z mojho pohladu makke dizajn prevedenie super. Myslim ze Align pouziva lepsie mat ako Sab ale Alignu uz mi stacilo. U mna uz asi bude Mikado tam sa clovek neojebe.

PS: je to len moj nazor tak ma tu snad neukrizujete.

_________________
Vbar Control - LOGO 700 XXTREME , Logo 600SX.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2013 10:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
bonis píše:
PS: nevim, proc by mi mel nekdo znechutit heli svym chovanim.
Pavel je obchodnik a snazi se prodat. V jeho pripade je to navic o tom, ze tomu co nabizi opravdu veri a o to vice se to snazi "vnutit" ostatnim.
Nemyslim si, ze ta verva, jakou prosazuje nektere veci je dana jen obchodnim pohledem, ale dost je to i o tom, ze je presvedcen, ze to ostatnim pomuze.
Bez urazky, ale pokud se v dnesni dobe nechas znechutit reklamou, jsi na muj vkus malo odolny jedinec.
To bych nemohl koupit ani balenou vodu, protoze jejich reklamy jsou pomalu to nejhorsi, s cim se lze stkat.
Ale toto tema bych rad ukoncil a venoval se tematu heli.
Rada - tohle se mi libilo, ale on o tom furt mluvi, tak to nekoupim, mi opravdu nic nerekne o stroji jako takovem.

Dekuji Martin


To jistě ano. Jenže si pamtuju doby, kdy pro Pavla bylo to nejlepší a to čemu opravdu věřil, skoro každý týden něco jiného. :)

To jen tak na okraj ....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2013 10:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.5.2010
Příspěvky: 282
Bydliště: Jihomoravský Kraj
rarko píše:
Ahoj az teraz som si vsimol prispevok. U mna je 600sx najlepsi vrtulnik na kazdodenne lietanie da sa s nim ucit na mensich otackach sa dost pre mna podoba Nitru a to asi maloktora elektricka. Po case to vsak zacne nudit vtedy berem Goblina to je taky rozzureny byk z tym vypustim adrenalin ale na ucenie moc mne nesedi. Ked fuka tak goblin ide na paradu 600sx to trochu vadi. G630 chcem casom vymenit za 700xx. Mna dostala kvalita Mikada. Kvalita u Goblina je na hrane pouzite materialy su take hranicne dizajn prevedenie super. Myslim ze Align pouziva lepsie mat ako Sab ale Alignu uz mi stacilo. U mna uz asi bude Mikado tam sa clovek neojebe.

PS: je to len moj nazor tak ma tu snad neukrizujete.


No ten tvůj názor sdílí asi docela dost lidí co někdy něco od mikada měli. Jen uvedu že logo mám 3roky, tak cca 550-600 startů což není zas tak moc, létám spíše meně agresivně na cca 2000 otáček a vrtulník si za tu dobu vyžadoval 1x vyměnu hřidele na vrtulce a ložisek s flanží + řemenice na zadku. Pak jsem strhl hlavní kolo protože jsem špatně nastavil vůli. Teď jsem vyměňoval ložiska ve smykatku a cykliku protože jsem zjistil že začala chodit z tuha měla vůle. Vše ostatní je v naprostém pořádku.

Prostě Mikado dělá věci jednoduše a tak že prostě fungují. Hodlám předělat 3D na sx přemýšlel jsem že bych prodalj draka a koupil novou SX ale přijde mi to v podstatě zbytečné když tam opravdu skoro nic není a ty upgrade díly se dají koupit do 3000Kč.

Jinak rozdíl helin je prostě vidět na Jamie Robertsono. Loni letal mikado 600 a podivejte se na jeho lety přesnost, ladnost vše. Teď je rok u alignu a stale je to TOP pilot ale prostě technika je znát.

http://www.youtube.com/watch?v=tqx3rb_B ... 74B79D3ADA
toto je u mě naprosto top letecká ukázka prostě mám rád ladnou a vím že je to o rukách ale Jamie Robertson něco podobného teď s alignem prostě nezaletí.

viz letošní video a je prostě vidět že ten projev je jiný a pilot kvality Jamieho po roce na Alignu určitě zvyklej bude je to prostě dané fyzikou helikoptéry.
http://www.youtube.com/watch?v=ebIy00ziGI0

EDIT: Jo jeste jedno video co člověk by měl vidět
http://www.youtube.com/watch?v=eP8PYlDKJhg

_________________
Logo 600| AcroMaster Pro| Extra 300 EXP V2
FUTABA FX-30


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2013 10:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2009
Příspěvky: 435
rarko píše:
Kvalita u Goblina je na hrane pouzite materialy su z mojho pohladu makke dizajn prevedenie super. Myslim ze Align pouziva lepsie mat ako Sab.


Som rad ze si to napisal Peto, kludne sa pod to podpisem.

_________________
rcblog.houseofcode.eu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2013 11:42 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
http://www.youtube.com/watch?v=tqx3rb_B ... 74B79D3ADA
toto je u mě naprosto top letecká ukázka prostě mám rád ladnou a vím že je to o rukách ale Jamie Robertson něco podobného teď s alignem prostě nezaletí.
Tohle video jsem videl snad dvacetkrat. To Logo tam proste tancuje. Nadherny let.

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2013 12:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
bonis píše:
Bez urazky, ale pokud se v dnesni dobe nechas znechutit reklamou, jsi na muj vkus malo odolny jedinec.


Práve v dnešnej dobe, keď sú služby vyrovnané, hrá značka veľkú rolu (viď. napr. reakcie na Rytmusa v Tatrabanke, zeleného panáka v Alze, XXLutz atď.) Viem, že to v konečnom dôsledku na masy funguje, hold nájdu sa však aj ľudia, ktorým to lezie na nervy.

Bozzdu osobne nepoznám, nesúdim, napísal som len svoj názor ako to zapôsobilo na mňa. To je všetko. Howgh.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2013 13:24 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 1.4.2010
Příspěvky: 2524
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
pkotatko píše:
http://www.youtube.com/watch?v=tqx3rb_B ... 74B79D3ADA
toto je u mě naprosto top letecká ukázka prostě mám rád ladnou a vím že je to o rukách ale Jamie Robertson něco podobného teď s alignem prostě nezaletí.
Tohle video jsem videl snad dvacetkrat. To Logo tam proste tancuje. Nadherny let.


to video me nefunguje :(, ale spojeni Jamie a tancovani se me hned vybavi http://youtu.be/TyIxZAjJzqA to asi nebude ono, ze?

_________________
Logo 600 + spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2013 14:06 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
http://www.youtube.com/watch?v=tqx3rb_B ... 74B79D3ADA

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2013 16:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Tak co se tyce ceny nd, tam mne to moc netrapi.
Za svou heli karieru jsem mel jen dva karamboly na ruce a dva na servo.
Navic tato heli bude jen jako pohodovka za odmenu a drtit hodlam MP.
Alespon to tak planuji.
Pokud bych tedy preci jen padnul, nebudu to muset opravit hned, ale mohu ty naklady rozprostrit do delsiho casoveho useku.
Nicmene vsem dekuji za reakce a podnetne pripominky. A to i za ty do SZ.
Jsem rozhodnut na rekneme 90% pro LA 700, ktere se mi libi a kter bude, jak verim, nejlepe vyhovovat memu stylu.
Logo je fajn, ale bylo by mi skoro lito s nim letat ty svoje jednoduche obraty.
Prislo by mi, ze je nevyuzite.
To same, mozna jeste ve vetsi mire plati pro Goblina, ktery je mi velmi simpaticky vzhledem ocasni trubky i kabinky, nicmene je to opravdu nadupany stroj a pro mne ho JE skoda. Alespon zatim.
Zhledl jsem par videi a nejvice mne prave svym letovym projevem oslovilo LA.
Pri klidnem letu je opravdu ladne, ale hlavne jsem videl i videa, kde leta dost tvrde a presto si ponechava ladnost pohybu.
Verim, ze to co se mi na nem libi, muze nekomu vadit, ale kazdej je jinej.
Dalsi a dost podstatny, pro mne, fakt je, ze je to cesky vyrobek.
S Riccem jsem spokojen nadmiru, takze budu drzet firmu a dily muzu brat za jedno postovny na oba stroje.

Jeste jednou tedy dekuji za vsechny prispevky.
Martin

_________________
LA700, Logo 550SX, MiniProtos 4S, Gaui NX4, Ricco, miniHquad
Futaba, Spirit, iCharger


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2013 16:34 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 6.10.2008
Příspěvky: 2789
Bydliště: Cesko
Když jste u toho ladného lítání a Goblina, tak se podívejte třeba na nějaká videa Kyla Stacyho. Třeba tohle
http://www.youtube.com/watch?v=YzeiBNCQP-k

Já jsem teď s G700 podlehl 1800 otáčkám a 8 minutám ladné akro s 3800mAh. Goblin s tím nemá nejmenší problém a vypadá podle mě elegatně. Všimněte si toho "podle mě". Tisíc lidí tisíc chutí. Nikomu nic nevnucuji, jen píši svůj názor. Stejně, jako to píšete a vy.

Pokud se ti líbí LA700, tak hurá do toho a podle mě není co řešit. Jak jsem psal, hlavní kritérium je, aby se ti helina líbila 8)

OPR: Doba, o které mluvíš je docela dost dávno a to jsme byly všichni v začátcích a všechno bylo nové :roll: V té době byl pro mě vrchol akrobacie osmička v normálu. Třeba bezpádla byla naprostá novinka a na každé nové bezpádlo (GyroBot, Beast, CGY, HeliCommand...) jsme koukali jak vyoraná myš a samozřejmě jsem z nových věcí (lepších) byl upřímě nadšený. Samozřejmě, že to byla doba plná překvapení a zvratů. Třeba jsem si tehdy myslel, že Spektrum je super vysílačka apod. Co je na tom špatného. :wink: Co to do háje má společného s tím, co dělám teď a jak jsou moje názory konzistentní v posledních cca 3 letech? Víš kolik jsem za poslední dobu vyzkoušel věcí? Mraky. A všiml jsi si, že bych nějak měnil názor? Názor změním tehdy, když to bude stát za to a něco mě opravdu osloví...
Kdyby se mi Goblin nelíbil, tak jej nelítám. Tečka. Kdybych nevěřil Kontronikům, tak je nelítám. Tečka. Kdybych nevěřil.... mohl bych pokračovat. Kdybych nevěřil tomu, co mám v helině, tak neinvestuji desítky tisíc do výletu na IRCHA a Speed cup... Tečka...Kdybych nevěděl co říkám, tak nemám tohle (viz fotka). Tečka.
Čemu věřím, tak to taky rád řeknu, protože nemám rád, když lidi vyhazují peníze za slepé uličky, které jsou už tisíckrát prozkoumané.
Příloha:
DSC03207_2_1.JPG
DSC03207_2_1.JPG
[ 85.87 KiB | Zobrazeno 779 krát ]


_________________
bavarianDemon 3X a 3SX
SAB Goblin + JETI DS16 + XNova motor + Kosmik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2013 21:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.10.2007
Příspěvky: 2788
Bydliště: Český Těšín
pavle je to krásné, gratuluji je to úspěch ,ale ne každý chce to co sedí tobě. Mně se kobliha taky líbí, je viditelná třeba ta co má filip. ale--- mám La 700 a jsem naprosto spokojen. I když mi byla nabýzena dobrá cena zůstal jsem u LA. Chodí mi husí kůže, jak slyším ten meseršmit. :wink:

_________________
Chase360 SniperII LA 700 Agile 7,2 Rytmus Max
http://petrct.rajce.idnes.cz/
http://www.helitesin.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2013 22:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
bonis píše:
Logo je fajn, ale bylo by mi skoro lito s nim letat ty svoje jednoduche obraty.
Prislo by mi, ze je nevyuzite.
To same, mozna jeste ve vetsi mire plati pro Goblina, ktery je mi velmi simpaticky vzhledem ocasni trubky i kabinky, nicmene je to opravdu nadupany stroj a pro mne ho JE skoda. Alespon zatim.
Martin

Omlouvám se , že se To do toho pletu, ale NIC pro Tebe není škoda ! Kup si to, co se Ti nejvíc líbí a na co máš. Uvažovat že je něco škoda je špatně. Teda pokud to není křáp za který je škoda peněz. Žijeme přece jenom jednou , a to co si chceš koupit je obyčejná hračka na hraní pro velké kluky. V reálném životě takovou věc k ničemu nepotřebujeme. Taková věc přece slouží k tomu, aby majiteli přinesla co nejvíce radosti. Tak si tu radost dopřej. :) Vybíráš mezi dobrými vrtulníky, chybu neuděláš ať vybereš kterýkoli. Tady dělat nějaký kompromis , pokud nejsi silně limitován penězi není správné. Pokud si nekoupíš něco, co se ti líbí nejvíc, tak to je teprve škoda. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nové heli
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2013 7:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Mas samozrejme pravdu.
Jenze mne se libi kezda z tech heli.
Kazda jinak, ale kazda.
Vybrat nejhezci mezi nimi se mi proste nepovedlo.
Proto jsem se zameril na letove vlastnosti.
Psal to tu Pavel, 600 je pubertak a proto jsem zavrhnul Logo a vybiral dal mezi 700.
Goblin je proste tvrdej stroj a spousta lidi touzi po takove heli.
Ja ale nakonec podleh naopak jemnejsi konstrukci.
Nechci tim rict, ze je LA horsi, nebo lepsi, nez druhe dve.
Proste je mi konstrukci blizsi.
Libi se mi lehka stavba a moznost letat na opravdu malych otackach.
Rozhodovani podle dostupnosti dilu bylo taky dulezite.
Na vsechny je to celkem snadne, ale treba na Logo to znamena brat z Brna a tam je jedine PPL. Kdyz budu chtit jednu malou vec, zacvakam stejnou cenu za dopravu.
Na Goblina bych mohl brat osobne v Praze, tam je to fajn.
Zkusenosti s Tondou z meho Ricca jsou ale perfektni a vzhledem k tomu, ze se nekdy do Prahy nedostanu treba tri tydny, je to vsechno o poste.
Opravdu jsem vybiral ze vsech moznych pohledu a konecne rozhodnuti nebylo snadne.
Finance mne stejne omezuji, protoze kdyby ne, tak vemu od kazdeho jeden kus a teprve po nejake dobe letani se rozhodnu, co je pro mne nejlepsi.

_________________
LA700, Logo 550SX, MiniProtos 4S, Gaui NX4, Ricco, miniHquad
Futaba, Spirit, iCharger


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 169 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz