Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Spirit-stabilizace vyrovnává naopak
PříspěvekNapsal: sob 15.05.2021 20:19 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2007
Příspěvky: 707
Bydliště: Zlín
Ahoj, jdu si pro radu a vysvětlení. Spirit 1, po zapojení a napínání je vše ok, kromě jedné věci- 'výškovka' vyrovnává naopak. Čumák dolů, cyklika dopředu. Spirit je umístěn mezi hlavní hřídelí a čumákem, z pohledu zezadu na pravé straně, orientace nastavena na vertikálně, pravá strana. Už jsem prošel vše a nemůžu na to přijít. Kde je schovaná tahle možnost úpravy, nebo mám špatně něco jiného? Jinak vše šlape dobře. Děkuji.

_________________
Díky za toto fórum.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 15.05.2021 20:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2009
Příspěvky: 515
Bydliště: Mlada Boleslav
na dálku strašně těžko radit :cry:
muže byt obraceny smysl nebo je potřeba revers nějakého serval a to tě mate,
přečti manuál ještě jednou někde děláš chybu.

http://manual.spirit-system.com/index.p ... =Wiring/cs

_________________
JETI DS-14 / MAVERICK / Goblin RAW / Spirit / Phoenix /


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 15.05.2021 21:25 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.10.2020
Příspěvky: 21
Spirita si nastavoval jak? Je to první jednotka nebo s tím už máš zkušenosti?
Pokud vyrovnává obráceně, hledal bych chybu ve špatně nastavené poloze jednotky, nebo desky cykliky. V záložce kde se to nastavuje je třeba brát v potaz i polohu cykliky, například v Devilovi co mám já, je 120 cyklika, ale je umístěna obráceně, něco jsem se s tím natrápil než jsem na to přišel a nastavil správně. Při nastavování se ti zároveň mění obrázek ckyliky v záložce nastavení, tak zkontroluj jestli sedí s polohou vrtulníku - při nastavování je vždy pohled kdy kabina je nahoře monitoru, ocas dole..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 15.05.2021 21:31 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2007
Příspěvky: 707
Bydliště: Zlín
zeldaWR píše:
Spirita si nastavoval jak? Je to první jednotka nebo s tím už máš zkušenosti?
Pokud vyrovnává obráceně, hledal bych chybu ve špatně nastavené poloze jednotky, nebo desky cykliky. V záložce kde se to nastavuje je třeba brát v potaz i polohu cykliky, například v Devilovi co mám já, je 120 cyklika, ale je umístěna obráceně, něco jsem se s tím natrápil než jsem na to přišel a nastavil správně. Při nastavování se ti zároveň mění obrázek ckyliky v záložce nastavení, tak zkontroluj jestli sedí s polohou vrtulníku - při nastavování je vždy pohled kdy kabina je nahoře monitoru, ocas dole..


První, ale už jsme kamarádi. No myslel jsem, že jde nějaká korekce. No ještě to celé projdu zítra. Nastaveno na PC. Možná tím že na předu bude chtít něco změnit. Obrázky sedí, ,vzadu na cyklice jedno servo takže obyč 120, že?

_________________
Díky za toto fórum.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 16.05.2021 20:52 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.10.2020
Příspěvky: 21
Umístění jednotky je důležité, především tedy dodržení kolmých/rovnoběžných úhlů k ose vrtulníku, stejně tak její správně nastavená orientace v programu. Pokud ti vyrovnává, ale špatně tak je chyba na 99% ve špatně nastavené poloze jednotky nebo právě u té hlavy, jak jsem psal v předchozím příspěvku - což byl můj problém, vyrovnávala mi stejně jako tobě obráceně. Kdyžtak zkus i Spirit fórum, tam poradí vždy přímo spiriťák.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 17.05.2021 12:33 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2007
Příspěvky: 707
Bydliště: Zlín
Fyzicky je na pravé straně před hlavní hřídelí, ale pomohlo nastavení vlevo vzhůru nohama. Už je to vyřešeno. 8)

_________________
Díky za toto fórum.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz