Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 129 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2011 16:57 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.11.2011
Příspěvky: 27
myslím, že se zbytečně obhajuješ! To ti dřív bude lítat ta zrcadlovka (pokud není z HK) :D ...
použij vlastní hlavu (držím pěsti)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2011 17:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
mello píše:

Lenže takto to vôbec nefunguje. A keby to tak fungovalo, tak sa to tu nerieši stále dookola. :roll:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2011 18:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
mello píše:
shake13 píše:
A zaver uz nech si urobi kazdy sam. Vela zalezi na dostatku financii. Kto na ne nemusi hladiet, urcite dobre urobi ked, hned na zaciatku investuje do kvality. Kto ma ale "hlboko do kapsy", ten nech sa na to radsej hned vybodne, alebo potom dlho a dlho studuje, a velmi dore zvazi co sa oplati a co nie.


S tim, ze se na to ma zacatecnik s nedostatkem financi vybodnout bych nesouhlasil. Potrebuju auto, ale nemam dostatek financi na mercedesa... tak koupim trabanta. Jo, ma vuli v rizeni a nema masazni sedacky, ale do prace me doveze a jeste mu dam jmeno :)

Priklad z meho zivota: Lide mi chvalili fotografie, ktere jsem delal na kompakt. Me to bavilo, o fotografii jsem ale nic nevedel, natoz co chci fotit, jestli mi to pujde, a co by mel fotak splnovat. Nechal jsem si poradit od zkuseneho fotografa, koupil jsem 3 roky starou, ale polo-profi zrcadlovku za 10 tis, pozdeji stativ a kinofilmovy blesk upravil na digi. Fotil jsem s ni pres 3 roky. Naucil jsem se jak to ovladat, prisel jsem na to co me bavi a jaky druh fotografie chci delat. A pak jsem koupil novou, drazsi a lepsi. Ale uz jsem vedel presne co musi ten fotak umet a i kdyz nekteri fotografove krouti hlavou nad mou znackou fotoaparatu, tak me to dela presne takove fotky jake chci... mozna mu dam i jmeno :D A stary fotak? Lezi na cestnem mistecku na policce a obcas z nostalgie neco vyfoti...

To cele se da prevest i na zacatecnika s heli.


Už jsi to pochpil huráááá :D
Ano, toto se dá velice dobřeaplikovat i na začátečníka s heli. Ten tvůj prvotní foťáček/kompakt je v tomto případě něco z těchto heli.

http://heliservis.eu/index.php?page=sho ... &Itemid=53

http://heliservis.eu/index.php?page=sho ... &Itemid=53

http://heliservis.eu/index.php?page=sho ... &Itemid=53

http://heliservis.eu/index.php?page=sho ... &Itemid=53


Naposledy upravil OPR dne pon 12.12.2011 18:40, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2011 18:38 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
To Fenius:

Já si naopak myslím že pravdu mají oba:

Shake13:
"A zaver uz nech si urobi kazdy sam. Vela zalezi na dostatku financii. Kto na ne nemusi hladiet, urcite dobre urobi ked, hned na zaciatku investuje do kvality. Kto ma ale "hlboko do kapsy", ten nech sa na to radsej hned vybodne, alebo potom dlho a dlho studuje, a velmi dore zvazi co sa oplati a co nie."

mello:
"Nechal jsem si poradit od zkuseneho fotografa, koupil jsem 3 roky starou, ale polo-profi zrcadlovku za 10 tis, pozdeji stativ a kinofilmovy blesk upravil na digi. Fotil jsem s ni pres 3 roky. Naucil jsem se jak to ovladat, prisel jsem na to co me bavi a jaky druh fotografie chci delat.... A pak jsem koupil novou, drazsi a lepsi. Ale uz jsem vedel presne co musi ten fotak umet..."

Poselství je v podstatě shodné. Pokud na to mám, je lépe rovnou koupit věc, která funguje a nemusím se s ní trápit. Pokud na to nemám, musím si hodně dobře uvážit, zda se do takové věci vůbec pustit, to abych neskončil na mizině uprostřed cesty bez řešení a bez peněz. A když už se do toho tedy pustím, tak až po důkladném rozboru o co jde, kolik do toho musím opravdu vložit a za co.

Zcela mimo jsou úvahy, že bez znalostí a bez rozmyslu koupím to nejlevnější, pak si na fóru stejnými neznalými laiky nechám schválit jak jsem s tím šikovně vykýval, znalé s jejich prověřenými zkušenostmi označím za namyšlené snoby, pošlu je do háje či nějakého teplejšího místa a po dvou hodinách tréninku si se zakoupeným bazmekem budu spokojeně a bez problémů poletovat 3D až do smrti.

Tak to tedy opravdu nefunguje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2011 22:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.10.2004
Příspěvky: 560
zdzd již dlouho jsem nečetl v pár větách tak krásně shrnutou podstatu věci a bez zbytečných keců.K tomu není co dodat.Klobouk dolů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2011 23:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2009
Příspěvky: 3250
Bydliště: Prešov, SK
mello píše:
Priklad z meho zivota: Lide mi chvalili fotografie, ktere jsem delal na kompakt. Me to bavilo, o fotografii jsem ale nic nevedel, natoz co chci fotit, jestli mi to pujde, a co by mel fotak splnovat. Nechal jsem si poradit od zkuseneho fotografa, koupil jsem 3 roky starou, ale polo-profi zrcadlovku za 10 tis....
co by asi povedal na nejaky plneautomaticky kompakt casio alebo samsung? Asi to iste co tu hovoria skuseni na walkery a podobne srotiky...

Myslim ze ti ten fotograf poradil nejaky minimalny standart, podobne ako tuna ti radia t-rex, ci minititan, ktory nieje ziadna spicka. Tiez len standart.

_________________
T8FG - Tarot345PRO BeastX, Protos430 BeastX
http://kennymccormick.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: úte 13.12.2011 1:18 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.11.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Mariánské Lázně
No nakonec jsem napsal jeziskovy o T-Rex 450 Super Combo, vetsina to tu doporucovala. Uvidime jak bude jezisek stedry :) Zatim to tedy vidim na DX7 se simulatorem a kdyz mi jezisek prinese radeji neco na fotoaparat (protoze mu to prijde jako kravina pro maly kluky a prej nejsem malej kluk co si chce hrat s vrtulnickem :D ), tak heli koupim na jare :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: úte 13.12.2011 9:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
Gratuluju k výběru. Vykročil jsi tou lepší nohou. (nevim kolk jich máš ale trefil jsi se :D )


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: úte 13.12.2011 14:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.12.2008
Příspěvky: 214
Bydliště: České Budějovice
Konečně moudré rozhodnutí , hodně štěstí se záletem .
Jak v rádiu hlásají:Ježíšek nosí dárky pouze dětem,ostatní si musí udělat ( malou ) radost sami :wink:

_________________
FPV QUAD FAUST,T-REX 600 DOMINATOR,T-REX 500,F3A Supra Fly 10cm,Mistral,Funfly6,5 ,Viper 3D elektro.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: úte 13.12.2011 16:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2006
Příspěvky: 922
Bydliště: Praha 9
hlavne pomalu, ucit se na simulatoru a za cas (napr. mesic) zas hezky v klidu s krizem. jinak z toho mas hromadu srotu hned 25.12. S 2ROTOREM TO NEMA NIC SPOLECNEHO! bez treninku ho neudrzis ve vzduchu! stale nevim, jestli si to uvedomujes.

_________________
T-Rex 500 ESP (GP780), T-Rex 450 Pro (MicroBeast), T-Rex 250 (FM), Blade mCPx - DX7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: úte 13.12.2011 23:46 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.11.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Mariánské Lázně
Gattor píše:
hlavne pomalu, ucit se na simulatoru a za cas (napr. mesic) zas hezky v klidu s krizem. jinak z toho mas hromadu srotu hned 25.12. S 2ROTOREM TO NEMA NIC SPOLECNEHO! bez treninku ho neudrzis ve vzduchu! stale nevim, jestli si to uvedomujes.


Vyzkousim jak budu uspesnej v simu, a podle toho pak zkusim stesti nazivo :) Ale na takovy veci jsem sikovnej, takze to doufam pujde rychle :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: stř 14.12.2011 7:32 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
mello píše:
Ale na takovy veci jsem sikovnej, takze to doufam pujde rychle :)


Kouzelná věta, kterou už jsem slyšel několikrát. Vždy byla pravdivá. Šlo to rychle. Ale jinak, než si autor myslel...

Na sdělení typu "Já se učím rychle.", jsem u helin už dost alergický. Já to už vnímám jako "Já jsem zbrklý.". A to u helin značí rychlý konec.

Zapomeň na rychlé učení a připrav se na trpělivost a pomalé krůčky. Když něco opomeneš nebo přeskočíš, velmi rychle se ti to vrátí. V tom lepším případě jen v podobně rozsáhlé objednávky náhradních dílků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: stř 14.12.2011 7:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
mello píše:
......Vyzkousim jak budu uspesnej v simu, a podle toho pak zkusim stesti nazivo :) Ale na takovy veci jsem sikovnej, takze to doufam pujde rychle :)



Von to Zdenda řekl drobet jedovatě ale bohužel .... má pravdu. :(
Vrtulník neni nic jiného než hromádka nestability s vrtulkou nahoře a menší vzadu.
Pokud bys chtěl nějak využít čas mezitím co se budeš učit na simu tak vřele doporučuju si někde přečíst základní věci o tom proč vrtulník letí.
Perfektně popsaná teorie toho co se děje když "to letí" je třeba tady. Co se týká elektroniky některé věci již nejsou aktuální. Ale popsaná fyzika aerodynamika a kinetika je správně ta se nemění.
http://zd.wwwcity.cz/zd/TeorieLetuHeli.htm
Studuj co se dá a když nebudeš vědět - optáš se.

PS: plno věcí Ti začne dávad smysl až mnohem později. 8)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: stř 14.12.2011 10:38 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.11.2011
Příspěvky: 27
chlapi! Píšu jako normální muž (37) a otec dvou dětí (11,14) co víc chcete po "něm" ?
Nechápu to!
Uzná vše co mu radíte, koupí rexe, jde na sim a stejně ho pořád chytáte za slovíčka!
Pořád hledáte někde chybu, PROČ??
Co to s vámi lidi je....nechápu vás, opravdu ne... (chut pořád opravovat, peskovat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: stř 14.12.2011 11:29 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.11.2011
Příspěvky: 27
...alergie? To je mazec...myslím, že máš kopřivku uplně ze všeho....když se ti nepochlebuje do mrtě...
není to tu přátelské a natož, když je tu alergie.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 129 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz [Bot] a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz