Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 7:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.1.2011
Příspěvky: 242
Bydliště: Kladno
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... _Kit_.html

Tak nám HK vyrobilo další kousek,na pohled z fotek,vypadá docela zajímavě i zpracování nevypadá zle,ale jak to bude s funkčností a kvalitou materiálu....?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 7:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2011
Příspěvky: 1040
Bydliště: Šurany
Obrázky: 7
Tak slusna vybava do toho:
motor: 100€
regl: 100€
serva: 160€
gyro: 80€

+ ten HK-550GT + posta 130€ (a to neratam DPH)

Suma: 570€

Novy Align T-Rex 550 stoji 650€

Takze je tu otazka:
To sa niekomu normalnemu oplati kvoli 80€ sa mrdkat s cinou???

_________________
T-Rex600E@Spirit T-Rex600N@Spirit T-Rex450@Spirit RaptorG4E720@Spirit Chase360@Spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 8:04 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2011
Příspěvky: 24
Bydliště: Říčany u Brna
Kdyz si bude nekdo kupovat vrtulnik z HK tak si tam nebude davat vybavu za cenu co pises, koukni se do doporucenych dilu co jsou u toho uvedene, pak budes na cene minimalne polovicni. To stejne s dopravou , ne kazdy to potrebuje mit doma hned, s klasickou AIR Parcel je cena dopravy mnohem mensi.
Pokracovat dal v teto debate na tomto foru je ztrata casu ....

_________________
Turnigy 9X, Cessna 480, HK-450Pro-TT, MPX Merlin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 8:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2007
Příspěvky: 1816
Jako u kazdeho HK,aby to letalo, tak to bude potrebovat dily od Aligna a uz se to zacina prodrazovat. Pokud se clovek podiva na ceny comba od Alignu, tak je to nejlepsi pomer vykon/kvalita., na tento pomer se HK nikdy nedostane. Mnoho lidi uz tady potvrdilo, ze ve finale je HK vyslo na vic nez kdyby rovnou koupili combo od Aligna


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 9:18 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Ja tu 450ku jeste beru, lita to a na nauceni sroubkovani ok, ale velikost 550 uz neni vhodnej napad, protoze tam se vsechno spatny z HK vrtulniku projevi ve zvysene mire.
Videl jsem dve HK 600 v akci, jedno bylo v podstate Align a litalo i docela pekne (cena byla ale vysoka) a druhy bylo komplet i osazeni HK a byl to des a hruza uz jen ten zvuk a celej letovej projev byl takovej ze se velka masina chovala pri visu jak bezna 450ka :)
Tak kterej bohatej odvazlivec to vyzkousi?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 9:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 1417
Bydliště: Bořanovice
A nebo takhle, pokud ma nekdo averzi k Alignu:

Protos (+ regl + motor + listy) - 9 499Kc
Serva cykliky (Savox SH-1350) - 3 309Kc
Servo vrtulky (Savox SH-1290MG) - 1 287Kc
Gyro (Hitec HG-5000) - 2 800Kc

Celkem - 16 895Kc (cca 659Eur)

Je to jenom takovy rychly nastrel z Prochyho shopu. Elektronika sice prumerna, ale jinak luxusni vrtas (sice jenom 500, ale ten rozdil uz tak veliky neni). Vsechno k objednani v CR. A do dvou dnu je to doma se zanedbatelnym postovnym.

_________________
SuperZoom 4D, Blade mCP X BL, SAB Goblin 500 @ Spirit
Spektrum DX8, PhoenixRC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 9:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
Docela roztolílý .... má to řemínek a proto to určitě nebude dobrej stroj. :)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 9:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.2010
Příspěvky: 282
Bydliště: Jihomoravský Kraj
OPR píše:
Docela roztolílý .... má to řemínek a proto to určitě nebude dobrej stroj. :)


:D ale to HKje také řeminkáč tak snad by to mohlo projít :p

_________________
Logo 600| AcroMaster Pro| Extra 300 EXP V2
FUTABA FX-30


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 10:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2007
Příspěvky: 1816
kolaCZek píše:
A nebo takhle, pokud ma nekdo averzi k Alignu:

Protos (+ regl + motor + listy) - 9 499Kc
Serva cykliky (Savox SH-1350) - 3 309Kc
Servo vrtulky (Savox SH-1290MG) - 1 287Kc
Gyro (Hitec HG-5000) - 2 800Kc

Celkem - 16 895Kc (cca 659Eur)

Je to jenom takovy rychly nastrel z Prochyho shopu. Elektronika sice prumerna, ale jinak luxusni vrtas (sice jenom 500, ale ten rozdil uz tak veliky neni). Vsechno k objednani v CR. A do dvou dnu je to doma se zanedbatelnym postovnym.


To je velikost 500 :wink:, ale jinak naprosty souhlas. Protos je drzak a kvalita vynikajici


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 10:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 1417
Bydliště: Bořanovice
nostromo: Za 1 999Kc stretch kit a bude zase o kousek bliz 550. :D

_________________
SuperZoom 4D, Blade mCP X BL, SAB Goblin 500 @ Spirit
Spektrum DX8, PhoenixRC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 19:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2011
Příspěvky: 618
Bydliště: Řečany nad Labem (Pardubice)
dajik píše:
Kdyz si bude nekdo kupovat vrtulnik z HK tak si tam nebude davat vybavu za cenu co pises, koukni se do doporucenych dilu co jsou u toho uvedene, pak budes na cene minimalne polovicni. To stejne s dopravou , ne kazdy to potrebuje mit doma hned, s klasickou AIR Parcel je cena dopravy mnohem mensi.
Pokracovat dal v teto debate na tomto foru je ztrata casu ....


(Pokracovat dal v teto debate na tomto foru je ztrata casu ....[/quote] )

Promin ale kdyby si někdy měl nějaký stroj od HK, tak bys tyto lidi pochopil. Jsou to modeléří kteří už nějakou tu helinu měli a vědí, že HK jsou stroje dobrý tak na to ,aby odradily budoucího helináře, pak na to, aby z tebe vytáhli mraky peněz a na závěr, aby ses na to raději vykašlal, pokud teda po tom všem nebudeš mít ještě dost peněz na to, aby sis koupil originál výrobek. Já mám doma asi 5 HKček z toho jsem dal do kupy aby to fungovalo JEDNO a z toho polovina dílů byla ubgrade dražší než všech těch 5 kitů. Můžeš třeba namítat, že to letí ( což nemůžeš říct ani s jistotou na 60%,protože jsem osobně narazil na 3 Kity, které díky obrovským vůlim nebily ani letuschopné)!!! HK jsou kopie 3D vrtulníků a očekávají se od těchto vrtulníků odpovídající letové vlastnosti, ty však tyto vlastnosti nesplňují ani ze 40% !! A pokud se ti chce tedy jen poletovat, tak za ty prachy co do toho nacpeš a co se stím natrápíš, je hodně smutný poletování.

_________________
T-8FG,GOBLIN 700 HPS-HC3sX,Diablotin XL,Eagle foto http://tomasvrx1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 20:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2010
Příspěvky: 1313
Bydliště: Praha Barrandov
No nemáš tak úplně pravdu, tohle je video pár neděl starý. Je to HK 500, serva, motor, baterky, přijímač z Hobby Kingu, gyro GP 780. Točil jsem to já a jak vidno, když jsou šikovný ruce, tak i HKčko lítá 3D.
Nechci tady nějak propagovat HK jen tyhle vyhraněný názory prostě nemusím.
Ještě, chci říct, že Milošek lítá s tím dlouhodobě, ne jen pár dní.
http://www.youtube.com/watch?v=oZueuyE3s1s

_________________
Trex 700E, Trex 600 nitro, Protos 500, Trex 500, Trex 450 Sport, Yak 55M, RS352, Piper Cub, Variant


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 21:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2011
Příspěvky: 618
Bydliště: Řečany nad Labem (Pardubice)
Screwball671 píše:
No nemáš tak úplně pravdu, tohle je video pár neděl starý. Je to HK 500, serva, motor, baterky, přijímač z Hobby Kingu, gyro GP 780. Točil jsem to já a jak vidno, když jsou šikovný ruce, tak i HKčko lítá 3D.
Nechci tady nějak propagovat HK jen tyhle vyhraněný názory prostě nemusím.
Ještě, chci říct, že Milošek lítá s tím dlouhodobě, ne jen pár dní.
http://www.youtube.com/watch?v=oZueuyE3s1s


Jestli sis přečetl můj přispěvek ,tak tam jsou i nějaká pomyslná procenta. Vyjímka se může najít,to bezesporu. Chceš svoje peníze ryskovat?To je jedinečná příležitost!!!! Nevím jak šikovné ruce opraví malý průměr hřídele, velkou a křivou díru, desku cykliky spertlovanou na křivo, kulový kloub v desce cykliky má asi o 0,5 mm menší průměr. gripy mimoosně vyfrézované, takže listy mají 2 stopy- více jak 1,5 cm.Samozřejmě když budeš mít doma soustruh a frezu, tak si ty díly můžeš udělat znovu :-) v plastových ramenech na desce cykliky jsou diry jak do P..... bez žádného pouzdra. Takže celkové vůle nepředstavitelné.
To si rovnou mohl napsat, že šikovné ruce POSTAVÍ SVŮJ VLASTNÍ MODEL vrtulníku. Kolik Takových lidí má tu možnost? A kolik lidí mělo tu čest si koupit HK a tam bylo vše, tak jak má být. Bohužel JÁ nikoho ani nepotkal.
Rozchodit se to dá!! Ale za jakých podmínek....

_________________
T-8FG,GOBLIN 700 HPS-HC3sX,Diablotin XL,Eagle foto http://tomasvrx1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 21:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2007
Příspěvky: 1816
Ono to 3D zaleti, ale je otazka, jak bude vypadat po 50 letech na vule atd.. Ja jsem jich mel na stole nekolik a zpracovani a kvalita hruza


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK-550GT
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2012 23:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2010
Příspěvky: 1313
Bydliště: Praha Barrandov
tomasvrx1 píše:
Screwball671 píše:
No nemáš tak úplně pravdu, tohle je video pár neděl starý. Je to HK 500, serva, motor, baterky, přijímač z Hobby Kingu, gyro GP 780. Točil jsem to já a jak vidno, když jsou šikovný ruce, tak i HKčko lítá 3D.
Nechci tady nějak propagovat HK jen tyhle vyhraněný názory prostě nemusím.
Ještě, chci říct, že Milošek lítá s tím dlouhodobě, ne jen pár dní.
http://www.youtube.com/watch?v=oZueuyE3s1s


Jestli sis přečetl můj přispěvek ,tak tam jsou i nějaká pomyslná procenta. Vyjímka se může najít,to bezesporu. Chceš svoje peníze ryskovat?To je jedinečná příležitost!!!! Nevím jak šikovné ruce opraví malý průměr hřídele, velkou a křivou díru, desku cykliky spertlovanou na křivo, kulový kloub v desce cykliky má asi o 0,5 mm menší průměr. gripy mimoosně vyfrézované, takže listy mají 2 stopy- více jak 1,5 cm.Samozřejmě když budeš mít doma soustruh a frezu, tak si ty díly můžeš udělat znovu :-) v plastových ramenech na desce cykliky jsou diry jak do P..... bez žádného pouzdra. Takže celkové vůle nepředstavitelné.
To si rovnou mohl napsat, že šikovné ruce POSTAVÍ SVŮJ VLASTNÍ MODEL vrtulníku. Kolik Takových lidí má tu možnost? A kolik lidí mělo tu čest si koupit HK a tam bylo vše, tak jak má být. Bohužel JÁ nikoho ani nepotkal.
Rozchodit se to dá!! Ale za jakých podmínek....


Ty prostě nemůžeš překousnout, že někdo koupil HK a lítá s ním 3D. Ano šikovný ruce postaví svůj vlastní model, zrovna tak ale šikovný ruce zalítaj s tím HKčkem 3D ať se ti to líbí nebo ne, na trubce je sposta dalších příkladů. ale to asi nebudeš chtít vidět co? Tohle prostě není vyjímka já mám taky HK450 a lítám s ní. Všechny ty nepřesnosti co píšeš sice jsou, ale v tvém podání poněkud přehnaný, nebo alespoň já jsem se s takovejma hroznejma věcma nesetkal. Postavil jsem několika lidem HK, protože si to prostě chtěli zkusit, jestli je to vůbec bude bavit a potom si třeba pořídili něco lepšího. Tvoje hodnocení je vyhraněný do extrému, protože máš špatnou zkušenost, ale to může souviset s těma šikovnejma rukama, to video a další věci co jsem napsal jasně vypovídaj, že to jde. Znovu říkám nepropaguji HK ale zase na druhou stranu, moje zkušenosti tak šíleně extrémě špatný nejsou a není to ani o jednom jediným vyjmečným příkladu. Uznávám, že naladit to je těžší, některý věci se musej doseřídit ale je to hobby ne, tak proč si s tím nepohrát když to někoho baví.

_________________
Trex 700E, Trex 600 nitro, Protos 500, Trex 500, Trex 450 Sport, Yak 55M, RS352, Piper Cub, Variant


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz