Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mikado Logo 690
PříspěvekNapsal: stř 10.02.2010 9:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Protože nevím co roupama a novou helinu nechci, tak mě napadlo po vzoru z diskuzí na runryder.com , že si malinko roztáhnu Logo600.
Přiznávám se že jsem byl celý loňský rok proti tomu, holt otočil jsem.
Co k tomu:

1) řemen 770 XL - 385zubů (origo je 736XL 368zubů)
https://sdp-si.com/eStore/PartDetail.asp?Opener=Order&PartID=72831&GroupID=1021&Qty=0
Obrázek

2) ocasní trubka z raptora90 (delší jen o 6,5cm) a 4mm uhlíková trubka pro táhlo vrtulky
Obrázek

3) logo 600 - JIVE 80 HV+ , Actro 24-4 , 3x JR DS 8717 , v-bar + BLS251 ,
10S1P 4200mAh Hyperion G3 VX
Obrázek

Takže roztažení loga600 o 6,5cm není tak drastický , držáky listů jsou mohutný, příčná osa 8mm. Na runryderu píšou že lepší držáky vrtulky budou kovový od QUICKu, plánuju je , ale zatím nemám. Loni jsem tam lítal 102mm vrtulku od MScomposit a plastový to vydržely. S 690mm listama budu stejně točit menší otáčky než s 600mm.

Plány do budoucna:
1) kovový držáky vrtulky od QUICKu
2) Motor ACTRO 32-4 GOLD
3) 12S1P 4000mAh


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 10.02.2010 10:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.6.2008
Příspěvky: 687
Bydliště: Valkeřice - okr. Děčín
držím palce, hoď pak fotky a už se tešim až to uvidim na živo, já teď doma skládám T-Rexe 700E :)

_________________
T-Rex 700E, Tarot 450 Pro, Blade mSR
EasyStar, Freeair-Mustang, Clik!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikado Logo 690
PříspěvekNapsal: stř 10.02.2010 20:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
krtek2k píše:
Protože nevím co roupama a novou helinu nechci, tak mě napadlo po vzoru z diskuzí na runryder.com , že si malinko roztáhnu Logo600.
Přiznávám se že jsem byl celý loňský rok proti tomu, holt otočil jsem.

Takže roztažení loga600 o 6,5cm není tak drastický , držáky listů jsou mohutný, příčná osa 8mm. Na runryderu píšou že lepší držáky vrtulky budou kovový od QUICKu, plánuju je , ale zatím nemám. Loni jsem tam lítal 102mm vrtulku od MScomposit a plastový to vydržely. S 690mm listama budu stejně točit menší otáčky než s 600mm.

Plány do budoucna:
1) kovový držáky vrtulky od QUICKu
2) Motor ACTRO 32-4 GOLD
3) 12S1P 4000mAh



No chlape koukám že ti je zima dlouhá a nudíš se :-) každopádně ti držim palce at to doklepeš do zdárného konce a věřím tomu že se pak nezapomeneš pochlubit jak to celé dopadlo (videjko by bylo fajn) :D :D :D

at ti práce pod rukama vzkvétá .....

s pozdravem .......

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.02.2010 17:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Tak mi dorazily gripy vrtulky od Quicku. Od Lindingera vyšli na 1050,-Kč s poštovným, zpracování je dokonalý, bez vůlí.
Obrázek
Ozubený kola a pastorky s modulem 1.0 - Low profile nožičky
Obrázek
Celý logo je po kupě a dnes 2x letělo. EDGE jsou libový lístečky.
Obrázek
Když už jsem u toho low-profilu , tak mu zkrátím osu o 23mm a táhla.
Poměr přepákování zůstane stejnej, stávající hlava je zbytečně vysoká.
Obrázek

Nejvíc mě štve ACTRO 32-4 GOLD , dnes mi dodavatel Hoellein oznámil, že dodací doba bude 4-6 týdnů, tak na to mu hodím loď a objednám
PYRO 700-45L ... co mi zbejvá ...

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.02.2010 17:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
krtek2k píše:
................mě štve ACTRO 32-4 GOLD , dnes mi dodavatel Hoellein oznámil, že dodací doba bude 4-6 týdnů, tak na to mu hodím loď a objednám
PYRO 700-45L ... co mi zbejvá ...


No neměl bys lepčí počkat na to ACTRO ???

minimálně by to vypadalo líp :wink: (pokud by to s tim nechtělo lítat) :lol: :lol: :lol:

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.02.2010 18:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2007
Příspěvky: 1816
Doufam, ze budes mit u Kontroniku dobre zalepene magnety :lol: :lol: Nerikam, ze je to super motor, lae kolega ted leta motory Scorpion a naprosta spokojenost, o neco mensi vykon nez Pyro a malinko se hreji, ale za tu cenu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.02.2010 19:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
nostromo píše:
Doufam, ze budes mit u Kontroniku dobre zalepene magnety :lol: :lol: Nerikam, ze je to super motor, lae kolega ted leta motory Scorpion a naprosta spokojenost, o neco mensi vykon nez Pyro a malinko se hreji, ale za tu cenu.


Škorpíka???? škorpíka leda tak do trexe .......... to by si tam rovnou mohl dát ustřední vytápění.......... aby logo netrpělo vybracema až bude v zimě cvakat zubama samou kosou...... :lol: :lol: :lol:

Takhle vyšperkovaný Logo si zaslouží něco fajnovějšího ........ :wink:

ale neříkám že škorpiony jsou špatný agregáty jen to je eště malinko nedotažený ........ :roll:

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.02.2010 20:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2007
Příspěvky: 1816
Jasny, sperkovani beru. Ale vem v potaz, ted jen odhadem, protoze jsem linej hledat Pyro 7500Kc a Scorpion 3800Kc. Ja jsem ted testoval v T-Rexovi Scorpiona sice ma jen par letu, ale za ty penize bych to topeni neresil, jinak taky pouzivam pyro.

Jeste s tim topenim, Rigid po doletani s Pyrem 55 stupnu, T-Rex 700 se Skorpionem po doletani 61 stupnu. Oba stroje letaly stejnou sestavu. Takze bych vazil slova s nedotazenim :lol: :lol: jen v dobrem :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.02.2010 22:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
nostromo píše:
Jasny, sperkovani beru. Ale vem v potaz, ted jen odhadem, protoze jsem linej hledat Pyro 7500Kc a Scorpion 3800Kc. Ja jsem ted testoval v T-Rexovi Scorpiona sice ma jen par letu, ale za ty penize bych to topeni neresil, jinak taky pouzivam pyro.

Jeste s tim topenim, Rigid po doletani s Pyrem 55 stupnu, T-Rex 700 se Skorpionem po doletani 61 stupnu. Oba stroje letaly stejnou sestavu. Takze bych vazil slova s nedotazenim :lol: :lol: jen v dobrem :wink:


Já to beru ale moje zkušenost je boužel malinko o něčem jiném ........
teplotní rozdíl byl : kora 35°C a škor. 66°C - venkovní 21°C

(prosím berte v potaz že nikdy jsem neměl 90ku v eletrice pouze jen šuntovýho T500 :oops: ) a tudíž nevim jak se chová takhle silná motorizace......

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.02.2010 11:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Založte si vlákno "pyro vs. scorpion"
Dle mýho názoru scorpion stačí...
Stačí... ano ... ALE.. Je tu prostě ale.
Mě ve dvou různých scorpionech ložisko ohoblovalo osičku po 20-30 startech. Tu osičku doma nevyměníš, tak jsem si je nechal vyměnit , zároveň i ložiska, pak scorpiony makaj dobře. Ale důvěru už k nim nemám žádnou.
To není moje fotka = nejsem sám, ale vypadalo to stejně, všimni si osičky jak je v místě ložiska ohoblovaná. Pak to vaklá, pastorek nesedí , začne hoblovat kola.... fuj. SCORPION nikdy!
Obrázek

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.02.2010 12:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
Já netvrdim že škorp. jsou špatný motory - naopak fungujou ale příde mi to jako kompromis /,, spotřebák" a do takhle velkýho loga kóóór mi to nepasuje - to si můžu strčit do ušmudlanýho T500 a říkat si ,, co chceš dyk to lítá a s tvejma rukama dlouho nebude"............. no nevim ale to mi příde jako znovuobjevení ameriky - krok stranou - krok zpět - zbytečný škudlení.......... NA NESPRÁVNYM MÍSTĚ !!!!!

Jestli tady p. kolega chystá úpravu na koleni doma a myslí to doopravdy vážně (jako že asi myslí) tak bych se vyhýbal být jim veškerých kompromisů - i když některým se třeba neuhne ale to je spíš konstrukční věc ......... komponentů vhodných k instalaci do heli by se to týkat nemělo.....

druhá věc je ta když na to nejsou love tak se musí přistoupit k některým kompromisům cíleně ......... ale to je věc jiná !!!

a dokážu si představit jak ta vometená rejha na hřídelce motoru způsobila to že majitel několikrát a úplně zbytečně sundavá seřízenou hlavu z loga dolů a odstraňuje vybrace - znova vyvažuje lupení - seřizuje stopu - a honí problémy po všech čertech a možná by ho ani nenapadlo že jediný co to způsobuje je vakl jako prase na hřídely ...........

a teď si představ že by to hle všechno měl dělat někde v maketě - by se z toho posral ......... (alespoň já tedy ano) pardon za vulgarismus :wink:

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.02.2010 14:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2007
Příspěvky: 1816
Olala to se nam to nejak rozjelo :lol: Je to kazdeho vec, kdyz ale vezmu, ze jsem si koupil do Loga Pyro, uz jsi nejsem jisty cenou cca 7000Kc, tak bych cekal motor parexcelan a ne, ze se po 10 letech zacnou odlepovat magnety, protoze nejakej blbecek na lince je neumi prilepit poradne. Bohuzel, to neni jen moje zkusenost. Mozna, ze se jednalo o prvni serii. Nevim, ale stejne je to na povazenou. Moc dlouhou osobni zkusenost se Scorpiony nemam, takze jsem uvedl, jak jsem koupil. Kdyz jsem mel Logo, tak jsem taky nesetril a sperkoval, kam az to slo. Ale pak ta rana stala za to :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.02.2010 17:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
nostromo píše:
Olala to se nam to nejak rozjelo :lol: Je to kazdeho vec, kdyz ale vezmu, ze jsem si koupil do Loga Pyro, uz jsi nejsem jisty cenou cca 7000Kc, tak bych cekal motor parexcelan a ne, ze se po 10 letech zacnou odlepovat magnety, protoze nejakej blbecek na lince je neumi prilepit poradne. Bohuzel, to neni jen moje zkusenost. Mozna, ze se jednalo o prvni serii. Nevim, ale stejne je to na povazenou. Moc dlouhou osobni zkusenost se Scorpiony nemam, takze jsem uvedl, jak jsem koupil. Kdyz jsem mel Logo, tak jsem taky nesetril a sperkoval, kam az to slo. Ale pak ta rana stala za to :lol: :lol: :lol:



No to pak s těma ranama nesmíš přehánět a začít lítat plnohodnotný makety :wink: tam ta rána vyjde o poznání laciněš :lol: :lol: :lol: :lol:

třeba turbíny od vária na klíč....... :D :D :D

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.02.2010 17:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Tak mi kamarád včera electrocutnul osu o 23mm, pak tam elektrodou vypálil díru.
LOWRIDER je na světě :)
Obrázek
Obrázek
Jen se bojím jestli to není trochu o moc :)

!!! LOWRIDER !!!

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.02.2010 18:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
No jo ale teď ti to nepude voblíct do makety :D

ale jinak to vypadá cooool :wink:

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz