Switch to full style
Motory, gyra, serva, regulátory, stabilizátory, ale i ložiska a jiné obecné technické problémy
Odeslat odpověď

Re: HC3-SX a Bavarian Demon - nové vlákno

stř 06.04.2016 8:49

Dík za rady, na vrtulku mám nachystány listy z dominátora,tak to snad nebude tak hrozný s táhlem.
Mám ale obavy o kardan-většinou není nikde rovina.
Kolmost páky na táhlo děláš od oka,nebo máš nějakou vychytávku?

Re: HC3-SX a Bavarian Demon - nové vlákno

sob 09.04.2016 12:27

Zdravím, mám dotaz, mohu zapojit vyrovnávací kondenzátor do jakéhokoli volného portu na bavaria demon nebo to musím dát do přijímače, jak se všude píše, nechce se mě dávat ypsilon kabel do přijímače, krterý má všechny porty obsezené. Děkuji za nakopnutí.

Re: HC3-SX a Bavarian Demon - nové vlákno

sob 09.04.2016 13:51

Do FBL by to melo byt dokonce lepsi. Dal bych to do Demona....

Re: HC3-SX a Bavarian Demon - nové vlákno

sob 09.04.2016 14:25

BORN_TO_GRILL píše:Do FBL by to melo byt dokonce lepsi. Dal bych to do Demona....

Už jsem to dal do demona jeden port je volný, zapojeno na stole, nic se neděje za chvíli to jdu vyzkoušet.
Tak vyzkoušeno, na jedné slabší baterce, až regl koktal z nedostatku voltů a ocas držel. Bez kondenzátoru při nedostatku voltů silně ocas nestíhal.

Re: HC3-SX a Bavarian Demon - nové vlákno

pon 16.05.2016 9:04

[album][/album]Zdravím, mám vys. Aurora 9 příjímač Optima 9 a démona 3x ,při configuraci soft.svítí žlutá kontr. nepřerušovaně na démonu ale na PC hlásí bez spojení. Může mi někdo poradit kde je chyba?
Přílohy
DSC_0183[1].jpg

Re: HC3-SX a Bavarian Demon - nové vlákno

úte 31.05.2016 16:27

Zdravím, potřeboval bych poradit se zapojením BD 3SX na T-450 PRO
při nastavování jsem zjistil,že by se mělo napájení zapojit přímo do BD.Já mán napájení do přijímače a do demona zapojený kompenzační kondenzátor.Můžu to tak nechat?

V záložce ,nahrát, mám uloženo nastavení pro velikost 450-500, a samotnou 450 z Chilliheli.Jde mi spostit jen nastavení pro 450-500, samotná 450 nejde. Jsou tam nějaké větší rozdíli ? Můžete doporučit nějaký odkaz,nebo vlastní nestavení? Nejlépe pro maketu ,3D zatím nelétám.
Díky.

Re: HC3-SX a Bavarian Demon - nové vlákno

ned 23.04.2017 10:01

Chtěl bych se zeptat ohledně nastavení záchrany, pokud ji vypnu přímo v jednotce heli se chová naprosto normálně a pokud ji zapnu v režimu 3D, tak vrtulník samovolně ujíždí přes křidélka a to dost. Nevíte v čem by to mohlo být?

Re: HC3-SX a Bavarian Demon - nové vlákno

pát 23.06.2017 14:53

Zdravím,
na futabě t6ex mám na ovládáni hor.stabilizace pouze dvoupolový přepínač (zisk gyra vrtulky).
Chci se zeptat-lze trvale nechat zapnutou stabilizaci +30% (norm-invert) při startu i přistání? Nebo raději nastavit jednu polohu 0% a druhou stabilizace, nebo záchrana.
Lze použít záchranu pro maketu s kolektivem -5° +10° ? max kolektiv nastaven na +- 13°

Re: HC3-SX a Bavarian Demon - nové vlákno

pát 08.03.2024 16:26

Zdravím, mám prosbu, proč je u BD nutno zadávat ve vysílači typ cykliky H1 když mám H4 90 na vrťasu, pročetl jsem vlákna co se dalo a nikde jsem důvod nenašel, pokud jsem něco nepřeskočil. Díky za odpověď
Odeslat odpověď