Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: LA700 Spokojnost vs. Nespokojnost
PříspěvekNapsal: pát 08.02.2013 16:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2011
Příspěvky: 1040
Bydliště: Šurany
Obrázky: 7
Ja viem ze je tu vlakno na LA700 a bolo tam o nej pisane vacsinou len v superlativoch takze moja otazka je preco sa jej vsetci zbavuju a predavaju ju ked je to taka super helina?
Pytam sa preto ze uz vidim asi siesty inzerat na predaj a pri pocte kolko ich bolo vyrobenych je to dost.

_________________
T-Rex600E@Spirit T-Rex600N@Spirit T-Rex450@Spirit RaptorG4E720@Spirit Chase360@Spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: LA700 Spokojnost vs. Nespokojnost
PříspěvekNapsal: pát 08.02.2013 16:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.10.2007
Příspěvky: 2788
Bydliště: Český Těšín
Na helině není absolutně žádný problém, celou sezonu ji lítám a nemohu ji nic vyčíst. Je pravda že jsem ji koupil ještě ve vývoji a na začátku jsem některé díly vyměnil. Ale od té doby no problem :wink: někteří co ji mněli podlehli modnímu trendu goblinu :wink:

_________________
Chase360 SniperII LA 700 Agile 7,2 Rytmus Max
http://petrct.rajce.idnes.cz/
http://www.helitesin.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: LA700 Spokojnost vs. Nespokojnost
PříspěvekNapsal: pát 08.02.2013 17:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2007
Příspěvky: 1816
Moc neverim, ze je to diky modnimu trendu. Vic se k tomu nebudu vyjadrovat, protoze bych byl zase osocen............ Treba Howk presel z La na Raptor, co by podle argumentu o LA mel by spis posun z lepsiho na horsi,ale...........


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LA700 Spokojnost vs. Nespokojnost
PříspěvekNapsal: pát 08.02.2013 17:56 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2005
Příspěvky: 2351
Bydliště: Dvůr Králové n.L.
IgorGSM: Ty víš kolik jich bylo vyrobeno?
Nostromo: Pokud máš nějaké zkušenosti, či připomínky k helině tak buď sem nebo do pošty, rád si je vyslechnu a případně předám dál.

Jinak já mám LA už přes rok původně 600 vloni v létě přestavěno na 700 (stejná mechanika) a zatím naprostá spokojenost (Ikdyž je to asi stejně jedno, protože pochybuji že můj příspěvek má k tomuto tématu nějakou váhu)

_________________
Raptor E700 (MSH Brain)
MiniProtos (miniVbar 5.2)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LA700 Spokojnost vs. Nespokojnost
PříspěvekNapsal: pát 08.02.2013 18:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Chrudim
Obrázky: 6
To La z posledního inzerátu znám. Chodíme s jeho majitelem společně lítat, provozoval ho bez jediného problému a důvod prodeje je prostej, nemá na to čas.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: LA700 Spokojnost vs. Nespokojnost
PříspěvekNapsal: pát 08.02.2013 18:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2011
Příspěvky: 1040
Bydliště: Šurany
Obrázky: 7
Ja tu heli nechcem ani hajit a ani hanit, ja len rozmyslam preco niekto kupi heli ktora je podla slov skvela a par mesiacov nato ju predava za polovicnu cenu ako za nu zaplatil.
Jedine vysvetlenia su tieto:
1. Nespokojnost s letovym prejavom
2. Nespokojnost s cenou alebo dostupnostou dielov
3. Mechanicke problemy
4. Design a citatelnost pri lete
5. Rodinne dovody

Ine dovody ma uz nenapadaju takze kde je pravda?
Sam rozmyslam nad 700 heli a LA je zatial na poslednom mieste v mojom rebricku.

_________________
T-Rex600E@Spirit T-Rex600N@Spirit T-Rex450@Spirit RaptorG4E720@Spirit Chase360@Spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: LA700 Spokojnost vs. Nespokojnost
PříspěvekNapsal: pát 08.02.2013 18:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
Helina je dobrá. To že ji nemám nemá nic společného s jejími kvalitami. Někdy se mi i stýská a nevylučuju, že si ji ještě budoucnu nepořídím. Nechápu tyhle vlákna a jejich účel. O co jde? Chce si ji autor pořídit a shání informace? Nemyslím. LA700 je možná vůbec nejčastější sedmikilo v téhle republice a když už se koukáte na inzeráty, tak se prodává daleko nejméně. Jediný, kdo ji prodal proto, že mu nevyhovovala byl Demolátor a nezvádala dlouhodobě jeho brutální letový projev (ale nemyslím si, že u Alignu, kam přešel tu dlouhodobou výdrž najde). To ale bylo jen z mladické netrpělivosti, neboť věřím že by výrobce časem dokopal k řešení, jen on chtěl všechno hned. Je to škoda pro výrobce ztratit takového pilota, neboť právě on by tu helinu jistě předvedl i ve světě. Podle mě měl právě jemu vycházet finančně daleko víc vstříc (zadara určitě nemyslím, ale aspoň jen za cenu materiálů a energii k výrobě). Ostatní přecházejí povětšinou díky přiblblé módě těch hnusných skřetů a LA si taky koupili jen proto že to v tu chvíli bylo IN, takových škoda není - je pořád daleko ví těch, co s ní spokojeně lítají.

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: LA700 Spokojnost vs. Nespokojnost
PříspěvekNapsal: pát 08.02.2013 18:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
Nejsem ten co může tenhle vrtulník soudit či hodnotit ani jsem jej neměl na páčkách, vzhledově se mi nelíbí, ale znám pár lidí co jej létali a nikdy jsem od nich neslyšel nic negativního co se týče kvality či případných problémů s techikou..Když už člověk má jednou 7mi kilo a vybavení do něho, není už případný prodej draku a koupě nového draku jiné značky až tak nákladnou záležitostí. Sem tam se nějaký ten kousek na prodej jistě objeví, nicméně věřím že je to spíše proto že lidi nemají čas, nebo prostě jen touží vyzkoušet zase něco jiného.
Sám kdybych vybavení do 7mi kila měl, tak ty heliny taky každý rok měním, už jen proto abych si udělal RADOST a vyzkoušel zase něco jiného a měl pak širší obzor na případné srovnání...

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LA700 Spokojnost vs. Nespokojnost
PříspěvekNapsal: pát 08.02.2013 18:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2011
Příspěvky: 618
Bydliště: Řečany nad Labem (Pardubice)
Howking píše:
Helina je dobrá. To že ji nemám nemá nic společného s jejími kvalitami. Někdy se mi i stýská a nevylučuju, že si ji ještě budoucnu nepořídím. Nechápu tyhle vlákna a jejich účel. O co jde? Chce si ji autor pořídit a shání informace? Nemyslím. LA700 je možná vůbec nejčastější sedmikilo v téhle republice a když už se koukáte na inzeráty, tak se prodává daleko nejméně. Jediný, kdo ji prodal proto, že mu nevyhovovala byl Demolátor a nezvádala dlouhodobě jeho brutální letový projev (ale nemyslím si, že u Alignu, kam přešel tu dlouhodobou výdrž najde). To ale bylo jen z mladické netrpělivosti, neboť věřím že by výrobce časem dokopal k řešení, jen on chtěl všechno hned. Je to škoda pro výrobce ztratit takového pilota, neboť právě on by tu helinu jistě předvedl i ve světě. Podle mě měl právě jemu vycházet finančně daleko víc vstříc (zadara určitě nemyslím, ale aspoň jen za cenu materiálů a energii k výrobě). Ostatní přecházejí povětšinou díky přiblblé módě těch hnusných skřetů a LA si taky koupili jen proto že to v tu chvíli bylo IN, takových škoda není - je pořád daleko ví těch, co s ní spokojeně lítají.



Howking píše:
Ostatní přecházejí povětšinou díky přiblblé módě těch hnusných skřetů


:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :roll:

_________________
T-8FG,GOBLIN 700 HPS-HC3sX,Diablotin XL,Eagle foto http://tomasvrx1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LA700 Spokojnost vs. Nespokojnost
PříspěvekNapsal: pát 08.02.2013 18:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2011
Příspěvky: 1040
Bydliště: Šurany
Obrázky: 7
Howking: Dovod preco som toto vlakno zalozil je ten ze ma zaujimal nazor ostatnych ze preco niekto predava heli ktorej sa neda nic vycitat.
A vazne uvazujem nad 700 heli a preto sa zaujimam aj o LA, inak by som toto vlakno nezakladal ale je viac hracov ako len LA.

_________________
T-Rex600E@Spirit T-Rex600N@Spirit T-Rex450@Spirit RaptorG4E720@Spirit Chase360@Spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: LA700 Spokojnost vs. Nespokojnost
PříspěvekNapsal: pát 08.02.2013 18:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
IgorGSM píše:
Howking: Dovod preco som toto vlakno zalozil je ten ze ma zaujimal nazor ostatnych ze preco niekto predava heli ktorej sa neda nic vycitat.
A vazne uvazujem nad 700 heli a preto sa zaujimam aj o LA, inak by som toto vlakno nezakladal ale je viac hracov ako len LA.
- Tak teď musíš ještě založit Logo 600/500 Spokojnost vs. Nespokojnost... atd, abys byl fér. Ono totiž na to kolik je Log v republice se jich prodává větší procento, než LA :-) (a je to tím ,že by Logo byla špatná helina? Nemyslím) Ale ty jsi začal vlákno ne dotazy na nedostatky LA, ale "důkazem jeho nedostatků" přece by se jinak tak neobjevovalo v bazarech!, Žejo?

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: LA700 Spokojnost vs. Nespokojnost
PříspěvekNapsal: pát 08.02.2013 19:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2011
Příspěvky: 1040
Bydliště: Šurany
Obrázky: 7
Tak asi preto som sa nepytal na nedostatky lebo to sa tu uz riesilo v teme LA700 ale spytal som sa na nazor preco sa predava. Nemohol som sa spytat na nazor? Proste som nechcel vediet fakty ale len nazor ktory moze byt aj subjektivny. Zacinam mat pocit ze nech sem clovek napise cokolvek tak ho akurat niekto zje..e.

_________________
T-Rex600E@Spirit T-Rex600N@Spirit T-Rex450@Spirit RaptorG4E720@Spirit Chase360@Spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: LA700 Spokojnost vs. Nespokojnost
PříspěvekNapsal: pát 08.02.2013 19:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2007
Příspěvky: 1816
Howking píše:
IgorGSM píše:
Howking: Dovod preco som toto vlakno zalozil je ten ze ma zaujimal nazor ostatnych ze preco niekto predava heli ktorej sa neda nic vycitat.
A vazne uvazujem nad 700 heli a preto sa zaujimam aj o LA, inak by som toto vlakno nezakladal ale je viac hracov ako len LA.
- Tak teď musíš ještě založit Logo 600/500 Spokojnost vs. Nespokojnost... atd, abys byl fér. Ono totiž na to kolik je Log v republice se jich prodává větší procento, než LA :-) (a je to tím ,že by Logo byla špatná helina? Nemyslím) Ale ty jsi začal vlákno ne dotazy na nedostatky LA, ale "důkazem jeho nedostatků" přece by se jinak tak neobjevovalo v bazarech!, Žejo?


Kdyz vezmu kolik se prodalo Log v CR, tak na bazaru jich je zlomek. LA se prodalo podle me par kusu, ktere se uz pomalu a jiste skoro vsechny vystridaly na bazaru. Na druhou stranu zase musis brat, ze je tu "nove" Logo SX a na bazaru se objevuji stare kusy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LA700 Spokojnost vs. Nespokojnost
PříspěvekNapsal: pát 08.02.2013 20:16 
Heliholics Ostrava
Heliholics Ostrava
Uživatelský avatar

Registrován: 26.12.2011
Příspěvky: 90
Bydliště: Ostrava
Zdravím pánové ,i já patřím k těm který na bazaru momentálně prodává LA 700 a v žádném případě to není nespokojeností s letovým či jiným projevem a ani nemůže protože jsem s ním sotva zavisel ale je to už lítaný vrtulník a má za se sebou už i nějaký ten pád a opravu i když né nějak vážnou .proto ho taky dávám za poloviční cenu.
A jak to bývá z jarem přišla chut udelat si radost a koupit si nový vrtulník možná TDR.( prostě se mi líbí ale tiše žena to ještě neví) a nejsem zrovna ten kdo si může dovolit mít několik 700stovek.Radši jednu a pořádnou.Tím netvrdím že LA700 není pořádná helina. klobouk dolů před jeho konstrukcí a letovým projevem.

_________________
Goblin 500, FX 20 , Sim .Phoenix 4.0


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LA700 Spokojnost vs. Nespokojnost
PříspěvekNapsal: pát 08.02.2013 20:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.10.2007
Příspěvky: 2788
Bydliště: Český Těšín
No jak jsem kupoval LA 700 tak bylo na posledním místě. Napřed Kasama pak avant aurora a dokonce otrage. Přesto jsem se i z kolegou rozhodl koupil LA 700 i když jsem původně chtěl 600 heli. Mužu říct že rozhodnutí nelituji, Tonda dodá díly do 2 dnu je otevřen diskuzi a připomínkám a dík MAdbox a jemu podobným je to skvělá heli. Mám i SniprII se kterým jsem také velmi spokojen, jsou to lehké heli reakce jsou přesné někdy mám pocit že to ani neřídím.

_________________
Chase360 SniperII LA 700 Agile 7,2 Rytmus Max
http://petrct.rajce.idnes.cz/
http://www.helitesin.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz