Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 23:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2010
Příspěvky: 1313
Bydliště: Praha Barrandov
nostromo píše:
Ono to 3D zaleti, ale je otazka, jak bude vypadat po 50 letech na vule atd.. Ja jsem jich mel na stole nekolik a zpracovani a kvalita hruza


Chodím s Miloškem několikrát týdně lítat, s tímhle HK 500 lítá někdy od loňskýho léta, takže má opravdu víc jak 50 letů, jako ty vůle tam nějáký jsou, ale tak mega špatný to fakt není, to by si netroufnul nebo spíš nemohl lítat to co je na tom videu. Jen když jsem mu dotočil to video, tak byl naštvanej, protože prej tak špatně ještě nezalítal, v podstatě lítá s o dost větší razancí, jen ho ta kamera rozhodila více než ty vůle no. :mrgreen:

_________________
Trex 700E, Trex 600 nitro, Protos 500, Trex 500, Trex 450 Sport, Yak 55M, RS352, Piper Cub, Variant


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: čtv 17.05.2012 11:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2011
Příspěvky: 618
Bydliště: Řečany nad Labem (Pardubice)
Nevím jestli to je o šikovnosti, ja se živím výrobou UL letadel. Takže vyrobit si ,nebo si na CNC frzce vyfrezovat třeba desku cykliky nebo skoro cokoli pro mne není problém. Ale proč? Když si kupuji něco,co by mělo fungovat. Ja postavil 3 HK 450 ale rozhodně bych je nikomu nedoporučil. Kdyby za mnou přišel nějaký člověk ať mu něco doporučím Tak HK by to rozhodně nebylo!!! To bych si na tryko nevzal, ty ano? když je to začátečník nebo ho neznáš? Prostě za ty peníze co to stojí a jaká to je kvalita bych si to už nekoupil. Ale máš pravdu že se to rozchodit dá. Já to taky rozchodil ale už bych do toho nešel. Možná já a moji známi jsme měli smůlu na špatné kusy :lol:

_________________
T-8FG,GOBLIN 700 HPS-HC3sX,Diablotin XL,Eagle foto http://tomasvrx1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: čtv 17.05.2012 12:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2010
Příspěvky: 1313
Bydliště: Praha Barrandov
Jestli jseš strojař, tak je jasný že z mechaniky HK nedostaneš orgasmus, ale to sem taky nikdy nepsal, určitě to není mechanický skvost, ale pro kluka co prostě nemá na Align za 12 litrů je Hkčko za 3 litry na začátek, po seřízení někým zkušeným a dodržování bezpečnosti určitě jeden ze způsobů jak začít. Myslím tím první měsíce visení a mlácení o zem, s tím že součástky jsou ve zlomku ceny originálu. Ještě když jsme u těch extrémů, tak já jsem začínal, že jsem si pořídil orig Align helinu (Rex 600 nitro) a ve specializovaným servisu mi jí opravovali 4,5 měsíce a dopadlo to tak, že mi jí vrátili neopravenou s tím, že neví co dál, přišel jsem defacto o celou sezónu létání s tou helinou. Mezitím jsem se naučil základy a lítal vesele s HK 450 a 500, padal jsem v naprostý většíně případů na ruce nebo svojí nezkušenost se zacházením s helinou. Cíl je stejný ale cesty můžou být různé, nikomu to nevnucuju a nedělám reklamu, ale chtěl jsem jen, aby to bylo tady v tom ohledu trochu vyvážený.

_________________
Trex 700E, Trex 600 nitro, Protos 500, Trex 500, Trex 450 Sport, Yak 55M, RS352, Piper Cub, Variant


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: čtv 17.05.2012 13:54 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2010
Příspěvky: 80
To video jsem taky viděl a líbí se mi.Hele chlapi vím že HKčko není vrtulník a když jsem s ním jednou někde přišel,připadal jsem si jako k---t a proto chodím lítat sám na svůj plácek tím pádem se učím sám z toho co přečtu.Nicméně mám HK 500 GT od února 2011 a do října jsem chodil poletovat pokud počasí dovolilo téměř denně.Nejsem žádný pilot 3D a asi nikdy nebudu.S takovámi problémy při sestavování jsem se nikdy nesetkal.Koupil jsem draka a byl v pořádku.V říjnu jsem s ním havaroval,prodřel se káblík k regulátoru.Nebudu to házet na HK,protože si myslím,že si za to můžu sám.Obědnal jsem druhého draka a opět nebyl problém.Smontoval jsem to normálně dohromady a poletuju vesele dál.
Jenom jsem chtel napsat svoje zkušenosti.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: čtv 17.05.2012 16:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2011
Příspěvky: 618
Bydliště: Řečany nad Labem (Pardubice)
Screwball671 píše:
Jestli jseš strojař, tak je jasný že z mechaniky HK nedostaneš orgasmus, ale to sem taky nikdy nepsal, určitě to není mechanický skvost, ale pro kluka co prostě nemá na Align za 12 litrů je Hkčko za 3 litry na začátek, po seřízení někým zkušeným a dodržování bezpečnosti určitě jeden ze způsobů jak začít. Myslím tím první měsíce visení a mlácení o zem, s tím že součástky jsou ve zlomku ceny originálu. Ještě když jsme u těch extrémů, tak já jsem začínal, že jsem si pořídil orig Align helinu (Rex 600 nitro) a ve specializovaným servisu mi jí opravovali 4,5 měsíce a dopadlo to tak, že mi jí vrátili neopravenou s tím, že neví co dál, přišel jsem defacto o celou sezónu létání s tou helinou. Mezitím jsem se naučil základy a lítal vesele s HK 450 a 500, padal jsem v naprostý většíně případů na ruce nebo svojí nezkušenost se zacházením s helinou. Cíl je stejný ale cesty můžou být různé, nikomu to nevnucuju a nedělám reklamu, ale chtěl jsem jen, aby to bylo tady v tom ohledu trochu vyvážený.


Mmm tak takhle bych to i bral :-) Pokud se tu budeme bavit o stroji velikosti 450. Já měl zkušenost a o zkušenosti tu jde, že moji známí modeláři, chtěli začít s vrtulníky a špatná zkušenost s HK je od heli na dobro odradila.Prostě jsem je už nepřesvědčil že existují i lepší cesty, kde to všechno může fungovat. Neměli buď korunky na zdokonalování stroje nebo prostě přestali věřit že by se to mohlo rozchodit. Moje zarputilost ke strojům HK je možná hodně i ve mě. Protože já se vždy řídil a řídím tím,že musím mít vše pokud možno 100% tak ják má být a nestačí mi, že to nějak funguje. To mám asi z velkých letadel, kde na technice závisí lidské životy. Je ale zase fakt, že jsem se díky HK naučil seřizovat a vylepšovat :-) Asi dost záleží na člověku a na chuti jak moc se s modelem zabívat aby to fungovalo, a asi na štěstí. v roce 2010 kdy jsem si pořídil první dva stroje HK 450 tak jejich kvalita byla docela funkční o pár měsíců vyšli kovové verze ( rotorových hlav) a tam už začínaly problémy.
Vrtulník o velikosti 550 bych bral jako začínající hazard. ALe kdo ví, já HK 550 nemám, mám Rexe 550 takže kvalitu odhaduji z předešlé zkušenosti. Když ho někdo pořídí, docela rád bych se na něj jel i podívat, abych to mohl porovnat.
omlouvám se jestli jsem vyburcoval :oops:

_________________
T-8FG,GOBLIN 700 HPS-HC3sX,Diablotin XL,Eagle foto http://tomasvrx1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz