Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.02.2009 11:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
Tak jsem to kluci vzdal a GAUI jde z domu, nemám na to trpělivost :x


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.02.2009 17:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2007
Příspěvky: 1816
To chce klid, ono se to povede


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.02.2009 18:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
Me uz nee,bere si to ode me Lipanek :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.02.2009 20:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2008
Příspěvky: 208
Bydliště: Trutnov
raging píše:
Me uz nee,bere si to ode me Lipanek :wink:


jj a už na to připravuju MT a pokud se to podaří, tak ho obleču do cobry, ta má v originálu taky dvoulist bez padel :D noprostě máme se na co těšit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.02.2009 21:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
8) tesim se,az to v Jicine uvidim :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 11.03.2009 19:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2008
Příspěvky: 208
Bydliště: Trutnov
tak jsem to teda nacpal do toho MT. Dnes byla díra mezi mraky (jinak buď prší nebo sněží) a tak se naskytla možnost upraveného MT prvně testnout. Po zkušenostech s GAUI 200 a citlivosti tohoto gyra jsem to nastavil podle zvyklostí a posléze jsem byl překvapen, nyní jsem skončil s citlivostí na 100% (u té 200 jsem zhruba na 40%) a helina krásně drží ve vzduchu. Opět mám počáteční problémy se zadní vrtulkou, na kterém mám pomalejší servo. Ten ocásek nestabilizoval, jak jsem zvyklý a tak jsem byl schopen na ploše cca 4x7 létat pouze utažené osmy. Jinak opět musím poznamenat, že tato věcička funguje. Takže, pokud to nerozbiju, tak to přivezu s sebou do Jičína.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 11.03.2009 20:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.2008
Příspěvky: 1253
Bydliště: Meziboří
Obrázky: 174
lipanek píše:
tak jsem to teda nacpal do toho MT. Dnes byla díra mezi mraky (jinak buď prší nebo sněží) a tak se naskytla možnost upraveného MT prvně testnout. Po zkušenostech s GAUI 200 a citlivosti tohoto gyra jsem to nastavil podle zvyklostí a posléze jsem byl překvapen, nyní jsem skončil s citlivostí na 100% (u té 200 jsem zhruba na 40%) a helina krásně drží ve vzduchu. Opět mám počáteční problémy se zadní vrtulkou, na kterém mám pomalejší servo. Ten ocásek nestabilizoval, jak jsem zvyklý a tak jsem byl schopen na ploše cca 4x7 létat pouze utažené osmy. Jinak opět musím poznamenat, že tato věcička funguje. Takže, pokud to nerozbiju, tak to přivezu s sebou do Jičína.
tak to chci vidět jak to na tom minititanivi chodí, mě Gauik s v-barem už chodí super a jestli přijde pošta včas tak do Jičína přivezu na Gauiho pětilistou rotorovou hlavu


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 11.03.2009 21:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2008
Příspěvky: 208
Bydliště: Trutnov
prochel píše:
lipanek píše:
tak jsem to teda nacpal do toho MT. Dnes byla díra mezi mraky (jinak buď prší nebo sněží) a tak se naskytla možnost upraveného MT prvně testnout. Po zkušenostech s GAUI 200 a citlivosti tohoto gyra jsem to nastavil podle zvyklostí a posléze jsem byl překvapen, nyní jsem skončil s citlivostí na 100% (u té 200 jsem zhruba na 40%) a helina krásně drží ve vzduchu. Opět mám počáteční problémy se zadní vrtulkou, na kterém mám pomalejší servo. Ten ocásek nestabilizoval, jak jsem zvyklý a tak jsem byl schopen na ploše cca 4x7 létat pouze utažené osmy. Jinak opět musím poznamenat, že tato věcička funguje. Takže, pokud to nerozbiju, tak to přivezu s sebou do Jičína.
tak to chci vidět jak to na tom minititanivi chodí, mě Gauik s v-barem už chodí super a jestli přijde pošta včas tak do Jičína přivezu na Gauiho pětilistou rotorovou hlavu

To jsem na tebe zvědavý, jak budeš seřizovat stopu listů. Však v Jičíně pokecáme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 13.03.2009 12:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2008
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha
Tak mi gyrobot v MT325 začíná trochu chodit. Zatím preferuji beginner acro mod a ten je hodně podobný helicommandu. Takže gyrobot je určitě univerzálnější zařízení i když o něco dražší než HC.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 14.03.2009 19:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2008
Příspěvky: 208
Bydliště: Trutnov
tak jsem dnes svého MT protáhl pořádně na volné ploše, doposud jsem ho pouze testoval u sebe za domem a tam není moc velkém místo. S ocáskem jsou sice stále problémy, že to hned nestabilizuje, ale i přesto drží při přidání kolektivu. A tak, když se s tím dalo trochu lítat, jsem začal zkoušet, co si nechá líbit. Lopase udělal, sice táhlého, vcelku čistě. Nyní vím, že se nemusím bát, za to zatáhnout a tak příště prostě půjdu v pilotáži dál. Zatím jsem lítal na dřevákách. Přišlo mi líto při prvních pokusech v případě nezdaru při startu zničit uhlíky. Musím se přiznat, že jsem vůbec nepoužil tréningový kříž. Prostě jsem příjemně naladěn k dalším testům a pokusům. Ten GU-365 je sice složitější na nastavení (jelikož neznám jiné stabilizační systémy, tak ta složitost je vcelku subjektivní - četl jsem ale, že ty jiné systémy nejsou všemohoucí a pokud nedodržíš pravidla pro mechanické nastavení, elektronika s tím má buď problémy, nebo to prostě nezvládne), ale pokud už víš kde a co udělat a dodržíš určitá základní pravidla, je to sranda. Nyní mám na mysli cykliku. Zítra jdu naposled v této zimě do haly a tak chci ještě laborovat s vrtulkou. Není s ní problém, pokud je tam rychlé servo. Já se nyní snažím ten systém vyladit i s pomalejším servem. Ti, co to dnes viděli, tak uznali, že tento stabilizační systém je skutečně zcela funkční a jak již bylo mnohokrát napsáno, má bezpadlo nižší spotřebu a baterie vydrží skutěně déle (já vím, Duracel :lol: ). Odhaduji tak 15 - 20% letového času navíc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.04.2009 21:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2008
Příspěvky: 208
Bydliště: Trutnov
Tak je heli prakticky doladěna a nyní už jenom lítám a lítám. Dnes, jako prakticky každý den, jsem byl lítat a měl s sebou kameru a tady je malý důkaz, že tento systém, na dnešní dobu zcela nesofistikovaný, je funkční.
http://www.youtube.com/watch?v=r1vxNXArdJY

_________________
Futaba T10 2,4 gHz; T-REX 600 E FBL BeastX; Protos FBL BeastX
X-quadrocopter APM2.5.2 vlastní rám


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz