Switch to full style
Opravdu větší kousky.
Odeslat odpověď

Synergy E6/E7

úte 10.01.2012 20:49

Tak se rozhoduju pro sedmistovku. Libi se mi Synergy E6/E7 . Nelita ji nahodou nekdo? A pokud ano jake mate zkusenosti . Diky

Re: Synergy E6/E7

úte 10.01.2012 21:16

Jsem na to taky moc zvědavej.. Vzhledově vypadá parádně a podle všelijakých diskuzí (HF, runryder) by měla i váhově vycházet velmi dobře. V testování je i kardan, který by se měl začít prodávat každou chvíli.

Re: Synergy E6/E7

úte 10.01.2012 21:20

Jinak kardan bude jako upgrade ....ale reminek bude taky litat :wink:

Re: Synergy E6/E7

úte 10.01.2012 21:28

cena kitu na FL je přijatelná víc by se mi líbil kardan

Re: Synergy E6/E7

úte 10.01.2012 21:33

Jj.. Pokud to bude 600 tak si myslím, že řemen bude ideální. Jako to má Logo 600.. Na 700 bude možná kardan lepší.. Ale měl by být kardan jak na 600 tak na 700.

Re: Synergy E6/E7

úte 10.01.2012 21:37

No ja nevím proč, ale nejsem zrovna zastánce řemenu, ale neříkám že to nemusí dobře fungovat . Aco na to říká statika

Re: Synergy E6/E7

úte 10.01.2012 21:41

Pochybuji, že to už někdo v Evropě lítá. Je to příiš nové.

Moc se mi líbí kabinka a Matt Botos už má docela dost zkušeností s konstrukcí heliny. Krom toho se už hodněkrát spálil, tak by to mohlo být fajn.

Re: Synergy E6/E7

úte 10.01.2012 21:44

Tady mají statiku pořešenou. Četl jsem to někde, že není potřeba natahovat kablíky atd.. Ona ta helina je vlastně od začátku ke konci ''spojená'' Je to kov-uhlík-kov.....

Re: Synergy E6/E7

stř 11.01.2012 7:52

Čau Honzo, nevíš jaká bude cena u nás a kdy bude k dostání?

Re: Synergy E6/E7

stř 11.01.2012 16:34

Čau. Co by dup.. Začátkem března bude určitě. :) Cenu nevím..

Re: Synergy E6/E7

stř 11.01.2012 17:09

OK, díky, ještě popřemýšlím co na novou sezonu pořídit. Zatím vede LA700, ale tahle mašinka je úžasná, teda až na ten řemínek, ale je mi jasný, že jde o dovážení kvůli posazení baterek.

Re: Synergy E6/E7

čtv 12.01.2012 11:09

Lietal som zo Synergy N5 teraz poslední mesiac je na stole, užil som si s touto heli teda dosť dvakrát odleteli zadné gripy prvý krát to bol pád ešte v pohode no ten druhý to už stál zato hlavne čo sa tíka peňaženky ale nevzdával som sa kúpil som celí zadní domec z N5C a na teraz to bolo v poriadku ( príčina mäkká zadná oska poddimenzované ) no potom dva krát očesané hlavné koleso, príčina konštrukcia je zlá lebo celé to pruží ( štartovacia hriadeľ vs hlavné koleso ) aj to som vymenil hlavné koleso trochu vymedzil podložkami aby nebolo také volné. Ale prečo teraz stojí na stole je prasknutá spojka samozrejme som mal chuť to vymeniť ale ak som to všetko rozobral čo sa tíka hl.ozubeného kolesa, voľno bežného ložiska, štarto. hriadeľ a pod. tak som dospel k názoru že momentálne žiadne peniaze už nebudem vrážať do heli ktorá aj tak nemá budúcnosť prečô ? no asi preto že ak niekto povedal na Align že má kovové časti z blata tak táto moja Synergy ich má z masla hl. oska preliačiny od ložísk u t-rexa som namal žiadne, puzdro voľno bežného ložiska tam je ryha 0,05mm tak moja trpezlivosť s Heli N5 na teraz skončila. Čo sa tíka lietania tak nemám mu čo vytknúť mal som padlovú verziu a lietalo to super E6/E7 ako helina bude o niečom inom no mám pochybnosti že osky a pod. bude tá samá kvalita ako moja sklamanie moje bolo aj to že ak som dostal škatuľu z heli, ja som bol v tom že to vyrába USA no žiaľ bola to China .... ale žiaľ bohu dnes všetko vyrába Čína :(

Re: Synergy E6/E7

čtv 12.01.2012 11:38

No, zajímavý report, díky za něj. I když je možné , že E7 bude úplně bez problémů a poučily se z chyb na N5 . Uvidíme, však Honza ji prověří dostatečně.

Re: Synergy E6/E7

čtv 12.01.2012 12:06

Marek1 píše:Lietal som zo Synergy N5 teraz poslední mesiac je na stole......

S N9 bylo taky dost problemu, od chybejicich dilu v krabici, pres nepasujici az po nekvalitni.
Litava ta heli je, ale kvalita asi fakt nic moc.

Re: Synergy E6/E7

čtv 12.01.2012 13:34

pkotatko píše:
Marek1 píše:Lietal som zo Synergy N5 teraz poslední mesiac je na stole......

S N9 bylo taky dost problemu, od chybejicich dilu v krabici, pres nepasujici az po nekvalitni.
Litava ta heli je, ale kvalita asi fakt nic moc.

Tak s N5 jsem si myslel, že se poučili z N9. Tak do třetice to už musí vyjít...
Naposledy upravil boZZda dne čtv 12.01.2012 14:26, celkově upraveno 1
Odeslat odpověď