Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mikado logo 500
PříspěvekNapsal: stř 17.09.2008 22:51 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec
Ahoj všem majitelům tohoto vrtulníku. Stojím před rozhodnutím, zda-li jít do tohoto stoje, jsem pokročilý začátečník (zkušenosti s jednorotorama mám, ale žádná brutálnější akrobacie). Jestli zvolit dražší variantu s V-barem či nikoliv a podobně. Jak se tento stroj chová, dostupnost dílů, opotřebování,.............. Díkes.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.09.2008 7:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2007
Příspěvky: 1816
Ahoj, Logo ma kamarad, takze jeho zkusenosti. Ma verzi s V-Barem, ktera chodi opravdu nadherne. Pravda, ze pro V-Bar existuji hotove a pripravene modely, ale v okamziku kdy budes chtit menit parametry, tak uz musis neco vedet o vrtulniku i kdyz uz je ted v cestine. Pokud ho osadis Kontronikem a dig. servy mas vrtulnik bez kompromisu, ktery bude chodit vyborne, ale cena bude cca odhadem okolo 30k a to je uz docela rana. Dostupnost nahr. dilu u nas je myslim jen na Helimanii nebo objednavat v Nemecku primo u Mikada. Kvalita zpracovani je bezkonkurencni, ale zaplatis ji :D


Ted muj nazor:
Ja bych za ty penize do toho nesel. Pravda, ze uz se jedna o 30.tridu, protoze tvrdim, ze max. velikost elektry je do tridy 500, sel bych radeji do Protose s A123. Budes na cca 1/2 ceny a jeste ti zbyde na nahr. dily. Nebo popremyslej o zhavikovi treba T-Rex 600 NItro a taky budes s cenou deleko nize nez za nalozene Logo. Ale pokud penize neresis, tak jdi do neho.


Recenzi take najdes na strankach p. Klabacky (www.vitocz.net)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.09.2008 12:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
Já mám Logo s Vbarem. Pokud na to máš, tak ho ber ve verzi bez padel. Létá naprosto úžasně,s Vbarem jsou letové vlastnosti těžko porovnatelné s čímkoli ve stejé velikosti. Kvalita a životnost dílů je výborná. Mám na něm asi 100 startů a funguje stejně jako nové. Žádné zvětšování vůlí, nic se nepovoluje, prostě paráda. Jediné co dělám je nabíjení baterky a občas kontrola ale nic není třeba opravovat ani nijak znovu nastavovat.Díly jsou sice dražší než třeba na Raptora 550, ale nejsou nijak předražené vzhledem ke kvalitě. K dostání jsou u nás zatím jenom na helimanii ( pokud je mi známo), ale zase mají úplně všechno skladem, nebo se dají koupit po netu přímo od Mikada.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz