Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1435 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 96  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 04.06.2010 22:24 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.8.2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Praha 5 - Smíchov
Chlapi, to nekdo lita 700ku elektro? Jsem sice fanda elektrohelin, ale to si trosku nedokazu predstavit :) kdyz si vzpomenu na clanky tipu Trex600 killer baterek (i kdyz je fakt ze od ty doby technologie baterek urazila dlouhou cestu vpred) ale stejne.... Proto me ta 550ka mile prekvapila ze by to mohl byt rozumny kompromis s relativne velkou heli ktera je pohanena elektromotorem (teda pokud se samozrejme budeme pohybovat v Align produktech). Ja prave premyslim jestli poridit 500ku nebo tu 550ku, protoze bych rad neco vetsiho co bude vice odolne povetrnostnim vlivum - priznam se ze s moji 450kou se ve vetru bojim litat a cekani na pocasi bez vetru me ubiji :( - tim samozrejme nechci rict ze ocekavam, ze to s bezpadlovym systemem bude uplne neco jineho, ale precijen ta odolnost proti vetru by mohla byt vetsi i diky vetsi letove hmotnosti ktera je oproti 450ce vs. 550 o vice nez 2 kila vetsi. Souhlasite?

_________________
Futaba 18SZ
Goblin 700 DEMON 3SX, Goblin 380 DEMON 3SX, DJI Phantom 3Pro
Ion Pro +, Traxxas Summit


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 05.06.2010 11:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2009
Příspěvky: 3250
Bydliště: Prešov, SK
kralk píše:
- tim samozrejme nechci rict ze ocekavam, ze to s bezpadlovym systemem bude uplne neco jineho,
Robi sa aj padlo, nielen bezpadlo. Na Helifreak dokonca niektori pisu nieco ako, ze padlo je lepsie - stabilnejsie /zdroj - psena :D /
Tiez po nej poskulujem, chcel som povodne 500, ale rozdiel 450-500 je maly a 600 je zasa velka...
Pockam ale asi este rok, cena bude inde, aj dostupnost dielov.
A ktovie co skopiruje HC alebo niekto iny a ako to bude vyzerat :lol: :lol: :lol:

_________________
T8FG - Tarot345PRO BeastX, Protos430 BeastX
http://kennymccormick.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 05.06.2010 16:34 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Takhle se z tech kopii nikdy nedostanes :D
Co se tyce stability 550E s 3G systemem, to psal v podstate jeden clovek, muze o byt taky vadny 3G system, ale pokud bezpadlo, tak asi spis priplatil za Mikado. Padlo je proste jistota, ja nemam rad elektroniku v aute a moc ji nechci ani ve vrtulniku. Ne z duvodu, ze elektornika se muze pokazit, ale ze keca do rizeni (da se to minimalizovat, ale i tak...) Bezpadlo jsem chtel, ale jen kvuli vetsi energii a vytsi vydrzi baterek a ve vetru bych to asi uvital. Mozna na velkou dam casem bezpadlo, ale ted me to netrapi, naucit se chci poradne na padlovce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 05.06.2010 18:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2007
Příspěvky: 1816
Mam ted 550 doma cca 3 tydne a chodi to moc hezky. Mam osazeno 3G a naprosto v pohode, i kdyz osobne mi vic vyhovuje V-Bar. Ale ta cena setu je bezkonkurencni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.06.2010 6:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.6.2008
Příspěvky: 687
Bydliště: Valkeřice - okr. Děčín
kralk píše:
Chlapi, to nekdo lita 700ku elektro? Jsem sice fanda elektrohelin, ale to si trosku nedokazu predstavit :) kdyz si vzpomenu na clanky tipu Trex600 killer baterek


úplně v pohodě, 700 je na 12S tak tam jsou menší proudy než u 600

_________________
T-Rex 700E, Tarot 450 Pro, Blade mSR
EasyStar, Freeair-Mustang, Clik!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.06.2010 9:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
kralk píše:
Chlapi, to nekdo lita 700ku elektro? Jsem sice fanda elektrohelin, ale to si trosku nedokazu predstavit :) kdyz si vzpomenu na clanky tipu Trex600 killer baterek (i kdyz je fakt ze od ty doby technologie baterek urazila dlouhou cestu vpred) ale stejne.... Proto me ta 550ka mile prekvapila ze by to mohl byt rozumny kompromis s relativne velkou heli ktera je pohanena elektromotorem (teda pokud se samozrejme budeme pohybovat v Align produktech). Ja prave premyslim jestli poridit 500ku nebo tu 550ku, protoze bych rad neco vetsiho co bude vice odolne povetrnostnim vlivum - priznam se ze s moji 450kou se ve vetru bojim litat a cekani na pocasi bez vetru me ubiji :( - tim samozrejme nechci rict ze ocekavam, ze to s bezpadlovym systemem bude uplne neco jineho, ale precijen ta odolnost proti vetru by mohla byt vetsi i diky vetsi letove hmotnosti ktera je oproti 450ce vs. 550 o vice nez 2 kila vetsi. Souhlasite?

Jestli se rozhoduješ mezi Trexem 500 a 550 tak je pro Tvé účely jednoznačně výrazně lepší 550. Dá se s ním létat mnohem dále a výše, viditelnost je o hodně lepší a s větrem si poradí daleko snáz. S pětistovkou si proti 450ce zřetelně polepšíš, ale u 550-ky je ten rozdíl k lepšímu přímo ohromující. Alespoň dokud nezkusiš devadesátku :D . S elektrickou sedmistovkou létá už dost lidí, zas tak strašně náročné to není. Na 12s to visí v pohodě pod 20A, létá na 30-50A, na plný kolektiv bere cca 80A a špičky ( opravdu jen krátkodobé) kousek přes 100A. Trex 600 je na tom s proudy velice podobně a ani Trex 500 nebere o moc míň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.06.2010 10:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
Troll píše:
Jestli se rozhoduješ mezi Trexem 500 a 550 tak je pro Tvé účely jednoznačně výrazně lepší 550. Dá se s ním létat mnohem dále a výše, viditelnost je o hodně lepší a s větrem si poradí daleko snáz. S pětistovkou si proti 450ce zřetelně polepšíš, ale u 550-ky je ten rozdíl k lepšímu přímo ohromující. Alespoň dokud nezkusiš devadesátku :D . S elektrickou sedmistovkou létá už dost lidí, zas tak strašně náročné to není. Na 12s to visí v pohodě pod 20A, létá na 30-50A, na plný kolektiv bere cca 80A a špičky ( opravdu jen krátkodobé) kousek přes 100A. Trex 600 je na tom s proudy velice podobně a ani Trex 500 nebere o moc míň.


Já se s tebou moc nechci hádat (pokaždý to dopadlo blbě (pro mě)) ale já to vidim malinko jinak
Jako majitel Trexe 500 ......... T550 je podle mě blbost...... vim že se na to dotyčnej neptal ale ten kdo o ní uvažuje ať už rovnou jde do T600 (nehledě na to že na 600 je u nás všude dílů jak sraček)

T550 je doopravdy zbytečnej novej a předraženej vrtulník

...... ale samotřejmě že je to jen můj názor ;-)

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.06.2010 11:34 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 6.10.2008
Příspěvky: 2789
Bydliště: Cesko
psena píše:
... ja nemam rad elektroniku v aute a moc ji nechci ani ve vrtulniku. Ne z duvodu, ze elektornika se muze pokazit, ale ze keca do rizeni (da se to minimalizovat, ale i tak...) Bezpadlo jsem chtel, ale jen kvuli vetsi energii a vytsi vydrzi baterek a ve vetru bych to asi uvital. Mozna na velkou dam casem bezpadlo, ale ted me to netrapi, naucit se chci poradne na padlovce.

promiň, ale musím si rýpnout ... když bez elektroniky, tak vyndej gyro z vrtulky! Že by pokrytectví?

Prosím nemusíte nikdo reagovat, aby to nebylo vlákno o jiném tématu, ale na tohle jsem musel reagovat.

_________________
bavarianDemon 3X a 3SX
SAB Goblin + JETI DS16 + XNova motor + Kosmik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.06.2010 12:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2009
Příspěvky: 3250
Bydliště: Prešov, SK
1ondra9 píše:
Jako majitel Trexe 500 ......... T550 je podle mě blbost...... vim že se na to dotyčnej neptal ale ten kdo o ní uvažuje ať už rovnou jde do T600 (nehledě na to že na 600 je u nás všude dílů jak sraček)

T550 je doopravdy zbytečnej novej a předraženej vrtulník

...... ale samotřejmě že je to jen můj názor ;-)
Nehovorim ze nemas pravdu, ale vo vsetkom urco nie.
Cim viac ludi ho kupi, tym bude rozsirenejsi a bude sa vozit viac dielov.

Cena o rok by sa mala ustalit niekde medzi 500 a 600, kde aj patri.
A moze sa stat este jedna vec - ziska si taku oblubu, ze kategoria 500 a 600 budu okrajove a budu sa predavat menej.

Sam pises v podpise zlata stredna cesta :wink:

_________________
T8FG - Tarot345PRO BeastX, Protos430 BeastX
http://kennymccormick.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.06.2010 13:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
Kenny McCormick píše:
Nehovorim ze nemas pravdu, ale vo vsetkom urco nie.
Cim viac ludi ho kupi, tym bude rozsirenejsi a bude sa vozit viac dielov.

Cena o rok by sa mala ustalit niekde medzi 500 a 600, kde aj patri.
A moze sa stat este jedna vec - ziska si taku oblubu, ze kategoria 500 a 600 budu okrajove a budu sa predavat menej.

Sam pises v podpise zlata stredna cesta :wink:



:!: pozor :!: malinko jinak :mrgreen:

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta ...)


pro mě bude 550ka prostě vždycky předražená "skorošestistovka" a tudíž absolutně zbytečná.....

tušim že tam je plno dílů ze 6tistovky kerý budou dražší než u 600 (aspoň na začátek)
tušim že se tam něco najde i z 5tistovky co bude už tuplem předražený a na furt..
.......a samozřejmě aby se nemohli na začátek měnit díly z větších/menších bratrů bude to mět nějakou specialitku kerá tohle bude mýt ošéfovaný -

550 je zbytečná 8) (alespoň pro mne)

samozřejmě pokud někdo má doma 450 a bude chtět o level vejš tak 550 bude dobrá volba - akundrát ;-) (tedy za předpokladu že půjdou dolů s cenou někam mezy 600 a 500 :) + i cena ND bude úměrná velikostně a nikoli datumu uvedení do prodeje :roll:

ale jinak samozřejmě 550 je krásná a svým způsobem dost zajímavá helinka kerá přitáhne hodně lidí :) :-D

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.06.2010 13:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2010
Příspěvky: 510
Bydliště: Senec
Nerobi si tym trochu Align zle ked vyliezol s 550tkou? Bud im rapidne klesol predaj 500/600 a hladaju zlatu strednu cestu, alebo skusaju ci sa nechyti medzi kus co moze uskodit tym co si ju kupia. Ak sa casom stane ze to Alignu s 550 nevyslo a ludia na nu zanevru chudaci ty co si ju kupili. Budu mat setsakramensky problem zohnat ND za normalny peniaz.

_________________
DX9
Goblin 570 + Spirit
Compass Chronos + VBar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.06.2010 14:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Blbost, třeba všechno kolem ocasní vrtulky má společný díly s šestistovkou.
Třída 550 normálně existuje a existovala už dávno (logo 500, raptor 550E , outrage 550, atd)
Align jen chce mít v každý třídě svoje želízko, proč ne?

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.06.2010 14:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
1ondra9 píše:
Troll píše:
Jestli se rozhoduješ mezi Trexem 500 a 550 tak je pro Tvé účely jednoznačně výrazně lepší 550. Dá se s ním létat mnohem dále a výše, viditelnost je o hodně lepší a s větrem si poradí daleko snáz. S pětistovkou si proti 450ce zřetelně polepšíš, ale u 550-ky je ten rozdíl k lepšímu přímo ohromující. Alespoň dokud nezkusiš devadesátku :D . S elektrickou sedmistovkou létá už dost lidí, zas tak strašně náročné to není. Na 12s to visí v pohodě pod 20A, létá na 30-50A, na plný kolektiv bere cca 80A a špičky ( opravdu jen krátkodobé) kousek přes 100A. Trex 600 je na tom s proudy velice podobně a ani Trex 500 nebere o moc míň.


Já se s tebou moc nechci hádat (pokaždý to dopadlo blbě (pro mě)) ale já to vidim malinko jinak
Jako majitel Trexe 500 ......... T550 je podle mě blbost...... vim že se na to dotyčnej neptal ale ten kdo o ní uvažuje ať už rovnou jde do T600 (nehledě na to že na 600 je u nás všude dílů jak sraček)

T550 je doopravdy zbytečnej novej a předraženej vrtulník

...... ale samotřejmě že je to jen můj názor ;-)


I já bych tazateli určitě uměl doporučit dle mého názoru lepší volbu vrtulníku. Jenomže on se ptal jesti Trex 500, nebo Trex 550. Tady je volba jasná. A protože předpokládám že je to soudný svéprávný jedinec tak si cenu zjistil a je ochoten ji akceptovat, tudíž otázku poměru cena/výkon neřeším. A už vůbec mu nevnucuji ( teda nedporučuji :) ) vrtulník třídy 50, když on chce třicítku. Že by chtěl doporučit něco úplně jiného než jeho výběr , o tom jsem neviděl ani zmínku. Ta třicítka má totiž i své výhody v porovnání s padesátkou . :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.06.2010 15:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2010
Příspěvky: 510
Bydliště: Senec
krtek2k píše:
Blbost, třeba všechno kolem ocasní vrtulky má společný díly s šestistovkou.
Třída 550 normálně existuje a existovala už dávno (logo 500, raptor 550E , outrage 550, atd)
Align jen chce mít v každý třídě svoje želízko, proč ne?



Priznam sa ze tato kategoria mi trochu unikla... :-D To ze chce by Align v kazdej triede je v poriadku. Drzim im palec.

_________________
DX9
Goblin 570 + Spirit
Compass Chronos + VBar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.06.2010 15:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
Troll píše:
........ Ta třicítka má totiž i své výhody v porovnání s padesátkou . :)


Pokud nemáš na mysli přepravu a "neskladnost" vůči rozdílu rozměru těchto dvou heli- nebo rozdílné finanční náklady spojené s udržbou a provozem "50" oproti "30"
pak mě jaksi nenapadá v čem jiném by měla "30" navrch oproti "50"

asi (určitě) potřebuji eště jednou "kopnout" jinak fakt netušim 8)

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1435 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 96  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz