Switch to full style
Motory, gyra, serva, regulátory, stabilizátory, ale i ložiska a jiné obecné technické problémy
Odeslat odpověď

Re: YEP 100A shorel pri nastaveni

úte 01.09.2015 13:36

Hmm, mozna je v tom tentokrat fakt YEP nevinne, protoze jinak chodil v te 450tce moc hezky. Uvidime, asi koupim jeste jeden a budu sledovat bazar, jestli se neobjevi nejaky pekny Castle :-)

Mam smulu a ten yep je asi 14 dnu po zaruce :-(

Re: YEP 100A shorel pri nastaveni

úte 01.09.2015 14:51

A jak jsi dopadl s reklamací té 100vky? Mě vybouchla 120HV při stejné operaci jako tobě u Trex700, tak jsem nafotil ohořené fety a reklamoval. Chvilku se nic nedělo, tak jsem napsal dotaz a HK že chce nějaké video. Tak jsem připojil nějaký motor a krátce natočil jak kňučí a pak na něj připojil jiný reglér a zatočil. Hned příští den mi napsali jestli chci prachy nebo nový reglér. Chtěl jsem nový a ten jede bez problému už druhý rok. Jinak mám Yepy 80A v Protosovi(2roky) a v Katáně (2 roky) a vše bez problému. S protosem lítám skoro denně. :)

Re: YEP 100A shorel pri nastaveni

úte 01.09.2015 15:59

Tak to je asi fakt ruleta, bud je super, nebo je to smejd. Otazka je, jestli se to vyplati, kdyz s tim vetsinou v pripade heli prasknes a ta oprava ti dorovna rozdil mezi kvalitnim regem a YEBkou :lol:

Jinak mi to vymenili taky bez kecu. Nafotil jsem, jak je to cerne. Bylo to ohorele jak cernobyl, takze ani zadne video nechteli :-) A nechal jsem si vratit prachy (na dalsi nakup). Znova bych do toho nesel, predstava, jak doma v obyvaku hasim 6s 5Ah akupack mne stresuje dodnes, kdyz pripojuju plusovy kabel. Tam uz to neni o penezich, ale o odvaze a na dalsiho YEPa uz proste nemam koule :D

Kdyz si dneska spocitam cenu Align motoru, druheho motoru, YEPu a odectu to od ceny castle talon, tak jsem na nule. A mel bych regl, kde si govik nastavim jmenovite na dane otacky a ne nejakou cinskou ruletu :roll: Kdybych s tim prasknul a musel pripocitat listi a dalsi dily, jeste bych na tom usetril.

Asi jsem se z levnych veci vylecil... do houboletu za 5 stovek budiz, ale na heli to nepatri.

Re: YEP 100A shorel pri nastaveni

úte 01.09.2015 21:58

Hmm, pricina, nebo dusledek? :lol:
Osobne si myslim, ze se jim pod svaby dostala pajeci pasta, ktera s teplem vycestovala a zacala si hrat, az to slehlo.
Přílohy
compressed_IMG_0033.JPG
compressed_IMG_0034.JPG

Re: YEP 100A shorel pri nastaveni

stř 02.09.2015 9:10

No ty kráso :lol:


:(

Re: YEP 100A shorel pri nastaveni

úte 08.09.2015 16:33

Hmm máš kliku na špatný kus, já osobně na ně nedám dopustit.. Jiné regulátory nelétám. Všeho všudy tu mám čtyři kusy a všechny jedou perfektně, některé už třetím rokem..
Odeslat odpověď