Reklama

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Syma S107P problém s horním rotorem
PříspěvekNapsal: čtv 25.12.2014 15:58 
Nováček serveru
Nováček serveru

Ahoj, dostal jsem na vánoce vrtulníček Syma S107P. Lítal jsem s ním asi 3x a 3x ho nabíjel. Při posledním letu začal ztrácet sílu a postupně přistál, pak už se nezvednul. Zkoušel jsem ho nabít a vzlétnout s ním, ale horní rotor se vůbec netočí. Zkoušel jsem s rotorem ručně otáčet a když s ním pootočím, otáčí se spodní ozubené kolečko, takže uvolněný nebude. Někde jsem se dočetl, že nejpravděpodobněji vyhořel motor, ale nepozoroval jsem že by se z něj kouřilo a zdá se mi to po prvním dnu používání nepravděpodobné. Měli byste pro mne nějakou radu, prosím?

PříspěvekNapsal: čtv 25.12.2014 18:02 
Mazák
Mazák

Dle mě je úplně nejlepší reklamovat, protože tohle nový vrtulník rozhodně nedělá. Taky si myslím, že s náhradními díly to bohužel slavné moc nebude. Taky je ale možné, že se někde uvolnil nějaký drátek k motoru, popřípadě konektor k základní desce – pokud tam něco takového je (tak to má třeba V4,5 Colibri PRO). Ovšem to se dá jen stěží odhadovat. Jestli by laická oprava znamenala zásah, který by zapříčinil ztrátu záruky, jistě bych reklamoval.

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: čtv 25.12.2014 22:01 
Nováček serveru
Nováček serveru

Ahoj, díky, je tam celkem snadný přístup přes dva šroubky, kouknu se jestli někde není uvolněný kabel. Motorky se při zevním ohledání jeví v pořádku.
edit: tak jsem nic neobjevil, hřídel je připojená přímo na motoreka prostě se netočí, asi to tedy vyřeším reklamací :)